Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигаща лампа на подгряващите свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мигаща лампа на подгряващите свещи

    Колеги проблема явно е много рядък, защото не намирам нищо по тази тема. Колата е Паджеро 4 дизел 3.2 2008 г. За последните два дни два пъти ми се случва на едно и също място по пътя колата ми влиза в някакъв сервизен режим - изключва ти педала на газта и работи само на празен ход при което почва да мига лампата на подгряващите свещи. Отбивам от пътя и я гася, след което паля и проблема вече го няма. Имам тапа за диагностика и като я пусна няма никакви грешки. Ако някой е имал същия проблем да сподели. Дизел зареждам само на ОМВ в Люлин след тунела и то от МАКС МОУШЪН.

  • #2
    От: Мигаща лампа на подгряващите свещи

    Първоначално публикуван от Nikolay64 Преглед на мнение
    Колеги проблема явно е много рядък, защото не намирам нищо по тази тема. Колата е Паджеро 4 дизел 3.2 2008 г. За последните два дни два пъти ми се случва на едно и също място по пътя колата ми влиза в някакъв сервизен режим - изключва ти педала на газта и работи само на празен ход при което почва да мига лампата на подгряващите свещи. Отбивам от пътя и я гася, след което паля и проблема вече го няма. Имам тапа за диагностика и като я пусна няма никакви грешки. Ако някой е имал същия проблем да сподели. Дизел зареждам само на ОМВ в Люлин след тунела и то от МАКС МОУШЪН.

    .....имате изгоряла свещ, въпреки че на диагностиката би трябвало да покаже свръхток, и ще ви даде грешка.....

    Коментар


    • #3
      От: Мигаща лампа на подгряващите свещи

      Пробвай някой да има да кара отзад и да видиш в този момент на мигането на лампата на свеща дали не ти светват стоповете.Имах я тази болест при едно Венто,закачаха го на ВАГ няма грешка ,проверка на подгревни свещи всичките на 6.Мъка докато един познат не ме видя ,че на магистралата ми светят стоповете без да пипам нищо в този момент.Като натискам педала на спирачката мигането изчезваше ,след каране на 7-8 км. пак се появява и така.Оказа се задно ляво спирачно цилиндърче,което правеше маймунджилъци и индикираше като подгревна свещ.Смяна с ново и се родих,няма да мига няма да свети ,пей сърцеа бе мъка.

      Коментар


      • #4
        От: Мигаща лампа на подгряващите свещи

        гнп

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X