Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба за неправилно паркиране в Париж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Глоба за неправилно паркиране в Париж

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ще ги дръпне ако има.
    Ами обикновено се иска кредитна карта за наемане на кола, аз примерно в цяла Германия намерих само една фирма която се нави да ми даде кола с дебитна и то само най-ниския клас. Ако колегата е имал късмета да е с дебитна може и да се размине.

    Коментар


    • #17
      От: Глоба за неправилно паркиране в Париж

      сега помислих - паркирането обикновено е общинска глоба. Скоро може и да не стигне дотук. (но пък като стигне, ...)

      Коментар


      • #18
        От: Глоба за неправилно паркиране в Париж

        Тръпна в очакване на следваща тема от рода : " В чужденецко жилнах един без да искам , ама съм забравил да си платя ГО и сега искат да ме таковат . Как да го избегна?".

        Коментар


        • #19
          От: Глоба за неправилно паркиране в Париж

          Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
          Ами обикновено се иска кредитна карта за наемане на кола, аз примерно в цяла Германия намерих само една фирма която се нави да ми даде кола с дебитна и то само най-ниския клас. Ако колегата е имал късмета да е с дебитна може и да се размине.
          Дали е кредитна или дебитна разликата е малка. Въпросът е дали има лимит за усвояване и да не са минали твърде много дни от приключването на договора, защото картовите оператори си имат правила по въпроса.

          Традиционният подход на българина е да си сложи в картата колкото мисли че ще му трябват, да вземе и малко кеш и кашкавал в дисагите - и напред!

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Тръпна в очакване на следваща тема от рода : " В чужденецко жилнах един без да искам , ама съм забравил да си платя ГО и сега искат да ме таковат . Как да го избегна?".
          Всъщност имаме такава тема за у нас. В чужбина за да жулнеш някого без ГО трябва да си отвисял там бая време, през което малко или много да си научил номерата и да не ти идват такива акъли.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X