Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

    Аз не разбирам от плаване,ама от тази тема ми става ясно че тоя няма никакво намерение да тръгва за където и да било!! Лошото в случая е,както Венци спомена,че на всеки следващ,който наистина иска да го направи,ще му е безкрайно трудно да се сдобие с някой лев от спонсори!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #32
      От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Аз не разбирам от плаване,ама от тази тема ми става ясно че тоя няма никакво намерение да тръгва за където и да било!! Лошото в случая е,както Венци спомена,че на всеки следващ,който наистина иска да го направи,ще му е безкрайно трудно да се сдобие с някой лев от спонсори!
      България е достатъчно малка, че да се знаят хората които могат да го направят това. Просто трябваше 5-6 изявени във ветроходството човека да го разобличат тоя с гаубицата, и въпроса щеше да приключи доста бързо. Защо не се получава- по същата причина поради която няма един свестен български форум за ветроходство...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #33
        От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

        Ненъзможни неща няма, историято го е доказала многократно. Но аз не виждам в него духа на истинския мореплавател. Такова плаване не се прави заради гинес. Гледах го и по БНТ и останах с впечатление че разказва все едно сега се е върнал успешно от плаването. Ако още си губи времето по интервюта ще изтърве времето когато може да тръгне, както си мисля че ще стане.

        Коментар


        • #34
          От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

          В царството на слепите едноокия е цар
          На този таргета са му наивни и добронамерени хора, които да му осигурят лесни пари. Повечето от тях са виждали бурно море само в киното и вярват на всякакви глупости. Според мен този човек ще тръгне на въпросното плаване, но сам ще си саботира лодката (вероятно счупване на мачтата) и ще излезе от ситуацията като герой и ще си остави вратичка за втори опит Първият опит ще му натрупа някаква популярност и тогава ще превлече още повече наивници, които ще му дарят повече пари.
          Като гледам, лодката му е по-малка от моят каяк. Да взема и аз да се пробвам


          edit: Забелязах, че и в двете предавания споменава Bernard Moitessier, но аз по-скоро го оприличавам на Доналд Кроухърст
          Ако някой не е гледал Deep Water, горещо го препоръчвам
          Последно редактирано от JohnnyBravoBG; 24-12-15, 11:44.

          Коментар


          • #35
            От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

            Първоначално публикуван от divein Преглед на мнение
            Ако още си губи времето по интервюта ще изтърве времето когато може да тръгне, както си мисля че ще стане.
            Той вече го е изтървал...

            Коментар


            • #36
              От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

              Не забравяйте и случая с нашите първи "дакарци" от Варна.
              Като казвахме че са смешници излезнахме завистници. Като лъсна истината пак бехме "криви" , че не сме казали че са смешници.
              Така, че разбирачите нямат полезен ход за сега.
              За мен хубавото е, че поне мошенника ще похарчи 20 000лв гербаджийски пари, та да не могат тези пари да отидат за по-кофти работи. Да откраднеш крадено не е кражба!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #37
                От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                Явно повечето тук не сте ми прочели предното мнение. Иван лежа в затвора по бай Тошово време за измами. Цар е в говоренето на врели некипели а усети ли, че другата страна го гледа с възхищение му спретва измама и винаги успява да измоли някаква сума "на заем", които разбира се никога не връща . Доста народ беше подпалил тук едно време.
                След като излезе от затвора изчезна и сега разбирам, че е бил в Италия.

                Коментар


                • #38
                  От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                  Има чудесна, всъщност това ми е любимата книга " Дългия път" , преведена е на български. Там е описано цялото плаване на Моатесие по време на тази първа нонстоп регата за самотници... ине само за регатата става дума.
                  Книгата е написана от Моатесие, това мисля е най истинното , което може да се намери за него.
                  Всъщност няма се изненадам ако повечето от вас са я чели.

                  Коментар


                  • #39
                    От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                    Ами все още съм ОШАШАВЕН !

                    Коментар


                    • #40
                      От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                      Никой никъде не зададе въпрос защо миналата година -2014 г. не е тръгнал. От това време има същите интервюта в нета. А и той нищо не казва по въпроса. Все едно сега всички журналисти за пръв път чуват.

                      Коментар


                      • #41
                        От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                        По отношение на мореплаването съм лаик, ама на този и барон Мюнхаузен, ще му свали шапка!

                        Коментар


                        • #42
                          От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                          Тоя докато тръгне ние ще навъртим още 30 000 мили,ако тръгне де
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                            Някой да има инфо за развитието на историята ....

                            Коментар


                            • #44
                              От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                              Оказа се, че и преди 2 години пак сме го бистрили :
                              Българин поставя рекорд на Гинес с околосветско плаване

                              Коментар


                              • #45
                                От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                                Развитие ще има като изхарчи парите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X