Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    И от какво е чудото? С тия прави зъби надали от автомобил?
    Като момиченце е била на някакво ренде с V-2,6 май.Разглобена е,изтърсено е всичко излишно в кофата,като остават лагерите,пиньона и короната и корпуса.Тая специялно е цифрова,щот нали обаче са я правили чехълите и струва 4000еврака.Кутията се закача на машини като от аватара ми,и се случва и да не устискат.
    Ей ги две мои разработки на същата кутия UN-1,за много по малко пари като за бедни ора:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190318_192956.jpg
Прегледи:2
Размер:392.2 КБ
ID:5812847
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160615_092613.jpg
Прегледи:1
Размер:400.0 КБ
ID:5812848
    Последно редактирано от petroffbg; 18-04-19, 21:33.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

      Мисля че е от Рено Фуего.

      Коментар


      • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]985178[/ATTACH]
        Тука зъбите на пиньона като ги гледам са поизносени, а на следващите снимки като нови. Твое дело ли са?
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

          Първоначално публикуван от валкиса Преглед на мнение
          Мисля че е от Рено Фуего.
          Не,ренде 25,Мастър,еспейс които са със 2,6 бензинов мотор.

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Тука зъбите на пиньона като ги гледам са поизносени, а на следващите снимки като нови. Твое дело ли са?
          Измамно така изглеждат на снимката,здрави са си и без забележка.Баш такива,не съм пробвал да правя.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

            С тия бъгита изадохте всички UN1 кутии от моргите.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              С тия бъгита изадохте всички UN1 кутии от моргите.
              А,все още се намират,но цените са 300 плюс лв.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                Някой да си познава панхарда ? Преди известно време колега от форума ми донесе това желязо да го направя раздвижно . За беля му затрих някъде телефона и го чакам той да се обади ама не се обажда . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1422.jpg
Прегледи:2
Размер:386.7 КБ
ID:5813657
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                  Здравей колега.Ако имаш време и възможност би ли се ангажирал с това проектче.http://malykh.blogspot.com/2017/12/blog-post_5.html
                  Имам и други снимки .Искам да го монтирам на Субару.
                  Бих искал твоето компетентно мнение като специалист.
                  Поздрави
                  Стоил
                  0876090095

                  Коментар


                  • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                    Здравей колега.Ако имаш време и възможност би ли се ангажирал с това проектче.http://malykh.blogspot.com/2017/12/blog-post_5.html
                    Имам и други снимки .Искам да го монтирам на Субару.
                    Бих искал твоето компетентно мнение като специалист.
                    Поздрави
                    Стоил
                    0876090095

                    Коментар


                    • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                      Колко време ще изкарат тия зъбчатки без смазване в пахоляка? За попаднали камъчета няма да питам.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Колко време ще изкарат тия зъбчатки без смазване в пахоляка? За попаднали камъчета няма да питам.
                        Не че има значение, но точно смазването им не е проблем. Забележи че външното(на джантата) е от пластмаса, а има такива с вградена смазка, и доволно здрави.

                        Това обаче не прави "проекта" по-малка глупост - това не го виждам да изкара повече от 100-ина метра в "подходящите" условия, а даже и това му е много.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                          Като видя такова нещо, винаги се удивлявам как една и съща нация е успяла да роди преди това титани като Пушкин, Тургенев, Ломоносов и Верешчагин. Направо не е з вярване.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                            Я сега да видим колко са читавите и колко плявата.На толкова много народ все някой читав трябва да има.Та така.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                              Като видя такова нещо, винаги се удивлявам как една и съща нация е успяла да роди преди това титани като Пушкин, Тургенев, Ломоносов и Верешчагин. Направо не е з вярване.
                              Нормално за всяка държава в този свят .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Какво успях да "издялам" на струг и фреза.

                                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                                Като видя такова нещо, винаги се удивлявам как една и съща нация е успяла да роди преди това титани като Пушкин, Тургенев, Ломоносов и Верешчагин. Направо не е з вярване.
                                Ами, ако някакъв германец, не беше им объркал представите за света.....
                                Кой знае и къде бихме били ние...

                                п.с. следовницата курнелия подала оставка, ама не съвсем, ти да видиш.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X