Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

    Привет колеги, досега ползвах най-ниския клас, бормашина и прободен трион на Green Tools, за съжаление не изкараха и една година, но като за без пари толкоз. Коя марка от бюджетните класове ще ми препоръчате за домашно ползване, да са с прилично качество поне, като цената за всеки от машините да не надвишава 120лв.

    1. Black & Decker

    2. Skill

    3. Зеления BOSCH

    4. Einhell

    5. Kress

    6. Sparky

    Да уточня, става дума за БЮДЖЕТНИТЕ им серии, за домашно ползване, коя марка ще е по-добрия избор?

  • #2
    От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

    Здрасти, може да ме нарекат пристрастен, но в една верига, която е жълто-синя, има такива, даже и акумулаторни, като всяка една батерия става на другия уред. Чак ме е яд, че съм си купил преди години Бош бормашина-ударна и трион, също май некъв хубав.
    Сега имат мисля даже комплексно оборудване, три в едно, заедно и с някакъв вид шлайф за 170 лева.
    Иди и виж, поне имат три години гаранция и сменят без да задават въпроси.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

      Подкрепям с две ръце за тия същите!
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

        Намери си един Елтос от едното време и да знаеш че имаш бормашина.
        " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

        Коментар


        • #5
          От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          Здрасти, може да ме нарекат пристрастен, но в една верига, която е жълто-синя, има такива, даже и акумулаторни, като всяка една батерия става на другия уред. Чак ме е яд, че съм си купил преди години Бош бормашина-ударна и трион, също май некъв хубав.
          Сега имат мисля даже комплексно оборудване, три в едно, заедно и с някакъв вид шлайф за 170 лева.
          Иди и виж, поне имат три години гаранция и сменят без да задават въпроси.
          Говориш за Parkside нали, за съжаление много бързо изчезват от веригите им, иначе да съм си взел досега, ако знаеш в момента да имат някъде в наличност ще е добре?

          Коментар


          • #6
            От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

            Още един глас за lidl.

            Коментар


            • #7
              От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

              Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
              Намери си един Елтос от едното време и да знаеш че имаш бормашина.
              Баща ми имаше такава, но за съжаление я откраднаха преди време , знам че беше желязна, едва ли ще намеря такава да се продава, ще хвърлям едно око по големите обяви, но се съмнявам...

              Коментар


              • #8
                От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                Днес гледах в "нашият" имаше ударна бормашина за тридесет и няколко пари. Утре ще проверя и ще ти пиша.Мисля че видях и от "комплекта" за който стана въпрос.
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                  От изброените бих имал предпочитание единствено към skill.
                  Относно жълто синята верига и техните инструменти натрупах доста богат опит и бих го споделил: Продължавам да имам високо мнение за веригата заради отличното обслужване вкл. и на рекламации. Връщал съм неизползвни уреди, повредени в рамките на месец и повредени след година. Винаги, без изключение и без въпроси са ми заменяли уредите или са ми връщали парите по мое желание. В България още не сме много свикнали с такова отношение и чак ме изненадват (за сравнение във виваком за една флашка за $2 в продължение на 2 месеца похарчиха над 15 часа на техен служител в разправии с мен и естествено пак я смениха, но със заплатата на този който са назначили да ми губи времето можеха да удовлетворят без въпроси всички рекламации на флашки по $2...) Та това за лидл е много добре. Относно инструментите обаче.... фирата ми е около 50% и то само ненатоварено домашно ползване. За работа ползвам само професионални машини.
                  В крайна мсетка ако купуваш супер бюджетни решение мисля че са ОК, поне като се скапе им го връщаш.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                    Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                    Намери си един Елтос от едното време и да знаеш че имаш бормашина.
                    Но не си и помисляй че спарки имат нещо общо...
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                      За лидъл е така,качеството за парите е отлично.За зеге виж райдер но не всеки райдер,проблема е че на 4-5 модела които имам ,кривят планката.Затова гледай планката да е алуминий ,а не ламарина.Виждал съм такъв райдер и ако нямах,щях да взема такъв.Бормашина ползвам 20 г.спарки,всекидневно ползвам акум.макита.Одеве гледах лидълската,сигурен съм че ще е ок,но бих предпочел употребявана стара елтос спарки.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                        На Спарки са добри перфораторите,е ти вършат много по-добра работа от която и да е ударна бормашина.
                        Лично мое мнение но ако си взимаш бормашина,по-добре да не е ударна.И без това в бетон не вършат почти никаква работа.
                        " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          Говориш за Parkside нали, за съжаление много бързо изчезват от веригите им, иначе да съм си взел досега, ако знаеш в момента да имат някъде в наличност ще е добре?
                          В Люлин 5 има тая дето е три в едно.
                          Виж и на този магазин, който е на входа на София откъм магистрала Хемус, на него остават разни неща. Беден магазин, където не купуват много неща е и тоя на Слатина, до ОК такси.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                            Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                            На Спарки са добри перфораторите
                            Бяха.....бяха
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                              Колеги, успях да си взема бормашина Parkside - 500W от веригата им в Младост 4, бормашините им са били в наличност от вчера, първите ми впечатления като за цената си на 39.99лв., спрямо Green Tools, че е видимо, по-голям, по-тежък, по-масивен и с по-голям патронник, пластмасата им изглежда дебела и здрава, има и куфарче, после ще го пробвам в действие как е, мисля си че като за цената си е супер, а ако даде проблем, както ми казахте ще го връщам без проблеми при рекламация.
                              Остана да си намеря прободен трион, имаше останала само една бройка, но акумулаторна, питах кога ще пуснат пак електрически прободен трион, служителя ми каза че не знаели и да следя редовно брошурите им с промоциите. Благодаря Ви колеги за съветите , остана да ми кажете ако откриете някъде останала бройка, прободен електрически трион, но не акумулаторен
                              Последно редактирано от Еделвайс; 15-01-16, 09:49. Причина: Пояснение

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X