Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати 41 до 45 от 45

Тема: Отпада ли застраховка "Гражданска отговорност" за ремаркета до 750кг?

Място
    София
    Публикации
    201
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: Отпада ли застраховка "Гражданска отговорност" за ремаркета до 750кг?

Имаме две служебни ремаркета, които са постоянно на път. Нямат ГО. Спирани са за проверка от КАТ, няма проблем.

Място
    София
    Публикации
    12
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Отпада ли застраховка "Гражданска отговорност" за ремаркета до 750кг?

То гражданската не е проблемадо 1,5т обща маса на ремъркето е между 98-123лв на година. Обаче господата от изпънителната власт слагат винетки, когато състават кола ремъке минава 3,5т ще купуваме втора винетка от категория К3 https://trafficnews.bg/plovdiv/vinet...ravani-111541/
    Аз карам VOLVO XC90 с допустима маса 2750кг(по талон) + ремъркето за мотори което е до 750кг обща маса, аз имам точна маса 3500 кг на двете кола и ремарке обаче господата полицаи вчера дърпайки си моторите на Ремаркето ме спират и ми казва че аз трябва да имам гражданска Ремаркето ми дори освободени от гражданска това е новия закон дори за тези ремаркета трябва да имаме гражданска И понеже съм точно 3500 ми казаха че е за един килограм може да ме накарате винетка да си взема и глобите са драстични вече глобата за без гражданска е от 1000 до 5000 лв а без винетка глобата може да стигне и до 1500 лв това вчера разбрах от първо лице по трудния начин от екипът на КАТ

Място
    Sofia de Janeiro
    Публикации
    2,863
    Точки (при гласуване)
    6

Ти така ако им се връзваш на ченгетата по улицата, другия път може и свирка да си поискат.
    Няма такова нещо в закона. Ремарке с общо предназначение до 750 кг не му се прави полица, отделна от тая на колата. А 1 килограм си е 1 килограм. Колкото-толкова.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

Място
    София
    Публикации
    3,665
    Точки (при гласуване)
    18

Дали композицията минава определени килограми не се гадае по звездите!! Не е работа на магарето да оправя булката на сватбата! В закона съвсем точно са описани нещата. Който има претенции да си изясни начинът на проверката!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,856
    Точки (при гласуване)
    12

У Иврипа ги карат със същия номер и с ъщата ГО
    Дали мрекета , дали каравани
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Сходни теми

1. Нов закон за "Гражданска Отговорност" за коли с чужда регистрация?
    От Видев във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи
    Отговори: 83
    Последно мнение: 30-09-15, 20:12
  2. "Гражданска отговорност" ще важи в цяла Европа
    От Zahari007 във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-10-13, 14:44
  3. В България НЯМА "гражданска отговорност"
    От SJ410 във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 95
    Последно мнение: 21-07-10, 16:51

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
"); } else { document.write(""); } } // ]]>