Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газ-21 още един опит за реставрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • газ-21 още един опит за реставрация

    Здравейте,колеги.Реших че е добре това което съм решил да направя, да стане достояние на повече любители на тези изключителни машини.Докато четях във форумите разсъжденията и идеите разбрах,че има изключителни познавачи на този модел" Волга".Решението ми е да направя опит максимално да се доближа до някои реставрации от форума.Отсега си признавам чистосърдечно че ще опитам да ги доближа до 70-80% и това ще го имам за лично постижение.Сега малко история-автомобилът намерих от наследниците на първия собственик и какво беше учудването ми когато ми дадоха точно попълвана сервизна книжка през годините плюс тефтерче на което е отбелязвано всяка, и най-малката интервенция по колата.Автомобилът е произведен 1966г.,за състоянието му можете да разберете от снимките които ще опитам да пусна.Някой ще каже,че е доста зле,но свястната кола няма нужда от реставрация,нали.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12050412_1012999082063731_437785537_o.jpg
Прегледи:1
Размер:190.0 КБ
ID:6105120Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12020092_1012998618730444_1348068287_o (1).jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:6105121Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12041370_1012998632063776_1829678854_o (1).jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:6105122Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12041268_1012998815397091_165864009_o.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:6105123Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032549_1044882458878543_1750897221_n.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:6105124Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12059185_1012998672063772_1492273922_o.jpg
Прегледи:1
Размер:131.6 КБ
ID:6105125

  • #2
    От: газ-21 още един опит за реставрация

    Тъкмо стана "дума" на дълго и широко за Волги в една друга тема....
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=82010&page=58
    ...ето пак Волга...

    Успехи Иво!

    Коментар


    • #3
      От: газ-21 още един опит за реставрация

      Това е най-красивият соц автомобил, прекрасна форма, луксозен, скъп, след време ще го оценят подобаващо. Не се обезкуражавай от думите на хората които ще разубедят да стягаш този автомобил. Стегни го до колкото ти позволяват възможностите и го карай.

      Успех с машината и дано скоро да почне да се движи по пътищата!

      Коментар


      • #4
        От: газ-21 още един опит за реставрация

        Ще следя с интерес!

        Пожелавам успех в реставрацията.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: газ-21 още един опит за реставрация

          Доста работа ще пада ама кеф цена няма.

          Коментар


          • #6
            От: газ-21 още един опит за реставрация

            Где е еленчето?
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: газ-21 още един опит за реставрация

              66 та производство са вече без еленче...
              наранявало хората при удар и за това го махнали... (представете си глупост да те трясне тая огромна Волга и да те нарани точно еленчето )
              в темата за старите автомобили на служба на последните две страници има доста подробно и добро обяснение )

              ivo-han колата е гнила, което прави реставрацията трудна, но май няма неоригинални части, което пък е добре.
              Имаш много работа, но както си се насочил да я правиш не до абсолютния идеал, а в разумното нещата ще станат.
              Ще следя темата.


              п.п. Честито Рождество на всички!

              Коментар


              • #8
                От: газ-21 още един опит за реставрация

                Сегашните и тогавашните критерии за сигурност вътре и извън автомобила нямат нищо общо . Нещата се промениха на 180 градуса . Тогава за предпазен колан и противокамшични възглавници на седалките никой не си и помисляше .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: газ-21 още един опит за реставрация

                  Здравейте на всички.Благодаря за всички пожелания и дано някой ден да ви я представя в целия и блясък.Ето това което съм решил да правя през зимния период:ще оголя максимално купето и ще го дам на автотенекеджия/няколкото ми опита с тел-апарата бяха плачевни/все пак с външния вид никакви компромиси,цялата механика ще я прекарам през ръцете си там не давам друг да пипа,като имам 1-2 колеги които заявиха,че с удоволствие ще ми помагат при нужда.За изкърпването сме се разбрали за 10-15 март,а дотогава аз ще се занимая в гаража с двигателя,предния мост,кутията и диференциала.Купето съм го сложил върху четири колелета от ОВС-25.Нещо с качването на снимки не ми се получава,дайте съвет.

                  Коментар


                  • #10
                    От: газ-21 още един опит за реставрация

                    Като искаш да качиш снимка става така: натискаш софт бутона с форма на картинка малко по отгоре на полето в което пишеш, третия от дясно на ляво, за видео е втория, после имаш два варианта. Има две опций от компютъра или да и дадеш копиран URL, по-добре от компа, имаш "разглеждане" намираш я, цъкваш два пъти на нея и това е.

                    Коментар


                    • #11
                      От: газ-21 още един опит за реставрация

                      Коментар


                      • #12
                        От: газ-21 още един опит за реставрация

                        Пробвах и по двата начина но ми излиза upload of file failed и до там.

                        Коментар


                        • #13
                          От: газ-21 още един опит за реставрация

                          Излиза ли ти:
                          Insert image:
                          from computer.... from URL
                          последното са два различни софт бутона... избираш единия, ако е левия. търсиш в компа си. ако е десния трябва да ги имаш качени някъде, примерно SNIMKA.BG и от там копираш УРЛ а и го пействаш тук, и така...

                          Коментар


                          • #14
                            От: газ-21 още един опит за реставрация

                            Ако искаш метни ми снимки на мейла и аз се ангажирам да ги кача... мейла ще ти го изпратя на лично.

                            Коментар


                            • #15
                              От: газ-21 още един опит за реставрация

                              Първоначално публикуван от ivo-han Преглед на мнение
                              Пробвах и по двата начина но ми излиза upload of file failed и до там.
                              Форматирай снимките до по-малък размер,инак няма качване,или качва избирателно.Нещо се прецака форума от преди месец и нещо...
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X