Обява

Свий
Няма добавени обяви.

панорамно огледало

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • панорамно огледало

    Имам два бутона на панорамното огледало.Когато го включа вечер светва лампичка,и очаквам то и страничните да се затъмнят от фаровете зад мен,но нищо не става.За какво са бутоните?
    Лесно беше само вчера
    Jeep Cherokee - Liberty 3.7
    Fab Fours Legend
    Nissan Terrano II 2,4

  • #2
    От: панорамно огледало

    Страничните не я играят тая игра май. За това в купето, копчетата поне при мен са off/auto и са за вкл/изкл на затъмняването от фаровете на тия зад теб. Резултата е много слабо осезаем, най вече че не те заслепяват, не очаквай да си променя цвета.
    WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

    Коментар


    • #3
      От: панорамно огледало

      Първоначално публикуван от tonizdravkov Преглед на мнение
      Страничните не я играят тая игра май. За това в купето, копчетата поне при мен са off/auto и са за вкл/изкл на затъмняването от фаровете на тия зад теб. Резултата е много слабо осезаем, най вече че не те заслепяват, не очаквай да си променя цвета.
      Да - особено затъмнение на огледалото не се забелязва, но иначе си в грешка. Функцията си работи и на шофьорското външно огледало , стига междувременно да не е сменяно с модификация, която няма тази екстра или огледалото да не е неизправно. И резултатът хич не е "слабо осезаем", защото точно това е целта на занятието - да не те заслепяват. Екстрата определено си върши работа и то точно при лявото странично огледало. При огледалото в купето поне при мен особен ефект не може да се очаква, защото задното стъкло е затъмнено и трудно някой ще може да светне така, че да ме заслепи с отблясък в панорамното огледало.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: панорамно огледало

        Имах в предвид че няма да се види да се затъмнява огледалото, ако този ефект се очаква, иначе и аз отзад съм затъмнен.
        WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

        Коментар


        • #5
          От: панорамно огледало

          По какво се разбира дали работи? Когато свети лампичката значели че работи?
          Лесно беше само вчера
          Jeep Cherokee - Liberty 3.7
          Fab Fours Legend
          Nissan Terrano II 2,4

          Коментар


          • #6
            От: панорамно огледало

            Естествено че се включва когато светне лампичката. Това е нейната работа. Целта е да не те заслепяват светлините на задните автомобили. Отнася се само за централното огледало. Страничните не са засегнати от тази опция. Там можеш да ги свалиш надолу ако някой ти свети силно (както аз правя) Старите автомобили са имали само централно огледало. После са сложили и отвън до шофиора. Дясното е от последните 30 год. и е да видиш ако някой те изпреварва отдясно (както си е по закон,де)

            Коментар


            • #7
              От: панорамно огледало

              Първоначално публикуван от 3550 Преглед на мнение
              Естествено че се включва когато светне лампичката. Това е нейната работа. Целта е да не те заслепяват светлините на задните автомобили. Отнася се само за централното огледало. Страничните не са засегнати от тази опция. ...
              И що реши така?!?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: панорамно огледало

                При Cherokee-тата не е ли така?

                Коментар


                • #9
                  От: панорамно огледало

                  На страничните има подгрев (реотан нарисуван),но има чувството че не се затъмняват и вътре и вън.Ако има някакъв начин да се тества,кажете?
                  Лесно беше само вчера
                  Jeep Cherokee - Liberty 3.7
                  Fab Fours Legend
                  Nissan Terrano II 2,4

                  Коментар


                  • #10
                    От: панорамно огледало

                    Първоначално публикуван от 3550 Преглед на мнение
                    При Cherokee-тата не е ли така?
                    В същност, аз съм в грешка. Объркал съм автора на темата с друг колега, който кара друг модел.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: панорамно огледало

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      В същност, аз съм в грешка. Объркал съм автора на темата с друг колега, който кара друг модел.
                      Прав е колегата по нагоре при WJ шофьорското вьншно и вътрешното се затъмняват в тъмно зелено.

                      Коментар


                      • #12
                        От: панорамно огледало

                        Начина на тестване е като включиш огледалото на ауто и светнеш с малко фенерче, срещу датчика който се намира от лявата страна на огледалото.

                        Коментар


                        • #13
                          От: панорамно огледало

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          В същност, аз съм в грешка. Объркал съм автора на темата с друг колега, който кара друг модел.
                          Не си в грешка. Има я тая опция на KJ и за шофьорското огледало.
                          Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                          Коментар


                          • #14
                            От: панорамно огледало

                            Първоначално публикуван от ianevi2 Преглед на мнение
                            На страничните има подгрев (реотан нарисуван),но има чувството че не се затъмняват и вътре и вън.Ако има някакъв начин да се тества,кажете?
                            На страничното трябва да пише GNTX тогава се затъмнява.

                            Коментар


                            • #15
                              От: панорамно огледало

                              Днес се замислих, защо всъщност има копче да се изключва тая опция, някой има ли логично обяснение?
                              WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X