Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на България за Garmin Nuvi 310

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на България за Garmin Nuvi 310

    Здравейте.Картата ми трябва за машинката на един приятел.Ако можете и да ми кажете как да му обновя фърмуера ще съм Ви много благодарен.

  • #2
    От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

    www.karta.bg - за картата.

    За фърмуера търсиш Garmin Firmware Updater.

    Коментар


    • #3
      От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

      За фирмуера си свалете Garmin Express - тази е актуалната програма, която Garmin налагат в последните 2 години.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #4
        От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

        Мерси за обновяващите програми, добра работа вършат, но като че ли пропуснахте основното.Карта на България ми трябва!!!
        Garmin Firmware Updater е за текста и гласовите упътвания, а Garmin Express - за обновяване на версията и купуване на карта.За съжаление цените са такива, че ... под всякаква критика са.

        Коментар


        • #5
          От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

          На karta.bg ходихте ли?
          Защото тук друго предложение няма да има.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #6
            От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

            Първоначално публикуван от tyrboman Преглед на мнение
            Мерси за обновяващите програми, добра работа вършат, но като че ли пропуснахте основното.Карта на България ми трябва!!!
            Garmin Firmware Updater е за текста и гласовите упътвания, а Garmin Express - за обновяване на версията и купуване на карта.За съжаление цените са такива, че ... под всякаква критика са.
            И какво точно не ти харесват цените на карта, която се обновява на 3 месеца, има почти всички пътища и пътечки в България и можеш да имаш пожизнен абонамент за стек цигари?
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

              всъщност има и няколко безплатни карти на България за Гармин. Е, не могат някои работи.

              Иначе скъппо, скъпо, колко да е скъпо? За прибор пари имаш, а за карта?

              Коментар


              • #8
                От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

                Отделно, че в момента цените на българската карта на България са с поне 30% надолу , отколкото преди няколко години.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Карта на България за Garmin Nuvi 310

                  Първоначално публикуван от tyrboman Преглед на мнение
                  Мерси за обновяващите програми, добра работа вършат, но като че ли пропуснахте основното.Карта на България ми трябва!!!
                  Garmin Firmware Updater е за текста и гласовите упътвания, а Garmin Express - за обновяване на версията и купуване на карта.За съжаление цените са такива, че ... под всякаква критика са.
                  Garmin Express-а е за закупуване и обновяване на Сити Навигатор - карта на цяла Европа. Не знам за целия континент колко смятате, че трябва да струва картата, или може би най-добре да е безплатна ..

                  OFRM е на цени 20лв./50лв./70лв. за еднократен/двугодишен/доживотен абонамент. Но да де, пак не е безплатна.

                  И още нещо - разработването на точна и подробна карта изисква наличността на голям екип професионалисти и не малък финансов ресурс, както и много много работа...
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X