Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първа Помощ - курсове 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Първа Помощ - курсове 2016

    За 23 за потретването на основния курс аз отпадам. За 30 и 31 оставам със сигурност
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      От: Първа Помощ - курсове 2016

      И аз ще участвам, ако не е късно.
      24.01.2016- основен курс
      30 и 31.01.2016 - разширен курс.

      Поздрави,

      Виктор

      Коментар


      • #33
        От: Първа Помощ - курсове 2016

        По стара традиция-да се обадя че курса мина и пак по стара традиция-останах доволен Сега очаквам с нетърпение разширения следващата седмица.

        П.С.Обаче си трябва преговаряне.С изненада установих че съм забравил важни неща.А когато трябваше да "съживя" манекена, тотално забих...

        Коментар


        • #34
          От: Първа Помощ - курсове 2016

          Добро начало беше за мен този курс, малко повече очаквах от практическата част, ама няма как половин медицинска специалност да се събере в 8 часа, пък затова има и разширен курс.
          Най-голямата ми забележка към организаторите е, че в превода на едно от филмчетата вместо 14:25 (в колко часа идва следващия влак на перона) беше преведено 12:45
          slivizasmet.blogspot.bg

          Коментар


          • #35
            От: Първа Помощ - курсове 2016

            Сашо, запиши и мен за 30. и 31.
            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
            BMW F650CS
            Радо о885 5о 59 5о

            Коментар


            • #36
              От: Първа Помощ - курсове 2016

              Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
              Сашо, запиши и мен за 30. и 31.
              OK, ще се радвам да се видим.


              Първоначално публикуван от Njoy Преглед на мнение
              Добро начало беше за мен този курс, малко повече очаквах от практическата част, ама няма как половин медицинска специалност да се събере в 8 часа, пък затова има и разширен курс.
              Най-голямата ми забележка към организаторите е, че в превода на едно от филмчетата вместо 14:25 (в колко часа идва следващия влак на перона) беше преведено 12:45
              Ако влака от филмчето ни е кусура, така да бъде

              По забележката за практическата част - напълно я разбирам и приемам. За съжаление в началото на обучението няма как да не се кажат едни важни неща - за някои са важни едни, за друг - други, трети си ги знае, но ние сме длъжни да ги кажем. Надявам се, че във втората част на курса ще си удовлетворен от практиката.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #37
                От: Първа Помощ - курсове 2016

                Разширения курс I част в Събота 30 януари ще се проведе в семинарната зала в хотел Жасмин - гр. София, кв. Симеоново бул. „Симеоновско шосе“ 252 . Начало на курса 09.30ч. край около 17.30 ч. Хотела има безплатен паркинг за клиенти.

                Разширения курс II част в Неделя 31 януари ще се проведе в семинарната зала в хотел Жасмин - гр. София, кв. Симеоново бул. „Симеоновско шосе“ 252 . Начало на курса 09.30ч. край около 17.30 ч. Хотела има безплатен паркинг за клиенти.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #38
                  От: Първа Помощ - курсове 2016

                  Късно виждам, но курса ме интересува и ще следя следващите дати.
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • #39
                    От: Първа Помощ - курсове 2016

                    Страхотен курс със страхотна практическа част
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: Първа Помощ - курсове 2016

                      Благодаря за курсът, практиката му е майката, а днес беше на много високо ниво.
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • #41
                        От: Първа Помощ - курсове 2016

                        Дааа, практика му е майката - особено ясно видя на последното упражнение, като "спасителите" започнахме да се щураме напред-назад, и да се питаме един друг "Абе тоя диша ли, оня в съзнание ли е?". Та чак и Радо няколко пъти съвсем сериозно го питахме "Абе ти дишаш ли?" - това при положение, че той го играеше "жертва" и по легенда беше припаднал и в безсъзнание

                        За мен извода е - практика, практика, практика. И задължително опреснителен курс всяка година Чакам с нетърпение утрешния модул.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Първа Помощ - курсове 2016

                          Аз съм сигурен, че при разменени роли и аз щях да питам "Дишаш ли?".При следващото упражнение ще се представиме далеч по убедително.

                          Иначе аз пак ще повторя, с риск да стана досаден-трябва да се опреснява и основното ниво.Миналата седмица установих, че важни неща не си ги спомням, а си мислех че съм добре подготвен.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Първа Помощ - курсове 2016

                            За Варна ако се организира такъв курс, се записвам.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #44
                              От: Първа Помощ - курсове 2016

                              Благодаря на всички за участието в тези курсове. За нас те бяха предизвикателство,но останахме много доволни. Видяхме мотивирани хора, които знаят защо са дошли и какво искат да научат. Видяхме хора които НЕ си играят на телефоните - нито веднъж за два дни - в наши дни това би могло да се счита за притеснително Видяхме хора, които не си поглеждаха часовниците дори след 8 часа интензивна работа. Видяхме хора които бяха напълно концентрирани в това което правим и не мислят за друго. Видяхме отдадени хора, които разиграват ситуация, като че ли е истинска. Благодярим Ви!

                              Благодаря на Венци Петров за хубавите снимки!
                              Прикачени файлове
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар


                              • #45
                                От: Първа Помощ - курсове 2016

                                Не се шашкайте , този човек:



                                е ГРИМИРАН .

                                За мен курса беше изключително полезен и не съжалявам за нито една секунда "загубена" там.Особено интересен беше триажа като финално комплексно упражнение в (почти като истинска) екстремална обстановка.Огромни благодарности към организаторите!
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X