Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

    Добре си направил. В магазина на Т.Каблешков в 10.00ч нямаше нито една бормашина.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #17
      От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

      Колеги, днес направих запитване към въпросната верига, дали имат някъде в наличност от електрическия прободен трион и дали ще имат, ето какъв отговор получих по имейла:

      Уважаеми господин Василев,

      Благодарим за Вашето съобщение от 15.01.2016. Бихме искали да Ви информираме, че желаният от Вас артикул МАХАЛЕН ПРОБОДЕН ТРИОН PSTD 800 A1 е промоционален до изчерпване на доставените количества и не е включен в нашия постоянен асортимент. За съжаление трябва да Ви съобщим, че този артикул вече не е наличен нито в нашите филиали, нито в складовото дружество.

      Благодарим Ви за разбирането и се надяваме, че и в бъдеще ще се доверявате на нашите продукти и ще можем да Ви радваме с разумни цени и добро качество.




      С уважение,


      отдел Обслужване на клиенти




      С една дума ще трябва да се ориентирам към друга марка прободен трион, какво мислите за този трион на снимката:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Proboden trion.jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5698733

      Коментар


      • #18
        От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

        Писал съм и по други теми - има доволно читави за цената си перфоратори на Raider, с единствения недостатък че са тежки. От 10 години имам такъв и продаължава да не иска да се строши, въпреки тормоза. Ако честичко се пробиват дупки в бетон - това е решението на цена под 100лв. С една обикновена (не-ударна) машина за 30-ина кинта - ето ти окончателното решение на проблема с пробиването на дупки в квото дойде. Конкретно - имам 2 Agoyama за по 20 кинта от горе-долу пак толкова. Едната е тормозена и на ударен механизъм, и точно тя все още е жива. Другата счупи пиньон. Прободния трион също ми е на Agoyama, пак от тогава.

        За всичките тия очаквах отдавна да съм ги изхвърлил. Съответно така се и работи с тях, ама ей-на, карат (без бормашината със строшения пиньон).
        Последно редактирано от sparkybg; 15-01-16, 11:58.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          .........
          1. Black & Decker

          2. Skill

          3. Зеления BOSCH

          4. Einhell

          5. Kress

          6. Sparky

          .........?
          Взех по-миналата година един прободен Skill по спешност в движение, като изобщо при нас не става въпрос за домашна експлоатация.Беше с най-голямата мощност и тегло от наличните.Кораво куче излезе и продължава.По мои работни наблюдения , това се отнася и до други продукти на марката.
          Пак в рамките на последните две години, от синьо-жълтият магазин каквото е взето на Parkside ,тоже е държеливо.

          Коментар


          • #20
            От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

            Още един глас за Skill.
            Преди три години си взех,ударна дрелка на тази марка за около 100лв.Всички дупки в апартамента са с нея.С бургия до 8мм,дупчи,но и е трудно.С 6мм няма проблем,в която и да е стена.За да не я мъча,дупчих с малките,после с големите до желания отвор.
            Давал съм я на прител,да дупчи в панелен блок,свърши му работа.С нея стопи няколко бургии от евтините.
            За домашна употреба е идеална.

            Коментар


            • #21
              От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

              Райдер-a, дето споменах, сигурно има поне 200-300 20мм дупки в бетон. Машина, дето се затруднява с 8мм е майтап. Не съм имал такава, дето да не може поне 10mm, включително Agoyama-та за 20 кинта. Вярно с едното виждаш зор, другото, макар и тежко, само го държиш и то само си върши работата. До скоро се мотаха тук-там на промоции за под 100 кинта. Моята я взех за 77 тогава. Патронника малко се разхопа, баща ми счупи предната дръжка, ама машината не се дава.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                За прободен трион на Parkside можеш и разните продавалници да прегледаш, има даже и с гаранция.
                Аз лично го ползвам от доста време и за какво ли не (смисъл режа какво ли не) Определено съм доволен от машинката
                справя се дори с дървен материал от бук, орех и махагон с дебелина по над 10см
                Та с това зеге няма да сбъркаш.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                  10см махагон със зеге (пък било то и Макита)? Ще ми се да го видя това.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Райдер-a, дето споменах, сигурно има поне 200-300 20мм дупки в бетон. Машина, дето се затруднява с 8мм е майтап. Не съм имал такава, дето да не може поне 10mm, включително Agoyama-та за 20 кинта. Вярно с едното виждаш зор, другото, макар и тежко, само го държиш и то само си върши работата. До скоро се мотаха тук-там на промоции за под 100 кинта. Моята я взех за 77 тогава. Патронника малко се разхопа, баща ми счупи предната дръжка, ама машината не се дава.
                    Възможно е бургиите да са били ментаци.Под зор,визирам бавно дупчене.
                    Понеже си взех истински бургии на Хилти за бетон,ще пробвам с тях какво ще стане.
                    Взех и един перфоратор на Einhel,но от Германия(червен).Нищо общо с ударната дрелка.Не усеща какво и къде се дупчи.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      10см махагон със зеге (пък било то и Макита)? Ще ми се да го видя това.
                      И на орех ще е весело. Впрочем обработката на такива такива дървесини със зеге е лоша идея отвсякъде.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                        + Sparky
                        В продавалника има доста добри попадения на половин цена,отделно се намират и части за тях.
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                          Искам да видя как се дупчи отвор 8 мм.с ударна дрелка в панел за дюбел 40 мм.Ако е за инат,и с отверка ще го направя.В колата си возя два електрически и един акум.перфоратор.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                            Понякога не е въпрос на инат, а на ситуация. Методиката с видиева бургия 6 и после с 8 е напълно реална, ако имаш да дупчиш 2-3-5 дупки, а перфораторът ти е далеч.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Искам да видя как се дупчи отвор 8 мм.с ударна дрелка в панел за дюбел 40 мм.Ако е за инат,и с отверка ще го направя.В колата си возя два електрически и един акум.перфоратор.
                              Братче, аз съм виждал, и не искам да видя отново.

                              В бл.62 - там живееше общата ни позната, един ентусиаст свали една стена - с ударна дрелка, кофи свредла, и отвор до отвора - човека си свърза хола със спалнята.
                              Работата продължи около два месеца, костваше две кофи свредла с твърдосплавни пластини - служебни от ЗЗУ-то - като се скапе, ти го сменят, и две дрелки - да - 2 - две - български, ловешки, отпреди 10-ти ноември... едната се износи, другата довърши работата.

                              Епопеята се разви пред очите ми.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на ударна бормашина и прободен трион, за домашно ползване

                                И моите 5 стотинки. Препоръчвам да вземеш нормална дрелка и перфоратор, може и да поизчакаш с едното ако кешът не стига. Доста годинки се мъчих с ударна, тн по-горе "стар и железен" Елтос. И още я ползвам. Па накрая си взех бюжетен перфоратор Айнхел и така.
                                Доволен съм от прободния на Спарки, но е на 10+годинки и не знам сега как са, за да го препоръчам.
                                И трите машинки ползвам любителски, може и с месеци да не ги поглеждам, ама сега правим ремонт при сина и отхвърлиха доста работа.
                                Малко встрани за жълто-синята верига - ел ренде и пистолет за горещ въздух от 2+год, нямам оплакване.
                                Успех с избора!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X