Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    E Хубаво де, ама 24 лв комплект горен-долен, колко са общо. Дори 10 да са, с тия пари нещо друго може да подмениш.
    Ти си знаеш, де. Но на фона на сравнително евтините части на Кията, цената на тези тампони е безумна.
    По чертежи ги дават с 8бр.тампони,ама и те не са никак малко при тази цена!

    Коментар


    • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

      Не, щот някъде напред някой спомена за доста повече. Газковите са добър вариант. Не че мисля да ги сменям, де.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

        Момчета, да не ви секвам ентусиазма, ама руски тампон дето да изкара повече от година няма.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Да ви светна за нещо:

          [ATTACH=CONFIG]910619[/ATTACH]

          Това най-отдясно е тампон от ГАЗ 3307 (наследника на ГАЗ 53, тия с ръбатата кабина). Руснците го режат по средата (средата и в ляво). Получава се комплект горен и долен тампон. Аз ги намерих по 11 лв бройката.

          По принцип в магазина ми показаха този:

          [ATTACH=CONFIG]910620[/ATTACH]

          Резултата на руснците е:

          [ATTACH=CONFIG]910621[/ATTACH]

          Айде бегом към магазините за руски камиони.
          Браво Павлине,разликата в цената е осезаема,а и като гледам на снимките,интервенцията ще е успешна!!!Заслужаваш(от спестените средства)една голяма почерпка!

          Коментар


          • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Момчета, да не ви секвам ентусиазма, ама руски тампон дето да изкара повече от година няма.
            При тази разлика в цената,длъжни са да опитат,а няма начин и някой български производител,да не ги захване,или да ги е захванал!На Ферозата като сменявах гумено-металните тампони на ресьорите намерих оригинални за 20лв.бр.,а магазинера ми каза че има производител на същите и му се обади по тел. пред мен и след съгласие от моя страна ми ги доставиха за по 10лв/бр.без да имат видима разлика с оригиналния такъв!Монтирах,карах 7-8месеца и так я продадох,а колко ще изкарат,не знам!
            Та за всеки влак,има пътници,а и гаранции,никакви за такава част!

            Коментар


            • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

              Питайте ДБК - ако не е почнал, той прави и по чертеж/мостра единични бройки.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                То вярно, че руските тампони не са върха и заминават сравнително бързо, но при положение, че най-вероятно ще ги цепя и лепя, за да не разкачам половината кабели от колата си струва експеримента.

                П.С. Вече месец карам с тампони за амортесьор на жигула на мястото на тампон на задния амортесьор на черокито и нямам проблеми, а и да се предадат, едното тампонче е около левче...
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_175351.jpg
Прегледи:1
Размер:35.9 КБ
ID:5751165Ето тампони от български производител "гума трейд"
                  Цената е наполовина от оригиналния. На пипане е една идея по-твърд от оригинала.
                  Като се монтират, ще пиша мнение.
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                    [QUOTE=pansim;3146022]Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_175351.jpg
Прегледи:1
Размер:35.9 КБ
ID:5751165Ето тампони от български производител "гума трейд"
                    Цената е наполовина от оригиналния. На пипане е една идея по-твърд от оригинала.
                    Като се монтират, ще пиша мнение.[/QU
                    А така,който търси,намира!!!

                    Коментар


                    • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                      Чакаме отзиви с подробности по монтажа и стискам палци да е безпроблемен!
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                        Нико може ли един телефонен номер че не мога да пиша на лични

                        Коментар


                        • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                          Ето - 0888292590
                          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                          Коментар


                          • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                            Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                            Ето - 0888292590
                            Благодаря на колегата за изчерпателната информация скоро и аз ще съм в клуба на KIA

                            Коментар


                            • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                              Да се отчета с новите тампони ммежду купе и шаси на Кия-та
                              Българските тампони паснаха идеално! Старите бяха не само смачкани, а даже напълно липсващи
                              сега колата не мога да я позная - стъпва меко като котарак...няма хлоп, няма троп.
                              Само ме е яд, че не ги смених още миналата година като я купих.
                              Препоръчвам на всеки който има "необясними" потропвания някъде там...под колата.
                              Сменяйте тампоните! Разликата е огромна.
                              Панайот Бърдарски
                              0887 60 77 22

                              Коментар


                              • От: Привет и няколко въпроса за Sportage първа генерация

                                Дай малко повече инфо. Сам ли ги сменя или в сервиз? Ряза и лепи или както си трябва цели. Откача ли кормилния мехънизъм и кабели някъде?

                                Прати един линк на лично от къде си ги поръчал, ако е онлайн.
                                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X