Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Лайт сбирка с дарк бира. Бива, бива!
    На Осоговска планина беше фантастично! Колко благонравен офф може да се навърти там... Ако не бях объркал пътя можеше голяма част от билото /едно от всичките/ да минем и вероятно да се приберем доста по-късно.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Първо приближение: Днес по-късно след обяд.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        След 15:30. Мястото все още не известно, предложения?

        Заявили участие до момента:

        Цецо
        Вельо
        Бат Марто
        Недялко
        Аз



        П.П.
        Мъро и Радо нямат възможност.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
          След 15:30. Мястото все още не известно, предложения?

          Заявили участие до момента:

          Цецо
          Вельо
          Бат Марто
          Недялко
          Аз



          П.П.
          Мъро и Радо нямат възможност.
          Казвайте къде ви е удобно
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Ще съм със Скитника /освен ако не е на макс. половин час пеш от нас/, така че ми е удобно навсякъде.
            А нищо не ни пречи на същото място като миналата година - паркинга зад автокъщата и после в същата кръчма, че кръчмата няма да я намеря.

            14:58 - говорих с Лазар - 16:00 - 16:30 на езерото на Суходол /където и да е това/.
            Последно редактирано от velio; 09-11-08, 13:54.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              С Лазар и Вельо имаме среща в 16:00 на ОМВ Люлин(след тунела),после заедно тръгваме към Суходол
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Както всяка среща - приятно преживяване със сродни люде! Недялко парафира Дискавърито с необходимата жидкост - с кеф да го прави и кара и 2 пръста въздух под дифа винаги да има!

                Една мисъл ми минава - дали да не опитаме да установим някаква периодика на сбирките - така ще има условия да се запознаваме помежду си и системно да проверяваме качествата безалкохолните съставки в бирата.
                Последно редактирано от velio; 09-11-08, 19:02.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Беше приятно,приятели.Недялко,още веднъж честита ти камила!
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Идеята за периодични ( на често ) збирки е супер

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Екстра си беше, както винаги.
                      Да му е честито камиончето на Недялко, да си го кара със здраве и кеф, дълги години и много хил.километри.

                      Вельо опасявам се, че периодичността не е хубаво нещо, ще вземе да ни втръсне. Виж, спорадичността е друго нещо...ъъъ, бира

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Само Каката я нямаше, ама нейсе. И не разбрах защо Недялко трябваше да ни черпи /това за новопридобитото Диско-добре, ама ако се беше изсипал целия керван/.
                        Е да си кара джипката със съвместно здраве /негово и на камиончето/.
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          кратък фото-отчет от разходката с Вельо из Осоговска планина

                          за начало - участниците:




                          тръгнахме полека-лека към Кюстендил, през Перник. Времето беше едно такова - облачно - но дъжд така и не ни заваля през целия ден..



                          от Кюстендил нагоре към хижа Осогово пътя е все асфалт - крайната ни цел беше местноста Трите Бука (май така се казваше) ... по едно време покарахме и малко в мъгла после нагоре се поизчисти ....



                          след асфалта пътя е макадам и е лек - вие се живописно надолу - поспряхме са снимка две на наколко пъти ...



                          есен е все още макар и попреминала ...



                          Вельо ме запозна с един от местните ...




                          пътя ни изведе малко нас с.Ново Село - понеже ни се видя доста леко, а имахме и време, решихме да се качим на отсрешното било и оттам да слезем в с.Соклощица - пътя отново беше асфалт, но само 200м - после пак макадам до местността Предела - от там си почва хубав черен път все по билото (има някъкъв връх с Б.... ама Вельо да погледне на картата как се казваше точно ...




                          беше много приятно - спирахме начесто щото маркировката все се губеше или сменяше цвета си ....




                          по едно време и слънцето се показа - вече бяхме объркали пътя и взехме да слизаме от билото ....



                          изглед към една от махалите над с.Ново Село ...



                          времето напредна доста и пътя ни изведе на асфалта - Вельо направи опит да си гресира кардана на един канал на главния път след Кюстендил - но се отказа - стана и тъмно, а канала си беше доста мръсен...

                          това е в общи линии ...
                          LR Disco II, Td5

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Браво на фотографа !!!! Бе вие с 2-ките много добро око имате. И ракурс и мерак. Още веднъж Браво! И за разходката пак така.
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Колеги, в събота и неделя приятелите от клуб УАЗ организират нещо в Стара планина между Враца и Лакатник. Аз се каня само за събота. вижте темата в раздел разходки и ако искате, да направим организация. Част от маршрута сме го минавали, но кво от това?
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Колеги, в събота и неделя приятелите от клуб УАЗ организират нещо в Стара планина между Враца и Лакатник. Аз се каня само за събота. вижте темата в раздел разходки и ако искате, да направим организация. Част от маршрута сме го минавали, но кво от това?
                                Колеги, прогнозата за времето е отвратителна и аз оттеглям поканата. Май и аз няма да хода в очаквания дъжд и студ.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X