Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Touareg 3.2 Проблем с перката?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Touareg 3.2 Проблем с перката?

    Здравей те на всички и за много години.
    Проблема е следния.След 30 км каране на -13
    колата беше на 90 градоса след като спрях ми направи впечатление че перката върти. Не е превишавала 90c и смятам че не е нотмално да се вклучва на - 13.Ако някой има идея каде е проблема ще съм благодарен.

  • #2
    От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

    Колега,какво общо има външната температура с тази на антифриза,при работещ двигател и изправна система? Стигне ли антифриза дадена температура-перката се включва,независимо от външната темп. Всичко ти е наред.

    Коментар


    • #3
      От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

      До сега никога не съм я чувал да се включва ,а пък и на -13... и на място като вдигне 90 градуса и се включва.
      Направи ми впечатление че темп.за маслото(най в ляво на таблото) не може да стигне и 90гр. а по принцип ги подминава за 20/30км

      Коментар


      • #4
        От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

        След като спреш има движение - топлия антифриз се качва горе а студения долу... или зависи от кой датчик взема сигнал и затова включва, ако наистина със системата всичко е наред.

        Коментар


        • #5
          От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

          Благодаря колега значи всичко е наред. Поздрави!

          Коментар


          • #6
            От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

            Да не отварям нова тема искам да попитам за следния проблем...Значи преди време като запаля колата работи около 10сек и изгасва..казаха ми помпата смених я
            но проблема остана..Когато резервоара е на половина нямам проблем върви си и не гасне(така и не разбрах къде е проблема). От известно време обаче независимо
            топла или студена давам на контакт въртя и пали след 8-9сек. или връщам ключа и въртя пак и пали от раз.Някакви идеи?

            Коментар


            • #7
              От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

              имах следните грешки...00907-Intrvetion load Management 000-- \\\ 01772 Signal from Level Control Pressure Sensor (G291)008 Imposible signal
              02039 Position Sensor in transfer Case (G39 ако има значение с проблема.

              Коментар


              • #8
                От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

                Здрасти отново. Оказа се че все пак има проблем... Понеже тази сутрин запалих колата и перката "горната голяма" се вклучи на висока скорост, а колата си загря до 90градоса... Пикарах я но продължаваше да върти.. След 30мн на изключен двигател въртя и не се включи.. Някакви идеи

                Коментар


                • #9
                  От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

                  Първоначално публикуван от chomukliev1 Преглед на мнение
                  Здрасти отново. Оказа се че все пак има проблем... Понеже тази сутрин запалих колата и перката "горната голяма" се вклучи на висока скорост, а колата си загря до 90градоса... Пикарах я но продължаваше да върти.. След 30мн на изключен двигател въртя и не се включи.. Някакви идеи
                  Ако беше написал грамотно какво точно питаш, сигурно щеше да има и отговори. Сигурен съм, че ако сега си прочетеш поста и ти няма да разбереш за какво иде реч.
                  Ясната артикулация е и вид уважение към колегите от форума. Не е извинение използването на телефон!
                  в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                  Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Touareg 3.2 Проблем с перката?

                    Извинявай колега, но пиша от телефона.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X