Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на телеподаващо

    Здравейте на всички !
    Аз съм новак никога не съм заварявал и искам да се науча имам приятели който ще ми помогнат да ме научат.Искам да си закупя телеподаващо но просто бюджета ми е ограничен.
    Разглеждах разни телеподаващи mig до около 500лв но ми казаха че няма да ми вършат работа.Искам да мога да си закърпвам джипката и да и правя ремонти по окачването имам идей да я направя 4 линк отзад.Искам да си направя друг таван от ламарина,тръбни брони.Ще ви бъда много благодарен ако ме светнете или може и теми да ми публикувате защото търсих но не намерих .Ако тези телеподаващи до 500лв не ми вършат работа ще отложа проекта за догодина.Благодаря предварително отново
    Витара не e просто кола,тя е една мечта !

  • #2
    От: Избор на телеподаващо

    Моето е от 250 лв и вече година стана съм много доволен от него.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на телеподаващо

      Благодаря колега а ако може да ми препоръчате модел и марка ще съм много благодарен.
      Витара не e просто кола,тя е една мечта !

      Коментар


      • #4
        От: Избор на телеподаващо

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=198670
        Няма да сбъркаш, ако си вземеш Дел. Аз още се каня, но всичко друго, което са ми свършили от тази фирма е супер. Най-малкото ще те ограмотят по темата, за да направиш информиран избор.
        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

        Коментар


        • #5
          От: Избор на телеподаващо

          След "Какъв джип да си купя", най-често задавания въпрос във форума е "какво ЦО да си купя"
          Има поне 10 теми в които се дискутира все този проблем.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Избор на телеподаващо

            Има едни инверторни, които ги сглобяват в Хасково. Цената е около 500 лв и отзивите са добри. Гаргата работи с такова май.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #7
              От: Избор на телеподаващо

              благодаря колеги дори не знех че ЦО е телеподаващо
              Витара не e просто кола,тя е една мечта !

              Коментар


              • #8
                От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Има едни инверторни, които ги сглобяват в Хасково. Цената е около 500 лв и отзивите са добри. Гаргата работи с такова май.
                Нека бъдем коректни. В Хасково НЕ се сглобява нищо. Всичко е нискокачествено Китайско производство.
                Панайот Бърдарски
                0887 60 77 22

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на телеподаващо

                  Колеги тези на вики разбрах че са добри но са ми скъпи това което го постам май не е телеподаващо телеподаващите им са около 900лв
                  Последно редактирано от naner; 18-01-16, 09:44. Причина: грешка
                  Витара не e просто кола,тя е една мечта !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на телеподаващо

                    Първоначално публикуван от naner Преглед на мнение
                    Колеги тези на вики разбрах че са добри но са ми скъпи това което го постам май не е телеподаващо телеподаващите им са около 900лв
                    Колега, ТЕЛЕподаващо или ВОЛОподаващо нема да ти свърши работа.
                    Търси си "телоподаващо", и си почети малко за точките, запетайките, главните букви и прочие...
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на телеподаващо

                      благодаря
                      Витара не e просто кола,тя е една мечта !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на телеподаващо

                        Разглеждах цял ден телОподаващи и видях едни viki lux дали някой е работил такива ? и дали стават за нещо
                        Витара не e просто кола,тя е една мечта !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на телеподаващо

                          Здравей колега,
                          Както по- нагоре в темата бе отбелязано, много скоро след като приключих с въпросът: какъв да е джипа, веднага или почти веднага излезе и въпроса: какво телоподаващо да закупя /или как да се закърпят нещата/. Това е много вярно!
                          Мога да кажа, че ми отне време да се "огледам", и аз бях работил с какви ли не електрожени - повечето правени - ужасни , и не бях се хващал за телоподаващо. По съвет от познат човек , тук от форума, отидох в Българска фирма, където се сдобих не само с телоподаващо, но и с електрожен (вграден е в апарата). Доволен е меко казано, не се сещам за друг такъв магазин. Дори в последствие изпратих познат, който търсеше много по- сериозна машина от мен, и той остана много доволен. Да цената леко надвишава бюджета , но не е драстично.
                          В добавка мога да кажа, че опитах тези от хасково, по- точно брат ми, аз нямах опит,опитахме с 2 планки ок. 5мм, не можахме да направим никакъв провар,а апаратът се водеше нещо от сорта на 200-240 ампера(не помня точно, но беше много), на същите планки със устройството, което взех нямам никакви проблеми. Аз не бих взел такова устройство, като това, което опитах, той самият продавач го продаваше един месец след като го е купил. Не че искам да обидя някого, това е личното ми мнение на непрофесионалист!
                          Разбира се всеки има право на избор, аз направих своя и не съжалявам. Не е редно да правя директна реклама, но при интерес, на лс.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на телеподаващо

                            Аиг имаха 160амперови 600-700 лв.ако не бъркам,разгледай по темите или им звънни,виж разните фирми за покупка на лизинг.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на телеподаващо

                              Само за информация - от 2 месеца насам АИГ вече са само Асен и брат му. На мястото, където бяха всички, сега е само Йордан. Естествено, продължава да прави същото, просто тече реорганизация. Понеже конструктора на доработките по машините "DEL" е Йордан, не съм наясно АИГ какво продават към момента като заваръчни машини.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X