Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър авто-бояджия във Варна ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър авто-бояджия във Варна ?

    Здравейте ! От няколко дни се установих в околностите на гр. Варна и смятам да си пребоядисам автомобила, но не зная къде да отида. Последният при който ходих, ми съкрати живота с 5 години и не желая отново да попадам на подобен плъх. Поздрави !
    Сузуки Джимни 1.3, 99г.

  • #2
    От: Добър авто-бояджия във Варна ?

    Добре е да споделиш горе-долу какви са ти очакванията... Обикновено ползвам известен сервиз, който е дистрибутор и на бои, близо до голямото кръгово под Метро... Но цените са си сериозни (добре, че посещенията са по Каско)...
    Ако търсиш гаражен майстор - там нещата вече са малко по-други.. Цената е друга, ама и резултата обикновено съответства на цената.
    Имам и такъв познат, но как да ти го препоръчам - работи евтино в гараж, който дори не е уплътнен идеално...
    Т.е. едва ли бих го препоръчал...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Добър авто-бояджия във Варна ?

      Препоръчай го - дай тел. и адрес. Все някой бангия има за боядисване...

      Коментар


      • #4
        От: Добър авто-бояджия във Варна ?

        Продължавам да не препоръчвам - не съм давал автомобил там от сигурно 20години...
        Но ако някой иска да провери как стоят сега нещата: Чеко (по цивилному - Гошо) ...
        Я виж за какво става въпрос
        https://www.google.bg/maps/@43.22238...2!8i6656?hl=bg
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Добър авто-бояджия във Варна ?

          На мен лично работа ми е вършил един бояджия в Цветния квартал.
          По Подвис тръгваш от околомръсното надолу и от ляво залепен за акумулаторите.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Добър авто-бояджия във Варна ?

            Пускаш си от Метро към кръговото, минаваш метро и първата в дясно (залепен до оградата на Метро) 100метра и си при него. Смесва си бойте има и камера, боядисва добре и на добри цени.

            Коментар


            • #7
              От: Добър авто-бояджия във Варна ?

              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
              На мен лично работа ми е вършил един бояджия в Цветния квартал.
              По Подвис тръгваш от околомръсното надолу и от ляво залепен за акумулаторите.
              Юри.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Добър авто-бояджия във Варна ?

                Първоначално публикуван от krisalesk Преглед на мнение
                Пускаш си от Метро към кръговото, минаваш метро и първата в дясно (залепен до оградата на Метро) 100метра и си при него. Смесва си бойте има и камера, боядисва добре и на добри цени.
                Точно това ме интересува, добър майстор с добри цени, а не просто къде има бояджия ! Благодарско на всички опитали да помогнат !
                Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                Коментар


                • #9
                  От: Добър авто-бояджия във Варна ?

                  Да бе, с тея цени дето ги обаждат и качеството което предлагат, никой не препоръчвам. Обаче ако искаш Аерография по колата и дребни бояджийски услуги търси Маргарита Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5698713Каската с цвят на диня е моята
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от banjo; 15-01-16, 07:02.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #10
                    От: Добър авто-бояджия във Варна ?

                    Здравейте, можете ли да препоръчате автотенекеджия? Имам праг за изкърпване и дребни локални по пода също за оправяне.

                    Поздрави, весели празници.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Добър авто-бояджия във Варна ?

                      Първоначално публикуван от nakatasan Преглед на мнение
                      Здравейте, можете ли да препоръчате автотенекеджия? Имам праг за изкърпване и дребни локални по пода също за оправяне.

                      Поздрави, весели празници.
                      Кар колор 0888317217
                      Намира се под комина до ДЗИ



                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X