Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя от двете помпи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Коя от двете помпи?

    Ползвам десетина години една "помпичка" Valtro.
    Доволен съм; добре балансирана, всеядна, върши работа.
    Единствен минус - за едрички (дългоръки) мъже е.
    Аз съм къде 1,90 и ми е тамън.
    Още ги правят в Щатите; ползва се и от военните.
    Ако имаш път към Северното черноморие, обади се, да пробваш.

    http://www.valtrousa.com/shotguns.html
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • #17
      От: Коя от двете помпи?

      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
      Ползвам десетина години една "помпичка" Valtro.
      Доволен съм; добре балансирана, всеядна, върши работа.
      Единствен минус - за едрички (дългоръки) мъже е.
      Аз съм къде 1,90 и ми е тамън.
      Още ги правят в Щатите; ползва се и от военните.
      Ако имаш път към Северното черноморие, обади се, да пробваш.

      http://www.valtrousa.com/shotguns.html
      От сайта за посочения модел: "Valtro USA no longer sells the PM5 shotgun. We do however still carry hard parts for it. Please contact us with any questions you may have."

      М/у другото SPAS-15 е "дуъл екшън", а мисля, че и Benelli имаха такива, така хем ще си правиш кеф, хем имаш и опцията "semi-auto! М/у къде има такива модели на Fabarm (тактически) на живо да ги поразгледам?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Коя от двете помпи?

        Чудесна е!
        Търсих представител в България, ама не открих. Жалко, поне на външен вид много ми хареса...
        Всъщност, нещото, което съм забравил да напиша в изискванията към пушлето е, че типичния изглед на ловна пушка не ме привлича.
        Ще ми се да има нормална мушка, а не кабърче, както и по- нормален мерник, а не липсващ такъв...
        Все пак, говорим за играчка. ;-) ;-) ;-)
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #19
          От: Коя от двете помпи?

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          От сайта за посочения модел: "Valtro USA no longer sells the PM5 shotgun. We do however still carry hard parts for it. Please contact us with any questions you may have."

          М/у другото SPAS-15 е "дуъл екшън", а мисля, че и Benelli имаха такива, така хем ще си правиш кеф, хем имаш и опцията "semi-auto! М/у къде има такива модели на Fabarm (тактически) на живо да ги поразгледам?
          Да бе- да ти кажа, че да ми я купиш под носа ;-). Като я взема, ще ти дам да я подържиш на стрелбището, ако искаш. :-) Гънс-а, естествено.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #20
            От: Коя от двете помпи?

            Баба Спаска е много арна- хай- тек- комбат- жеУезен изрод. На мен ми е много удобна. Минус е тоталната липса на пълнители и частите, които са на цена, като за трансплантация на орган...
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #21
              От: Коя от двете помпи?

              Както казват старите хора - "Мерак се гаси със пари". Така че действай! Щом ти ляга на сърцето и не те удря яко по джоба, вземай това което ти е харесало първо и което вече вътрешно си решил да си вземеш.

              P.S. Ако беше Spas-12, а не 15 и аз с двете ръце щях да гласувам за нея, ама 15-ката много ме "разочарова" на живо.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

              Коментар


              • #22
                От: Коя от двете помпи?

                Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
                Баба Спаска е много арна- хай- тек- комбат- жеУезен изрод. На мен ми е много удобна. Минус е тоталната липса на пълнители и частите, които са на цена, като за трансплантация на орган...
                Тази тръгна от Шумен много малко ползвана и цената ще е добра!http://thegunman-bg.com/forum/viewto...p?f=17&t=11974
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #23
                  От: Коя от двете помпи?

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  Тази тръгна от Шумен много малко ползвана и цената ще е добра!http://thegunman-bg.com/forum/viewto...p?f=17&t=11974
                  За същата говорим. Цената и в момента е 1100. Иначе, вярно е добра, ако и да трябва пружина за бутона отгоре. Гледах я, стиснахме ръце с човека, обаче от КОС , казаха, че може и да не и се радвам, заради цевта. В разрешителното ми е упоменато изрично над 51 см.
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #24
                    От: Коя от двете помпи?

                    Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
                    За същата говорим. Цената и в момента е 1100. Иначе, вярно е добра, ако и да трябва пружина за бутона отгоре. Гледах я, стиснахме ръце с човека, обаче от КОС , казаха, че може и да не и се радвам, заради цевта. В разрешителното ми е упоменато изрично над 51 см.
                    Мисля че обявиха цена от 120 лв. за удължител на цевта /тъй се води от КОС/ а за нас допълнителни шокове!Питай продавача от Правец преди време говорихме с него за това!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #25
                      От: Коя от двете помпи?

                      Не знам до къде ти стига мерака, но ако е до тук



                      Бих подредил нещата така Mossberg, Maverrick, Remington просто за тях може да се намери всякакъв тунинг .

                      Така изглеждат нещата на изток от Черно море
                      Последно редактирано от gabocvet; 16-12-15, 09:07.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #26
                        От: Коя от двете помпи?

                        Говорихме. Ама от КОС не говорят. За два сантиметра си е голяма разправия.
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #27
                          От: Коя от двете помпи?

                          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Не знам до къде ти стига мерака, но ако е до тук



                          Бих подредил нещата така Mossberg, Maverrick, Remington просто за тях може да се намери всякакъв тунинг .

                          Потвърждавам, ако иде реч за безотказна помпа точно този е редът... Но мозберга си е тежък... и не толкова "фин"... Но пък "яде" всичко, с голям запас е откъм здравина... Веднъж (преди много години) погрешка (голяма) се случи да гръмне с релоадван патрон със заряд в пъти над колкото си трябваше... Беше като артилерийски изстрел... усещането пък, като да съм прикладвал гаубица... Но Слава Богу сме живи и здрави, а на Мозберга нищо... Внимателно го проверихме разбира се...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #28
                            От: Коя от двете помпи?

                            Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
                            Говорихме. Ама от КОС не говорят. За два сантиметра си е голяма разправия.
                            Въобще и не се хващай на тази въдица. И да ти разреши някой, после друг ще се сети и ще получиш два дни да я предадеш...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              От: Коя от двете помпи?

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              Въобще и не се хващай на тази въдица. И да ти разреши някой, после друг ще се сети и ще получиш два дни да я предадеш...
                              Венци, явно е , че ме разбираш от половин дума. Дай мнение, моля за дилемата.
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар


                              • #30
                                От: Коя от двете помпи?

                                Още едно мнение по-горе от цитираното погледни ^
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X