Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Днес пристигна.
    Със здраве да си го ползваш.

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
      Здравейте , да се включа и аз в темата . Искам да си взема телоподаващо - някой китаец ще се ползва за любителски цели /по рядко . Какво бихте ми препоръчали като добро решение предвид предлаганите апарати в България . Цените са разкършени поради тази причина питам за златната среда .
      За тоя дребохар какво ще кажете https://bazar.bg/obiava-15885593/tel...parat-so2-220a

      Благодаря!
      За тези пари си вземете една българска телчарка (да работи с 0.6 и 0.8 мм тел) и си хвърляйте "шапката". Ако Ви потрябва и електрожен тогава взимате и едно инверторче до 150А и сте в "боя".( В над 90 % от случаите, телчарката ми е приоритет -бързо ,лесно,чисто и удобно за работа.)

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        За тези пари си вземете една българска телчарка (да работи с 0.6 и 0.8 мм тел) и си хвърляйте "шапката". Ако Ви потрябва и електрожен тогава взимате и едно инверторче до 150А и сте в "боя".( В над 90 % от случаите, телчарката ми е приоритет -бързо ,лесно,чисто и удобно за работа.)
        Нашенските телчарки са си със електрожен.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
          За тези пари си вземете една българска телчарка (да работи с 0.6 и 0.8 мм тел) и си хвърляйте "шапката". Ако Ви потрябва и електрожен тогава взимате и едно инверторче до 150А и сте в "боя".( В над 90 % от случаите, телчарката ми е приоритет -бързо ,лесно,чисто и удобно за работа.)

          Колегата е дал линк от базара на машина за 500лв. Какво българско ще си купиш за тези пари? И моето е китайче (мен това не ме притеснява),но е от доказал се търговец. Засега толкова, по нататък може и да ми пораснат претенциите или мераците, знам ли?
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
            Колегата е дал линк от базара на машина за 500лв. Какво българско ще си купиш за тези пари? И моето е китайче (мен това не ме притеснява),но е от доказал се търговец. Засега толкова, по нататък може и да ми пораснат претенциите или мераците, знам ли?
            То не е проблема в Китайците.А в това че пише 220 ампера и че е с немски шланг и струва 500 лв.

            Отделно в пояснението 4 метра шланг,220 Ампера и до 4 квадрата електрод?

            Ето цитат от обявата

            Професионален Инверторен Телоподаващ Заваръчен апарат работещ с телове размер 0.6 - 1.2 мм в комбинация с електрожен.4 метра еврошланг.


            Мощност 220А , заваря с електроди до 4мм

            Заваряват черно(стоманена тел и газ CO2), Алуминий(тел алумин). Заварки на бронз, месинг, чугун...

            Заваря и неръждавейка с неръждаема тел и ГАЗ.

            Машината работи с телови ролки от 5 килограма.

            Цената включва немски шланг и ръкохватка,редуцил вентил и резервни дюзи.

            500 лв.
            - редуцир 50 лв.
            -кабели 50-80 лв.
            -Дюзи 5 лв.
            -ръкохватки 20 лв.
            -немски 4 метра шланг 150 лв.може и повече ако е немски.Поне китайски купих за толкова.


            Та 500-50-80-5-20-150=195 лв.за телоподаващо 220 ампера ,да заварява черно, неръждавейка,АЛУМИН,БРОНЗ,МЕСИНГ,ЧУГУН.

            Давам 3 пъти по толкова за такава машина,от къде да я взема?Държа на чугуна
            Склонен съм да умножа цената х10 или 15 ...
            Последно редактирано от Roninn; 17-02-19, 19:57.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              То не е проблема в Китайците.А в това че пише 220 ампера и че е с немски шланг и струва 500 лв.

              Отделно в пояснението 4 метра шланг,220 Ампера и до 4 квадрата електрод?

              Ето цитат от обявата

              Професионален Инверторен Телоподаващ Заваръчен апарат работещ с телове размер 0.6 - 1.2 мм в комбинация с електрожен.4 метра еврошланг.


              Мощност 220А , заваря с електроди до 4мм

              Заваряват черно(стоманена тел и газ CO2), Алуминий(тел алумин). Заварки на бронз, месинг, чугун...

              Заваря и неръждавейка с неръждаема тел и ГАЗ.

              Машината работи с телови ролки от 5 килограма.

              Цената включва немски шланг и ръкохватка,редуцил вентил и резервни дюзи.

              500 лв.
              - редуцир 50 лв.
              -кабели 50-80 лв.
              -Дюзи 5 лв.
              -ръкохватки 20 лв.
              -немски 4 метра шланг 150 лв.може и повече ако е немски.Поне китайски купих за толкова.


              Та 500-50-80-5-20-150=195 лв.за телоподаващо 220 ампера ,да заварява черно, неръждавейка,АЛУМИН,БРОНЗ,МЕСИНГ,ЧУГУН.

              Давам 3 пъти по толкова за такава машина,от къде да я взема?Държа на чугуна
              Склонен съм да умножа цената х10 или 15 ...
              Че с електрод за чугун с електрожена става (колко качествено не знам, но става)
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                То не е проблема в Китайците.А в това че пише 220 ампера и че е с немски шланг и струва 500 лв.

                Отделно в пояснението 4 метра шланг,220 Ампера и до 4 квадрата електрод?

                Ето цитат от обявата

                Професионален Инверторен Телоподаващ Заваръчен апарат работещ с телове размер 0.6 - 1.2 мм в комбинация с електрожен.4 метра еврошланг.


                Мощност 220А , заваря с електроди до 4мм

                Заваряват черно(стоманена тел и газ CO2), Алуминий(тел алумин). Заварки на бронз, месинг, чугун...

                Заваря и неръждавейка с неръждаема тел и ГАЗ.

                Машината работи с телови ролки от 5 килограма.

                Цената включва немски шланг и ръкохватка,редуцил вентил и резервни дюзи.

                500 лв.
                - редуцир 50 лв.
                -кабели 50-80 лв.
                -Дюзи 5 лв.
                -ръкохватки 20 лв.
                -немски 4 метра шланг 150 лв.може и повече ако е немски.Поне китайски купих за толкова.


                Та 500-50-80-5-20-150=195 лв.за телоподаващо 220 ампера ,да заварява черно, неръждавейка,АЛУМИН,БРОНЗ,МЕСИНГ,ЧУГУН.

                Давам 3 пъти по толкова за такава машина,от къде да я взема?Държа на чугуна
                Склонен съм да умножа цената х10 или 15 ...
                Ела да пробваш
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  Колегата е дал линк от базара на машина за 500лв. Какво българско ще си купиш за тези пари?
                  Има примери като ДЕЛ-160 за 550лв,но ако 50 лв го "събарят", изобщо няма какво да коментираме.....................
                  (когато купувах избрах на ВИКИ-Б и не съжалявам)
                  Последно редактирано от petkov_bb; 17-02-19, 22:00.

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Да дам и моите 5 стинки за телЕподаващите, които се продават из някои от нашите по-южноразположени градове - всичко до 600 лева, с горди надписи за професионални 200 и отгоре ампера, е гола вода по отношение на надписи и реалност. Работят малко по-добре от последния ми син трансформаторен Айнхел, който се водеше 170А. А той все още се труди у един колега от форума, който си е доволен от постиганите резултати.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Да дам и моите 5 стинки за телЕподаващите, които се продават из някои от нашите по-южноразположени градове - всичко до 600 лева, с горди надписи за професионални 200 и отгоре ампера, е гола вода по отношение на надписи и реалност. Работят малко по-добре от последния ми син трансформаторен Айнхел, който се водеше 170А. А той все още се труди у един колега от форума, който си е доволен от постиганите резултати.
                      Мойто от Драгозов вади 190А на телоподаващо при 60% ПАВ и 160А на електрожен при 60% ПАВ. Аз съм много доволен откъм мощтност. 80х80х8мм винкел (швелер) го проварява цялостно, че даже парви и дупка ако задържиш - това на 9-та от 10 възможни степени на потенциометъра за волтажа. Това с тел 0.8мм. За парите си е супер.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Здравейте ,
                        в крайна сметка си взех ВИГ ( TIG ) апарат от " АИГ-Заваряване " и съм супер доволен . Страхотно изпълнение ... още с първия поглед прави впечатление праховата боя и панела .
                        За сега се отказах от миг апарата тъй като не се налага да заварям често железа а когато се наложи аргона ще свърши и тая работа. Когато се понауча да заварям ще кача снимки и впечатления от работата.
                        Но ако ще си взимам някога миг апарат то ще е със сигурност от АИГ

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          Мойто от Драгозов вади 190А на телоподаващо при 60% ПАВ и 160А на електрожен при 60% ПАВ. Аз съм много доволен откъм мощтност. 80х80х8мм винкел (швелер) го проварява цялостно, че даже парви и дупка ако задържиш - това на 9-та от 10 възможни степени на потенциометъра за волтажа. Това с тел 0.8мм. За парите си е супер.
                          Прав е колегата, единственият му минус може би са килата му.
                          Който не сака китайското,има по магазините западно-китайско, ама за хоби машина бая бърка в кисията.

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Здравейте колеги.Само да се похваля и аз че от днес има още 3бр.апарати закупени от AIG. за Русе-CO2 Делл еко контрол 200А.и аргон.160А
                            Момчетата от AIG.са много точни и отзивчиви.За сега добри впечатления,ще пиша по на там за мнения.Апаратчетата са на добра цена и отстъпка 10% ползвана от форума.

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              Първоначално публикуван от svilen_82 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги.Само да се похваля и аз че от днес има още 3бр.апарати закупени от AIG. за Русе-CO2 Делл еко контрол 200А.и аргон.160А
                              Момчетата от AIG.са много точни и отзивчиви.За сега добри впечатления,ще пиша по на там за мнения.Апаратчетата са на добра цена и отстъпка 10% ползвана от форума.
                              А Аз няколко пъти им задавах въпроси за които,по-рано бях уверен от тях че ще получа информация след определен времеви интервал,нооо уви глас в пустиня.
                              Жалко,имах друго мнение за тази фирма.

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Най-после и преходника е готов, ......а и малко консумативи подарък от приятел.
                                П.П. понеже не съм работил с такъв редуцир, как да го наглася? Какво да показват уредите? Телта ми е 0.8.
                                Прикачени файлове
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X