Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes W126

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes W126

    Здравейте, нещо ме хвана мерака за лека кола за почивните дни, мисля да скачам в някоя пура автомат по-запазена.
    Чуденето е кой двигател да гледам 2,6 : 2,8 : има 3.0 ,4.2 , 5.0 обичам да карам бавно , основно гледам да е лесно за обслужване и части , май нещата клонят към по масовите 2,8 и 2,6 (не съм много запознат ).Колата ще се внася най-вероятно от холандия ,имам познат, който пътува от време на време.
    Благодаря предварително,
    Grand Vitara 2005g- за работа
    Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
    Lexus RX200t -2016г.-евридейката

  • #2
    От: Mercedes W126

    Краткия отговор е най-големия който можеш да си позволиш.
    Дългия ако имам време тия дни.

    Части има. От завода. Лесно за обслужване, хм - е не е за гаражни дето правят гоуф2 и лада.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Mercedes W126

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Краткия отговор е най-големия който можеш да си позволиш.
      Дългия ако имам време тия дни.

      Части има. От завода. Лесно за обслужване, хм - е не е за гаражни дето правят гоуф2 и лада.
      Подкрепям напълно. Само дето и с по-лачените гаражи е зор работа, малко умно ги гледат, пък мойта е с едни 10 г. по-млада.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Mercedes W126

        Е то, ретро колите изискват по-особена грижа по начало.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Mercedes W126

          Тай де, ама мойта си я карам ежедневно и нямам време да им вися на главите. Иначе и аз съм навит за 126 или 140, ама...
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Mercedes W126

            Части се намират лесно и за поддръжка не е трудна.Най-балансиран е 300,а най-здрав - 500.Моторът 2.6 е 165 коня и идва слаб,а често колите окомплектован с него са без климатик.Всъщност,това е едно от нещата,които истинският джентълмен се старае да избягва... Ако взимаш 280 - гледай да е с инжекцион,а не с карбуратор/и.
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #7
              От: Mercedes W126

              Значи търсим 300бензин или 500 ако излезне. За поддръжката, няма аз да ремонтирам, а по-скоро да не се чешат по главите като им закарам за ремонт.климатика еи автомата е задължителна екстра.
              Почва ровенето
              Ще си сбъдвам младежките мечти и блянове
              Grand Vitara 2005g- за работа
              Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
              Lexus RX200t -2016г.-евридейката

              Коментар


              • #8
                От: Mercedes W126

                Първоначално публикуван от damianski Преглед на мнение
                Значи търсим 300бензин или 500 ако излезне. За поддръжката, няма аз да ремонтирам, а по-скоро да не се чешат по главите като им закарам за ремонт.климатика еи автомата е задължителна екстра.
                Почва ровенето
                Ще си сбъдвам младежките мечти и блянове
                За чесане, ще се чешат. Те тия не са по две на вход и няма как да е иначе.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Mercedes W126

                  Споко, тая кола не се разваля толкова често, колкото си мислиш.
                  А пък, ако нещо стане - ей де е Заарата - до Филибето може и да я буташ, дори.
                  Тук имаме достатъчно спецове..
                  Пък и в Заарата има при кой да те пратим - имате си експерт по марката, че и СтарДиагнозис има дори.

                  Вие се харесайте с бенца, пък после не го мисли.

                  Успех!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mercedes W126

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Успех!
                    Вени, за ко му е диагноза-та за тоя мотор?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mercedes W126

                      Спеца в Стара Загора има СтарДиагнозис...
                      На тоя мотор му трябва един светодиод, и едно ключенце само..

                      И една рафинерия...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mercedes W126

                        Е тоо, аз икономичен мерцедес не съм виждал. Ся може и моите да са били се от тия лапащите ама
                        Първия ми беше 116 с м100 - това добре че не го карах в България.
                        А бяхме млади, ехеее


                        Успех на колегата с намирането - а за майсторите - тия коли се правят с акъл, не с диагностика
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mercedes W126

                          То тия коли са правени с акъл, и съответно се поддържат с акъл..
                          А за това, доколко е икономичен - това е кола за удоволствие, при което разходите са на по-заден план.

                          Дано се намери читав екземпляр.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mercedes W126

                            Специално 2.6 дава 11/100, но и аз бих взел 500 ако го има. Чувал съм, че има и с 6.9 двигател.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mercedes W126

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              То тия коли са правени с акъл, и съответно се поддържат с акъл..
                              А за това, доколко е икономичен - това е кола за удоволствие, при което разходите са на по-заден план.

                              Дано се намери читав екземпляр.
                              И със сърце, Вени, със сърце! Тези коли са правени от истински майстори.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X