Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали легенди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рали легенди

    Точно вътре нямат нищо общо с 125!!! Намерете снимки и вижте! Интериора на Полонеза беше изпреварил почти всички западни, масови модели за времето си, а и след това! Излиза на пазара 78' мисля, тогавашните модели на Опел, на ФВ могат да сънуват таблото на Полонеза! Като се сетя голф 1 та и 2, кадетите, ескортите, какви дървета бяха с по една стрелка за километраж и 4-5 лампи!!! Сядал съм на шофьорската седалка на Полонез и ви казвам, че е далеч по-удобна и приятна вътре, отколкото от вън! Позицията на скоростния лост е ми напомни на 131 мирафиори, волана (еднакъв с последните 125) леко наклонен назад, таблото с много за времето си модерен дизайн и прибори, абе хубава беше! Та, грешите за интериора, сериозно се бъркате. Механиката, да, същата с на Фиата 125, обаче, заводските състезателни са били 2.0 двувалки 170-80к.с имало е и турбо вариянт 210-20к.с.
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • От: Рали легенди

      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
      Механиката, да, същата с на Фиата 125...
      Е аз точно това имах предвид под отвътре.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Рали легенди







        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Жесток микс - звука на 6 и кеФФФ

            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • За насъскване - остават още два дни

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Това е лудница!Абарт 131 двувалов,такшва съм карал ,не професионално рали изпълнение разбира се!Такъв мотор едни приятел качва на Жигула,барабар със скоростите!Комбинацията е велика,но жигуловото купе трябва да се усили + по две щанги на ттрана на задния мост инаме къса около петите!Страхотни класики!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение

                  Това е лудница!Абарт 131 двувалов,такшва съм карал ,не професионално рали изпълнение разбира се!Такъв мотор едни приятел качва на Жигула,барабар със скоростите!Комбинацията е велика,но жигуловото купе трябва да се усили + по две щанги на ттрана на задния мост инаме къса около петите!Страхотни класики!
                  Ако ти остане време, потърси името Паоло Диана в нета.
                  Няма да съжаляваш .

                  Примерно


                  или онборд


                  А на мен определено ми липсва в стартовия списък на Монте Карло 2020. Кен Блок би си водил записки...
                  Последно редактирано от Veni1; 21-01-20, 16:45.

                  Коментар


                  • Абсолютно!Кен Блок е легенда ,но от старите рали легенди има какво да учи мисля!Валтер Рьол с S1 например!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • Когато е писано, че нещо ще се случи, то непременно се случва независимо от усилията на участниците в него:

                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • Мръсен завой! Много малко го минаха добре и то защото караха бавно.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RMCH-2.jpg
Прегледи:211
Размер:134.8 КБ
ID:6554540

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RMCH-Csd-2.jpg
Прегледи:224
Размер:163.4 КБ
ID:6554541

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RMCH-Csd-7.jpg
Прегледи:220
Размер:191.8 КБ
ID:6554542
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • Я да питам.
                            В този пост https://offroad-bulgaria.com/forum/о...28#post6553128

                            е сниман Стоян Колев в някакво рали през 1970
                            Кое е ралито, и кой е навигатора?

                            Съдейки по табелата, е или Стари Столици 70, или Златни Пясъци 70.
                            И на двете ралита той не е карал А110.
                            Алпин, де..
                            То тогава Алпина не е изсъхнал още от калъпите в Пловдив, а Чубриков е карал Рено 8 Гордини..

                            А сега, де?

                            Коментар


                            • Аз ясно виждам надпис Златни пясъци - 70. Чубриков печели 1971 с Алпин. Като се разрових малко в гугъл от 1970г. на снимки се виждат поне няколко Алпин, като 2-ри номер нещо не го виждам.

                              П.П. И тук пише, че е карал Алпин на съответното рали:
                              https://www.ewrc-results.com/profile...toyan-kolev/77
                              Последно редактирано от Иван Жоров; 30-01-20, 19:39.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • Alpin се прави в Пловдив от 66 или 67г.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X