Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ram AM- какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ram AM- какъв?

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Начи са, секи може може да си добута някакси колелото до върха - интересното е надолу! А там не виреят твърдаци!
    Зависи от какво имаш нужда, не всеки обича спусканията, отделно, че да се спусне може и 130кила новак, а да направиш днес 150км пътеки се иска физика и воля най-вече.

    За по-ясно, всеки може да хване лифта, да се качи на Тодорка с новите дрехи и да се прави на карач, ела ми ги изкарай догоре на самоход.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #17
      От: Ram AM- какъв?

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Начи са, секи може може да си добута някакси колелото до върха - интересното е надолу! А там не виреят твърдаци!
      Това не го знаех!

      Коментар


      • #18
        От: Ram AM- какъв?

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Ще го карам главно по черни пътища. Не мисля да се гавря с колелото, но не мисля и да го карам само по асфалта. Ако ще си взимам колело, което да карам спокойно и полека, ще си купя шосейка.
        Защо не разгледаш NDURO-то? Не че знам в момента как е като цена, но за намеренията ти според мен ще ти пасне чудно. Пък и както технически, така и визуално много благ модел
        И малко ОФФ - Шосейното колоездене го разбирам само по планински шосета и пътища с клонящ към нула трафик...Като ми се лепнат зад некой ТИР в най-дивата мъгла и свинщина на АМ Тракия, не мож ги разбра къде им е кефа

        Коментар


        • #19
          От: Ram AM- какъв?

          Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
          Защо не разгледаш NDURO-то? Не че знам в момента как е като цена, но за намеренията ти според мен ще ти пасне чудно. Пък и както технически, така и визуално много благ модел
          И малко ОФФ - Шосейното колоездене го разбирам само по планински шосета и пътища с клонящ към нула трафик...Като ми се лепнат зад некой ТИР в най-дивата мъгла и свинщина на АМ Тракия, не мож ги разбра къде им е кефа
          Гледах и ендуро на доста марки, но не ме впечатлиха толкова. AM ми е на сърце, такова ще е.
          Иначе шосейното колоездене за мен е скучно, нищо лично към любителите на този тип.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #20
            От: Ram AM- какъв?

            А, разбира се - каквото ти харесва, това ще си вземеш. АМ-а има ли го вече 29ка? Последния ми байк беше 29ка и не се познах нагоре - огромна разлика има при катеренето. При спускане също гази неравности с по-голяма лекота.

            Коментар


            • #21
              От: Ram AM- какъв?

              Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
              А, разбира се - каквото ти харесва, това ще си вземеш. АМ-а има ли го вече 29ка? Последния ми байк беше 29ка и не се познах нагоре - огромна разлика има при катеренето. При спускане също гази неравности с по-голяма лекота.
              Мисля, че няма 29-ки AM. А и катеренето с 29-ки е по-добро, за сметка на маневреността.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: Ram AM- какъв?

                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                Зависи от какво имаш нужда, не всеки обича спусканията, отделно, че да се спусне може и 130кила новак, а да направиш днес 150км пътеки се иска физика и воля най-вече.

                За по-ясно, всеки може да хване лифта, да се качи на Тодорка с новите дрехи и да се прави на карач, ела ми ги изкарай догоре на самоход.
                Да - какво по-голямо изпитание за физиката и волята освен още 2-3 кила он топ на всичко друго

                Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                Това не го знаех!
                Е, още не го знаеш
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X