Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първа Помощ - курсове 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Първа Помощ - курсове 2016

    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    Видяхме хора които НЕ си играят на телефоните - нито веднъж за два дни - в наши дни това би могло да се счита за притеснително Видяхме хора, които не си поглеждаха часовниците дори след 8 часа интензивна работа.
    Това е показател за нивото, на което сте подготвили и водите курса. Благодаря на теб лично и на останалите лектори. Хората, които стоят зад такива инициативи и начина, по който ги организират, на мен ми дават усещането, че светът наистина може да бъде по-добро място. Благодаря ви.

    Коментар


    • #47
      От: Първа Помощ - курсове 2016

      Курсът беше изключителен! И ако след миналата година и еднодневния курс се чувствах някак си несигурен, то след тези два дни вече имам някаква увереност в себе си. Поне един път в годината е добре да се прави такъв курс с разиграване на ситуации, а още по-добре ще е ако е по-често и още по-навътре в нещата - да речем само един ден за CPR, само един ден за гръбначни наранявания и т.н.

      Благодаря на Мариана, Сашо и Наско за отделеното време и внимание.
      LZ2NKM

      Коментар


      • #48
        От: Първа Помощ - курсове 2016

        Благодаря за оценката. Ако има и критика също ще съм благодарен, нали се стремим да ставаме още по-добри

        Идеята за работа по теми е много добра и отдавна я обмисляме. Първоначално плануваме да бъдат по-кратки курсове, но по конкретна тема и да се редуват, както е модерно да се нарича - workshop. Така ще може да се правят и след работно време, което се надявам да улесни участниците. Иначе всичко което казвате и за практиката, и за задълбочаването в отделните теми, и за опресняването на знанията е абсолютно вярно. Това е начина по който и ние сме се подготвяли години наред, към 15-20 май... Радвам се, че има такива ентусиасти именно в offroad-bulgaria.com
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #49
          От: Първа Помощ - курсове 2016

          Помислете и за един workshop на открито

          Първите МСС "акции" бяха изключително интересни

          Коментар


          • #50
            От: Първа Помощ - курсове 2016

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Помислете и за един workshop на открито

            Първите МСС "акции" бяха изключително интересни
            Ти на закрито липсваш, пък камо ли на открито Иначе може да се направи на открито, но реално ще е надграждане в реална ситуация, а не обучение за вече ученото на закрито
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              От: Първа Помощ - курсове 2016

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              За Варна ако се организира такъв курс, се записвам.
              За Варна има сериозни изгледи да стане скоро. Така че желаещите не се притеснявайте да споделяте за какъв формат е нагласата за да го планираме. Основен, разширен, уикенд или работно рвеме и всичко друго което ви интересува.


              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Помислете и за един workshop на открито

              ...
              Планирано е - през пролетта. Злати е прав, че това ще са по-скоро учения отколкото обучения. Но пък те са най-полезни.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #52
                От: Първа Помощ - курсове 2016

                В събота 19 март има Основен курс по първа помощ Залата е на бул. Ал. Стамболийски 55, записване тук, на Л.С. или по телефона.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #53
                  От: Първа Помощ - курсове 2016

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  В събота 19 март има Основен курс по първа помощ Залата е на бул. Ал. Стамболийски 55, записване тук, на Л.С. или по телефона.
                  В коя галактическа система, щото булеварди по нашенско дал господ?
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Първа Помощ - курсове 2016

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    В коя галактическа система, щото булеварди по нашенско дал господ?
                    Пак в София...
                    Не съм забравил за Варна, но още нямаме дата. Ще го обявя тук разбира се, като се организира.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #55
                      От: Първа Помощ - курсове 2016

                      В събота 23 април има Основен курс по първа помощ. Залата е в гр. София, бул. Ал. Стамболийски 55, записване тук, на Л.С. или по телефона.

                      В неделя 24 април има Курс по първа помощ при животозастрашаващи инциденти при бебета и деца. Залата е в гр. София, бул. Ал. Стамболийски 55, записване тук, на Л.С. или по телефона.

                      Повече за втория курс има в тази тема:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...12#post2951812
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #56
                        От: Първа Помощ - курсове 2016

                        Аз нали съм си нахален, та да питам - има ли вече ориентировъчни дати за специализираните модули?
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Първа Помощ - курсове 2016

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Много ми се иска да изкарам разширения / с опреснителна цел/ Пак не ми пасват датите Знам, че миналата година имаше питане за такива курсове в провинцията ...дали няма промяна в нагласата
                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Още един мераклия за Варна.
                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          За Варна ако се организира такъв курс, се записвам.
                          При този морски интерес, нямаше как да не стигнем до тук.
                          Имам удоволствието да Ви информирам, че в събота 11 юни 2016 г във Варна ще проведем курс "Първа помощ при животозастрашаващи инциденти с бебета и деца" https://www.facebook.com/events/1162630470434026/, а в неделя 12 юни 2016 г. - Основен курс по първа помощ. https://www.facebook.com/events/1534757763497130/

                          Благодяря за съдействието в организацията на колегата Светльо - Skitnik.
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #58
                            От: Първа Помощ - курсове 2016

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Аз нали съм си нахален, та да питам - има ли вече ориентировъчни дати за специализираните модули?
                            Само такива нахалници да имаме , ще има развитие след 9 май.
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #59
                              От: Първа Помощ - курсове 2016

                              А предвижда ли се за Варна специализирани модули?
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Първа Помощ - курсове 2016

                                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                                Само такива нахалници да имаме , ще има развитие след 9 май.
                                С риск да се повторя - предвид изключително високото качество на обучението, и направо символичната цена, това вашето си е почти благотворително начинание. Та в този ред на мисли, ръчкането от моя страна си е чист егоизъм и нахалство

                                Чакам с нетърпение датите. Ако има възможност - пуснете ориентировъчен график на целия цикъл специализирани модули накуп, така че да можем да си разместим графиците навреме. Не ми се иска да пропускам модули заради странични ангажименти...
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X