Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали легенди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рали легенди

    Организаторите са за разстрел ! Толкова зрители на трасето и непосредствено покрай него луда работа .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Рали легенди

      Първоначално публикуван от michev68 Преглед на мнение
      Точно Славчо Христов, отсечката е Аладжа манастир на Златни
      Това е легендарното рали ВИДА, край Видин. Дълги години господство държеше Атила Ферианц, редуваха се с Чубриков, по-късно Стоян Колев лека му пръст. Ралито беше с доста етапи, идваха участници от цял свят, но както всичко хубаво и това свърши...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Рали легенди

        Гоночный- Москвич Г-5. Днес открих, че е съществувал. Май има само два запазени.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13133256_469260123263707_2981800167222509468_n.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5713821

        Коментар


        • От: Рали легенди

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Това е легендарното рали ВИДА, край Видин. Дълги години господство държеше Атила Ферианц, редуваха се с Чубриков, по-късно Стоян Колев лека му пръст. Ралито беше с доста етапи, идваха участници от цял свят, но както всичко хубаво и това свърши...
          Не съм визирал, че колата на снимката е на отсечка Аладжа манастир, още повече, че колата на въпросната снимка е на Касабов. Стана въпрос, че с ТАКАВА кола е печелена отсечка на Златни, колата за която говоря е пилотирана от Славчо Христов, зелена на цвят и с варненска регистрация.

          Коментар


          • От: Рали легенди

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:97663467.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5714007
            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Това е легендарното рали ВИДА, край Видин. Дълги години господство държеше Атила Ферианц, редуваха се с Чубриков, по-късно Стоян Колев лека му пръст. Ралито беше с доста етапи, идваха участници от цял свят, но както всичко хубаво и това свърши...
            Не съм визирал, че колата на снимката е на отсечка Аладжа манастир, още повече, че колата на въпросната снимка е на Касабов. Стана въпрос, че с ТАКАВА кола е печелена отсечка на Златни, колата за която говоря е пилотирана от Славчо Христов, зелена на цвят и с варненска регистрация. На снимката е въпросният автомобил.
            Последно редактирано от michev68; 02-05-16, 23:55.

            Коментар


            • От: Рали легенди

              Ето има още. Колите са дискутирани и в рали и класиккар форумите, откъдето са и снимките.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zVH7p.jpg
Прегледи:1
Размер:194.6 КБ
ID:5714008
              Последно редактирано от michev68; 03-05-16, 00:07.

              Коментар


              • От: Рали легенди

                поради това, че не ми даде да кача 2 снимки още една тук от рали Вида. Джантите са Готи, така че не само Касабов е бил с хубави джантиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CXj1y.jpg
Прегледи:1
Размер:170.3 КБ
ID:5714009

                Коментар


                • От: Рали легенди

                  Първоначално публикуван от symphony Преглед на мнение
                  Гоночный- Москвич Г-5. Днес открих, че е съществувал. Май има само два запазени.
                  [ATTACH=CONFIG]865205[/ATTACH]
                  Няма запазени, преди 2 години руснаците от стандартен 407 направиха реплика.

                  Коментар


                  • От: Рали легенди



                    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Рали легенди

                      Първоначално публикуван от michev68 Преглед на мнение
                      Няма запазени, преди 2 години руснаците от стандартен 407 направиха реплика.
                      Прав си, малко съм объркал нещата. Има запазени два Г-5, които не са това на снимката. Това на снимката е 407 купе.
                      http://aizh.ru/index.php/523-gonochn...veta-do-zakata

                      Коментар


                      • В тази връзка се поразрових днес при братушките, и се оказа, че те усилено строят реплики на 407 купе, вече има поне 4-5 броя - https://www.drive2.ru/r/moskvich/480743/

                        Може да има някой заинтересован, аз лично като всяка година ще ида да погледам. Отдавна ми се и участва, имам и подходящата кола, но ..................https://www.facebook.com/events/505979532922822/
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-05-16, 13:12.

                        Коментар


                        • От: Рали легенди

                          Еха, оригиналния формат! Каква подходяща кола имаш, ако не е тайна?
                          мисля, да зема а се замисля...

                          Коментар


                          • От: Рали легенди

                            Това имам предвид, покриваме изискванията за възраст, а смея да твърдя, че е в повече от добра кондиция във всяко едно отношение Снимката е миналогодишна, в момента е с нови гуми, това, така да се каже ми е любимата играчка. Болен фен съм на марката и на Е30 конкретно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4497.jpg
Прегледи:1
Размер:210.0 КБ
ID:5714795

                            Коментар


                            • От: Рали легенди

                              Е-ех, спомени - 4 години карах същото и две години тройния стоп. И за мене това си остава най-истинския баварец.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Рали легенди

                                И аз имах такава Е-30 324Д,набор 1986.Дойде милионер на 230000х/км,аз му навъртях още близо 600000км и един приятел ме изнуди да му я продам.Това ми беше първият истински автомобил,само хубави спомени имам с него.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X