Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За обективите и тестовете - Сигма 18-35/1.8 срещу Никор 18-55 кит без стабилизация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За обективите и тестовете - Сигма 18-35/1.8 срещу Никор 18-55 кит без стабилизация

    http://club.foto.ru/forum/view_topic...1793#listStart
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: За обективите и тестовете - Сигма 18-35/1.8 срещу Никор 18-55 кит без стабилизаци

    Ми да ти кажа - това дори не може да се нарече тест. Освен че се вижда ясно, че Сигмата на 35/1.8 е убийствено по-добра от китака на 35/5.6, най-вече понеже "тестера" не се е справил с фокусирането . И оттам - каква е гаранцията, че в другите опити не е бъркал в обратната посока? Да не говорим, че "тестовата постановка" изобщо не е избрана така, че да покаже каквото и да било - със същия успех можеше да снима и някоя кръстословица на масата в хола си...
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: За обективите и тестовете - Сигма 18-35/1.8 срещу Никор 18-55 кит без стабилизаци

      Поразгледай повечко картинки надолу в темата, има какво да се види.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: За обективите и тестовете - Сигма 18-35/1.8 срещу Никор 18-55 кит без стабилизаци

        Всеки е в правото си да си прави тестове и да изказва мнение относно каквото си поиска. Ню тайм - демокрация... За мен (снимал съм и с двата), сигмата си струва парите и не мисля, че този тест (или някой друг на тези два обектива) би променил мнението ми . Не говоря за мнение ЕЖК, а за собствен боен опит. Не казвам, че никоня не си струва парите ...
        По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X