Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпознаване на метал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Разпознаване на метал

    Виж ако нямаш си вземи 1-ви и комбинран метчик,че чугуния е много махнат.И слагай свинский мас,да се лъзга.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #32
      От: Разпознаване на метал

      Имам комбиниран (миналата седмица си взех комплектче powerfix) (да се таковам в тъпата глава- в упътването на комплекта има таблица с размери на отворите за различните метчици...)първи ако нямам ще си взема.
      И бурканЯ с мас ще взема [emoji1]
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #33
        От: Разпознаване на метал

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        -в упътването на комплекта има таблица с размери на отворите за различните метчици...
        .

        На всеки средностатистически шублер на гърба има таблица със най-масовите резби,ако не се е изтъркала от употреба...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #34
          От: Разпознаване на метал

          Ами това 8.38мм. дето го писах преди малко си го помня на изуст но си направих справка с шублера -който ми е в къщи- преди да пусна мнението си.

          Коментар


          • #35
            От: Разпознаване на метал

            Различните метали имат свойството да раздуват при нарязване . Структурата на чугуна е такава че той не раздува и там при нарязване на резба трябва да се придържаме към табличните размери . Най много раздуват неръждавейките там спокойно се пробива със свредло 9 мм за резба М 10 .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X