Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свръх тежки пушки /снайпери/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свръх тежки пушки /снайпери/

    Темата е правокирана от многото снимки от Сирия в които присъстват разни самоделни оръжия калибър 23мм.

    Примерно това изделие


    Ако е на база ЗУ 23 е 23Х152 или на базата на на ГШ 23 23Х115 колко би тежало това чудо как се стреля с него, как се придвижва по бойното поле, колко би било ефективно, а сигурно ще възникнат и още въпроси.

    За сравнение разчетът който е за НСВ 12,7 която е 41кг с тринога но без боеприпаси.


    Последно редактирано от gabocvet; 16-12-15, 19:31.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

  • #2
    От: Свръх тежки пушки /снайпери/

    Много ми е мерак да гръмна с нещо подобно. И други мераци имам, но няма да ги споделям.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Свръх тежки пушки /снайпери/

      Аз съм изстрелял няколкостотин патрона с НСВ-Т. Зенитната картечница на Т-72.

      Пукай се.

      Макар и картечницата да има здрави спирачки към купола-при стрелба с нея отката се усеща много добре. Не ми се мисли какво ще е ако си я прикладвал.
      И е доста скорострелна, една лента от 20 патрона се изпразва за отрицателно време.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Свръх тежки пушки /снайпери/

        Аз пък с Владимировка/КПВТ/ съм пострелял,патрон 14,5х114 като забоботи и в главата ти става лудница.Иначе това на снимката в Сирия не бих казъл че е самоделка,ами си е еднозарядно противотанково оръдие.

        Коментар


        • #5
          От: Свръх тежки пушки /снайпери/

          Тоя мангал като гръмне (ако гръмне) с тая чурокма едва ли ще чуе повече през живота си зова на мюезина ;-)
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X