Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект-Long travel IFS или поглед зад океана с любов към Балкана...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проект-Long travel IFS или поглед зад океана с любов към Балкана...

    Виж на Коко Чолаков темата за ралиджийския "Хайлукс". Там е подобна концепцията.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #17
      От: Проект-Long travel IFS или поглед зад океана с любов към Балкана...

      Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
      Няма скептицизъм колега! Просто някак си това , което си показал няма много общо с шасито на Паджерото , което е взето за база. Естествено , че може да се направи такава машина , но поне аз мисля , че ще е много трудно постижимо с база рама , окачване и трансмисия от Паджеро. ( това е посочено в проекта и закупено мисля - "долнище от Паджеро")
      Е рамата не съм казвал ,че ще я ползвам...Ама нямаше как да купя паджерото без нея
      Унея в щатите масово ползват 9" предни дифове за гуми над 40 инча...Нали тука сме малко по-скромни и мисля ,че паджеровия 8" KN5 диф ще устиска Почнах да се заглеждам преди година по тези неща като преди около 9 месеца купих паджерото...От тогава умувам...През това време си бутах и Витарата ,а нито парите нито времето ми са на нивото на тея от клипчетата...

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Виж на Коко Чолаков темата за ралиджийския "Хайлукс". Там е подобна концепцията.
      Освен неговата тема поне 3 пъти съм препрочел и тази на Върбанов в която правят паджеро за сезон 2009...
      Не бързам!Смисъл иска ми се,но наистина дори и времето си е нещо което ми липсва...Започвам от -1 етаж...Започвам с изчертаването на по важните неща(мерака е да нарисувам цялата машина предварително)
      По-лошо...Сега се уча с 3Д моделирането ,но е нещо което ще ми помогне да избегна много от проба-грешка ситуациите...Така ,че в този студ няма нищо по приятно от това да си моделирам на топло и да умувам какво точно се случва въобще....И тей като опознавам SolidWorks се мъча да си направя като за начало шенкелите за да мога да продължа с носачите и симулации на геометрията...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12400531_1088194887871370_671771546602304146_n.jpg
Прегледи:1
Размер:17.5 КБ
ID:5697779
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • #18
        От: Проект-Long travel IFS или поглед зад океана с любов към Балкана...

        Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
        Е рамата не съм казвал ,че ще я ползвам...Ама нямаше как да купя паджерото без нея
        E що купи цяло Паджеро само за дифовете?! Има във форума куп предложения за Паджеро на части! Разваляш имиджа на габровци , ей!
        Успех ти желая и ще следя темата с интерес!
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • #19
          От: Проект-Long travel IFS или поглед зад океана с любов към Балкана...

          Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
          E що купи цяло Паджеро само за дифовете?! Има във форума куп предложения за Паджеро на части! Разваляш имиджа на габровци , ей!
          Успех ти желая и ще следя темата с интерес!
          Това е самоизхранващ се проект...Купувам и продавам разни работи и разликата влиза в проекта или нещо такова...Чист Габровец съм си..Инак досега да е готово...
          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X