Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цял преден мост на Роки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Цял преден мост на Роки

    Здравейте от мен, ако позволите да попитам за мнение, защото съм започнал с глупостите и аз и това като го прочетох ме обля студена пот !?!
    Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
    поне при мен с 31/10,5/15 BF Goodrich KM2 каретата не издържаха повече от 20-30 километра .
    Имам от 2г. изцяло ресорно роки бертоне бензин 2,0 129кс, в момента слагаме ресьорите над мостовете взех фланци 38мм и силвърстоун мт 117 33х10,5х15
    Като с присвито сърце питам "Имам ли шанс" и след първите разходки ще трябва да търся мостове с раздатка и т.н.

    Коментар


    • #32
      От: Цял преден мост на Роки

      Мноооого малък...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #33
        От: Цял преден мост на Роки

        Аз имах 102 коня с ресори , возеше перфектно . Таргата се е возил в него , да каже как е . Не плашете човека , моето го карах около 2 години мисля . Чупил съм полуоски май 2 пъти , от издевателства на машината . Виждала е доста лошо каране , редовно обикаляше по гори и дерета безпътца . Гумите бяха 33 кумхо , имаше и фланци . Машината е желязна , мотора също . Продадох го като тръгвах за Германия . Не си разбутвай колата , карай я така и се кефи . Ако я разбуташ не се знае какво ще сътвориш , и колко време и средства ще изразходиш .

        Коментар


        • #34
          От: Цял преден мост на Роки

          Съгласен с Пламен. Неговото беше едно от най-нагласените Рокита.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #35
            От: Цял преден мост на Роки

            Рокито на Пламен съм го сънувал:

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=98250


            Така и така се събрахме в тая тема бивши собственици на Роки (gogo16 скоро ще стане такъв), ама и аз си мисля, че е по-добре да не го бараш. Споделям мнение, че са корави машини. Пак бих си купил...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: Цял преден мост на Роки

              Извинявам се за офтопика, но Рокито наистина радва окото. Интересно ми е само защо, при наличието на такъв булбар, вантите са захванати за калниците, а не за булбара? Благодаря и отново за извинявам.

              Коментар


              • #37
                От: Цял преден мост на Роки

                Шаси и купе ,има движение . Може да бъде компенсирано от пружините , но моето мнение че така е по добре . Така вантите са в покой почти винаги , работят само при нужда - натиск .

                Коментар


                • #38
                  От: Цял преден мост на Роки

                  При по-голям натиск, няма ли калникът да поеме цялото натоварване или евентуално куката към калника да се изтръгне? Т.е. да има поражения по най-слабия елемент от сглобката?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Цял преден мост на Роки

                    Като е направено с планки отдолу , няма такава опастност. Моите бяха тествани многократно . В началото бяха хванати на булбара ,но не беше добре .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Цял преден мост на Роки

                      Ясно! Благодаря и отново се извинявам за спама!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Цял преден мост на Роки

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Рокито на Пламен съм го сънувал:

                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=98250


                        Така и така се събрахме в тая тема бивши собственици на Роки (gogo16 скоро ще стане такъв), ама и аз си мисля, че е по-добре да не го бараш. Споделям мнение, че са корави машини. Пак бих си купил...
                        "Бивш" мога да стана, ако се уверя, че патрола спокойно върти 37-ци и двигателя е поне 300 коня.....ама засега не е станало / Влади се мотае, а двигателя е на едно пале/. Колкото до Роки-то - и аз потвърждавам , че е корава машина. Дани / Лудия / как ги чупи тия карета, какви е монтирал и т.н. не ми е ясно. Моите са URL монтирани от един приятел и Горчев, и вече 5 000 км. само по черно с 31-ци регенерат/ шарка тип кобра/ - нямам ядове, а не е да не съм гонил глигани с "всичката газ" през всякаква тиня.
                        Ресорите над моста....за мен е грешка. Рокито е "тесняк" / според Крумчо Регулатора/ и с това повдигане центъра на тежеста става нуестойчиво на страничен наклон, друг е въпроса, че точно тези ресори са проектирани да работят захванати отдолу. Правилния начин е шпрегване, подлагане на по един лист, заден от жук, преден от бус мерцедес, амове 30/53, по-дълги обици с 50% и малко подрязване на калниците - моето събира 35-ци кайман / пробвано с гумите на Ети от стария му самурай/, друг е въпроса дали ще ги върти.
                        Гуми до 25 кг. без джанти няма грижи да ги върти / това за дизел 102 к.с./, по нагоре е ...рисково. За бензиновите....предавателните числа на дифовете не са ми ясни - тук Горчев трябва да се намесва. Ако колегата ги счупи....имам 2 цели моста, скорости, раздатка и карданите...точно от бензиново Роки.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Цял преден мост на Роки

                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Цял преден мост на Роки

                            Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
                            "Бивш" мога да стана, ако се уверя, че патрола спокойно върти 37-ци и двигателя е поне 300 коня.....ама засега не е станало / Влади се мотае, а двигателя е на едно пале/. Колкото до Роки-то - и аз потвърждавам , че е корава машина. Дани / Лудия / как ги чупи тия карета, какви е монтирал и т.н. не ми е ясно. Моите са URL монтирани от един приятел и Горчев, и вече 5 000 км. само по черно с 31-ци регенерат/ шарка тип кобра/ - нямам ядове, а не е да не съм гонил глигани с "всичката газ" през всякаква тиня.
                            Ресорите над моста....за мен е грешка. Рокито е "тесняк" / според Крумчо Регулатора/ и с това повдигане центъра на тежеста става нуестойчиво на страничен наклон, друг е въпроса, че точно тези ресори са проектирани да работят захванати отдолу. Правилния начин е шпрегване, подлагане на по един лист, заден от жук, преден от бус мерцедес, амове 30/53, по-дълги обици с 50% и малко подрязване на калниците - моето събира 35-ци кайман / пробвано с гумите на Ети от стария му самурай/, друг е въпроса дали ще ги върти.
                            Гуми до 25 кг. без джанти няма грижи да ги върти / това за дизел 102 к.с./, по нагоре е ...рисково. За бензиновите....предавателните числа на дифовете не са ми ясни - тук Горчев трябва да се намесва. Ако колегата ги счупи....имам 2 цели моста, скорости, раздатка и карданите...точно от бензиново Роки.
                            А стига си ревал бре- хубавите работи бавно стават И с четене по-форумите само не става
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Цял преден мост на Роки

                              Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                              А стига си ревал бре- хубавите работи бавно стават И с четене по-форумите само не става
                              Обеща да ми подари Рокито като му направиш нисана и само реве, че се мотаеш....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #45
                                От: Цял преден мост на Роки

                                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                                А стига си ревал бре- хубавите работи бавно стават И с четене по-форумите само не става
                                Значи......моя ще стане най-хубавия в целия свят, ама ....коя петилетка???????

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X