Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

    Търся карти К-5-24-131, К-5-24-132, К-5-24-133, К-5-24-147, К-5-24-148, К-5-24-149, М 1:5000 разбирасе
    ако някой ги има, моля да ми ги прати! Мога да пусна мейла си на лично!

    Коментар


    • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

      Здравейте, събуждам стара тема, но се налага. Правим 3D модел на крайбеждата зона с колега от ИО-БАН, но се оказа че картите които са имали в М 1:5000 са загубени. Моля който разполага с такива да ми изпрати каквото може. Ще сме много благодарни. За жалост не можем да си платим към момента, затова от мен само бира Поздрави
      Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
      Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

      Коментар


      • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

        Здравейте,

        Търся катри 1:5000 К-5-51-191 и К-5-51-207. Ще съм много благодарен ако някой успее да удари едно рамо.

        Коментар


        • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

          Топографските карти 1:5000 са свободно достъпни (за разглеждане) вече на две места. Едното е GIS сайта на МРРБ http://gis.mrrb.government.bg/ (слой ЕТК 7-18 ), другото е сайта на агенцията по Геодезия, Картография и Кдастър https://kais.cadastre.bg/ (Кадастрална карта на България, слой едромащабни топографски карти). С малко повече изобретателност, може да се изтегли всеки наличен картен лист (може и mirror на цялата база данни, както направих превантивно още когато ги пуснаха).
          "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X