Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГО - лето господне 2016...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ГО - лето господне 2016...

    Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
    ГО ми изтича края на Януари.Проверих каква е цената при онлайн брокерите,като изключих от списъка "несимпатичните" ми застрахователи.После проверих в офиса на този,към когото се бях насочил,а там се оказа по-евтино с 47 лвИзлиза накрая,ние сме тИрикати-на глупавите правим ГО за 340 лв,на други-за 290.Може би това е Бонус-малус по български...
    Не, колега. Просто си прескочил посредника и са ти дали неговия дял като отстъпка.

    Коментар


    • От: ГО - лето господне 2016...

      Ясно ми е,ама не е коректно към посредника,и той трябва да спечели нещо-искат да им намерят клиенти за няма нищо...

      Коментар


      • От: ГО - лето господне 2016...

        Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
        Ясно ми е,ама не е коректно към посредника,и той трябва да спечели нещо-искат да им намерят клиенти за няма нищо...
        То в нашата държава всеки втори "работи" посредник , от тия посредници всичко е двойно и тройно.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: ГО - лето господне 2016...

          Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          ГО ми изтича края на Януари.Проверих каква е цената при онлайн брокерите,като изключих от списъка "несимпатичните" ми застрахователи.После проверих в офиса на този,към когото се бях насочил,а там се оказа по-евтино с 47 лвИзлиза накрая,ние сме тИрикати-на глупавите правим ГО за 340 лв,на други-за 290.Може би това е Бонус-малус по български...
          Действащите лица / фирми, нямат ли си име?

          или в това "предаване" не може да има "продуктово позициониране"
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: ГО - лето господне 2016...

            Няма да споменавам застрахователни компании,не заслужават никаква скрита рекламаА и се оказа,че за товарен автомобил са по-високи цени.Зная,че застрахователите са абсолютно некоректни,но вече надминаха и най-долнопробните продавачи на пазара.При обявена цена,след 2 дни ми поиска доста повече пари,това брокерчето в официалния офис.После последваха пазарлъци и ми загуби времето,вбеси ме,и направих ГО при "несимпатичен" застраховател.Мнооого яко лоби си имат тия,с "бонус-малус" видяхме вече какво стана,а и самият факт,че този,който ни кара да се застраховаме задължително,не гарантира плащане при фалит ,трябва да ни говори много...Аз вече ще си нося парите и на момента ,при добра оферта ще се застраховам веднага.При застрахователните брокери цените са нагоре с 10-50 лв...

            Коментар


            • От: ГО - лето господне 2016...

              абе аз да си призная отивам директно при застрахоТАКОВАТЕЛЯ. проверявам офертата му и питам с кой брокер той работи. обаждам се,или отивам при посочения поСЕРЕдник и пак питам за оферта. сравнявам и решавам. това само при условие че няма агент,фирма която да даде поне 20% надолу от обявената цена. щото нали всеки копа за комисионна и процентче...

              Коментар


              • От: ГО - лето господне 2016...

                Те си прецакват посредниците,та едва ли такъв може да даде по-ниска цена.А в офиса дето ще питаш, си има брокер.Ама и той е на процент-от всеки колкото откачи или прецени.Накрая при един и същ застраховател,идентични коли и водачи,с ГО на различна стойност...

                Коментар


                • От: ГО - лето господне 2016...

                  Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
                  Те си прецакват посредниците,та едва ли такъв може да даде по-ниска цена.А в офиса дето ще питаш, си има брокер.Ама и той е на процент-от всеки колкото откачи или прецени.Накрая при един и същ застраховател,идентични коли и водачи,с ГО на различна стойност...
                  нещо такова:
                  https://www.youtube.com/watch?v=KTVHl-sNyXw

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X