Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАТ - задължителни зимни гуми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАТ - задължителни зимни гуми?

    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
    Това майтап ли беше...
    Не е майтап, а личен опит. И аз смятах, че чисто новите летни гуми ("Малоя" е марката им) с доста дълбок грайфер и шарка за дъжд, ще държат по-добре на сняг от прегорелите зимни. Но опита показа друго и една снежна сутрин през януари, просто си сложих старите зимни ("Фулда" някаква) и така карах още месец и нещо, докато се опарича и си купя нови зимни. Сега сравнението нови зимни - стари зимни е глупост да го правя. Въпреки, че новите зимни бяха някакви "Барум" на промоция по случай пролетта, държаха много по-добре.
    А единствения случай, когато съм слагал вериги при мен е през една късна пролет, за да се измъкна от ливада с около педя висока трева. Даже и суха, тревата може да се хлъзга зловещо. А още бях със зимните гуми - тези "Фулда". Към момента тогава - 10 годишни.
    Последно редактирано от Alexr; 02-08-19, 16:48.

    Коментар


    • От: КАТ - задължителни зимни гуми?

      Да, явно не е било майтап. Просто, въобще не ми мина през акъла подобно нещо...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • Мдаа, половината от участниците в снощното меле на Цариградско са били с летни гуми, но с 4мм грайфер
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Мдаа, половината от участниците в снощното меле на Цариградско са били с летни гуми, но с 4мм грайфер
          Снощи бях там. Пред мен стана второто ПТП. Настилката беше такава, че единственото спасение беше ДИСТАНЦИЯ и "съобразена" скорост.

          П.П. Карам с всесезонни гуми. Спрях навреме ...
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-01-22, 08:48.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Аз съм с чисто нови зимни руски гуми Кордиант Winter drive 2. Сняг ; лед ; вода колата се държи почти като на сухо . Което естествено не отменя нито скоростта нито дистанцията . Карал съм зимата с всякакви гуми и във времето когато имаше само два модела Вида контакт и Вида спорт . Няма база за сравнение като зимата си с хубави зимни гуми .

        • Сутринта говореше някакъв експерт от комисия по пътна безопасност или нещо подобно, казвайки, че това (летните гуми) е по последни сведения от КАТ.

          На клипчето се видя, че говедата не мислят нито за дистанция, нито за съобразена скорост.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • krassitch
            krassitch коментира
            Редактиране на коментар
            Това,каубоите,не могат да мислят.Първо стреля,или кара като във Формула 1-няма време за мислене...

        • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          ...На клипчето се видя, че говедата не мислят нито за дистанция, нито за съобразена скорост.
          Гледай позитивно - и автотенекеджията е човек. И той иска да почива на Малдивите.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X