Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидромотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хидромотори

    Автора се появи
    Добро утро на всички.
    Значи идеята ми да задвижа задния мост с хидромотор беше когато имах нужда от ремонт на виското, понеже ми бе свален кардана. И бе само като идея. Мислех да се включва само по необходимост, която би била само при ниска скорост и по черни пътища. Дори и да се ползва само за бавни, пак ще бъде плезно. Но сега на дневен ред ми е как да задвижа един шредер, или някъде го наричат мулчер.
    Искам да го задвижа със хидромотор и да го монтирам отпред на трактора (т25).
    Да се получи нещо като това - https://www.youtube.com/watch?v=EPE_8S3XnAk
    Това нещо го има готово, но не се произвежда с малки размери. А на мен ми е нужен малък но със същата функционалност.

    Между другото, бобката е 3,5т(собствено тегло). и е противопоказно да бъде направен да развива висока скорост.

    Коментар


    • #17
      От: Хидромотори

      Първоначално публикуван от kxa Преглед на мнение
      Автора се появи
      Добро утро на всички.
      Значи идеята ми да задвижа задния мост с хидромотор беше когато имах нужда от ремонт на виското, понеже ми бе свален кардана. И бе само като идея. Мислех да се включва само по необходимост, която би била само при ниска скорост и по черни пътища. Дори и да се ползва само за бавни, пак ще бъде плезно. Но сега на дневен ред ми е как да задвижа един шредер, или някъде го наричат мулчер.
      Искам да го задвижа със хидромотор и да го монтирам отпред на трактора (т25).
      Да се получи нещо като това - https://www.youtube.com/watch?v=EPE_8S3XnAk
      Това нещо го има готово, но не се произвежда с малки размери. А на мен ми е нужен малък но със същата функционалност.

      Между другото, бобката е 3,5т(собствено тегло). и е противопоказно да бъде направен да развива висока скорост.
      Я снимай работните органи на твоя шредер.


      пп На 27 км в час бобката автоматично си ,,бие,, спирачките ,но това друга тема .
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #18
        От: Хидромотори

        Нямам шредер, а обсъждам възможността му за прикачане на т25. Но май няма да се получи.

        Коментар


        • #19
          От: Хидромотори

          Здравейте,
          Има ли напредък по темата !?
          Искам да направя хидравличен свредел за дупки ±50обр./мин ф100мм.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X