Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой мераклия за 2-3 дена до Турция, Дарданелите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някой мераклия за 2-3 дена до Турция, Дарданелите?

    Да, сори - даже кафе пих на omv в Габрово, но нищо почти не беше планирано.... имам да взимам/ да черпиш ли? забравил съм....

    Аз покарах доста през празниците и все се разминавах с бурите, не че съм се опитвал, просто така стана. Разгледах почти цялата беломорска тракия, пак ще ходя там - пътя между Кърджали и Маказа е невероятен, бих казал дори, че е като Предела. Сега вкарвам в движение един спорт турист и след седмица-две ще го мина пак с него.

    С boy3m се разминахме за съжаление, аз бях на обяд при майка на Великден и се чудех дали да се връщам до къмпинга за неделя вечерта, но като се чухме беше вече късно... другия път.

    В центъра на Хасково един с golf от VW форума (много стикери, спойлери и неон) беше решил, че мигача му дава предимство и остана без ляво огледало - отне ми предимството в самото кръстовище и после умишлено ме засече като се изравнихме - десния ми куфар мина през огледалото му, аз намалих, той ме изпревари и нямаше намерения да спира - на мен също не ми се разправяше и продължихме. Заедно пътувахме до Кърджали, през селата аз намалях до 50, той ме настигаше със поне 100 а след всяко село му показвах точно къде му е мястото в хранителната верига. Малко преди Кърджали настигнахме патрулка на КАТ, той се изравни с нея и нещо жестикулираше на полицайте, те го игнорираха, аз ги изрязах и повече не видях нито патрулката нито голфа. Което е добре, защото изобщо не ми се пътуваше в група....
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X