Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

    Аааа, от тия и 200 000 да вземе, няма да ме е яд. Прости хора, захапали голата кука...

    "прости" = глупави
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

      Ще копна това което написах и на Венци :
      Под български флаг е невъзможно да го направи с толкова малка лодка . Изискванията на нашата Морска администрация са такива, че за да му дадат "неограничен район на плаване" трябва да сложи толкова неща, че ще е нужно да си вземе още една лодка, но по-голяма, да сложи там всичко и да я дърпа на буксир. Пожелавам му успех на човека и дано се завърне жив и здрав .

      Коментар


      • #18
        От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

        Ти не чу ли, че пушка носи, разрешено му било от "италианците" /как точно италиански власти разрешават оръжие на лодка плаваща под български флаг, не е ясно.../. Друго няма да му трябва!

        Хахаха, тая тема ...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #19
          От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

          Абе едно му признавам със сигурност по-луд от мене

          Коментар


          • #20
            От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Аааа, от тия и 200 000 да вземе, няма да ме е яд. Прости хора, захапали голата кука...

            "прости" = глупави
            Тези пари могат да се дадат на някой яхтклуб и да се използват за обучение и тренировки на деца.

            Коментар


            • #21
              От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

              не случайно дадох пример с Ди Бенедето и се въздържах от по нататъшен коментар ....
              а като гледам и Коко Джамбазов е запалил по темата ...
              та отивам за пуканки и чакам развитието на темата ,че лафовете от видеото са готови да влязат в аналите на моряшкия фолклор

              Коментар


              • #22
                От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                На тоя могат да му се връзват само хора, киото не са се качвали на лодка .. и не знаят за какво иде реч.
                Моето корито е само с 3 фута по-късо ... има 50 магарета матор, непотопяемо е на практика, и ... да верно не потъна .. ама аз плувах вътре в него и нямах двигател.
                Угасна по некое време от удавяне. Никаква управляемост, нищо.
                Уж имам две помпи, една автоматична и една с ръчно пускане ... м.. дааа ...
                Ама, като на всяка вълна ти влизат 800 литра ... или повече .. кой ти ги е мерил ...
                Добре, че добри приятели ме изтеглиха и после помагаха да мятаме вода зад борда.
                Това на "нормален" нашенски солган с ... няма и 3 метра вълни ...
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #23
                  От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                  Трябва да има невероятен късмет да го направи и то по пътя който показа. Да не кажа невъзможно. Причини много. Едва днес видях видеото и след Нова Година ще отида до най-закостенялата структура- Морска Администрация Бургас и онзи капитан от видеото с една финка и ще искам да ми направят български флаг с неограничен район на плаване защото ще правя околсветско
                  Този човек създаде прецедент. Tramp-e а какво ще кажеш ти с Картера с район 2 мили...Да ходим заедно?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                    Орлине, ако немаш финка .. ела да ти дам. Имам една ...
                    Искам да видим, как точно ще стане номера!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                      Първоначално публикуван от LZ4BU Преглед на мнение
                      Тези пари могат да се дадат на някой яхтклуб и да се използват за обучение и тренировки на деца.

                      А, те на много места могат да отидат, ама трябва някой да им обясни на ония, че и да го разберат. Загубена кауза...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                        http://bnt.bg/part-of-show/okolosvetsko-pa-teshestvie-s-lodka-za-gines

                        Ето го и в сутрешния блок на БНТ от вчера, 23.12

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мореплавателя Иван Димов при Гала ...

                          Тоя 'що му викате Мореплавател?Сьс сьщия успех мен може да ме наричате МАЙСТОР ГИНЕКОЛОГ баси
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                            Турих му кавичките.

                            Хубаво, отмъкнал коледното парти на герб..
                            Но вече няма никои друг шанс да намери спонсорство за нещо смислено.
                            Този индивид е обиколил ВСИЧКИ големи фирми и организации в държавата.

                            Коментар


                            • #29
                              От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                              Не плюйте човека че може да ви изненада.

                              Коментар


                              • #30
                                От: "Мореплавателя" Иван Димов при Гала ...

                                Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                                Не плюйте човека че може да ви изненада.
                                Предложения бас още е в сила... Ако е малко, или много, можем да сложим, или да махнем една нула.

                                Тоя вече ме изненада, 20 000 от боко тиквата не се скубят лесно!
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X