Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

    Без значение дали като участник или зрител съм там,обожавам го това състезание .Предложението ми е да има повече влизане в папури,блата и канали,нещо като 2013 ,но там помогна и дъжда.Тоест екстрема си е екстрем ,но самото каране да е в близост до блатисти места.
    Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
    Уаз 469
    Nissan Patrol Y160

    Коментар


    • #17
      От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение

      Още днес обявявам датите на следващото издание на състезанието Нова Черна 2016г.

      Решение е взето и състезанието НЯМА да е част от веригата "
      Bulgaria Trophy Challenge",поради много причини.
      Мога да кажа само,че лагера/бивака/ ще бъде точно на брега на р.Дунав в гр.Тутракан.Следват още изненади.
      Моля модератор да впише датите в календара!

      Чаро, да те подсетя, че ти като Организатор, трябва да напишеш на Злати да вкара състезанието в Календара http://www.offroad-bulgaria.com/show...99#post2776899
      Ако до нощес не пишеш, аз ще го направя, че ме е страх някой да не те превари с датите...!

      Аз на всяка цена ще гледам да дойда(да не чуе Рогатия)...! И понеже вече нямам камера - никаква, можеш и мен да пишеш минзухарче, ако прецениш или друга помощ, с която да ти бъда полезна.
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • #18
        От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

        Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
        Чаро, да те подсетя, че ти като Организатор, трябва да напишеш на Злати да вкара състезанието в Календара http://www.offroad-bulgaria.com/show...99#post2776899
        Ако до нощес не пишеш, аз ще го направя, че ме е страх някой да не те превари с датите...!

        Аз на всяка цена ще гледам да дойда(да не чуе Рогатия)...! И понеже вече нямам камера - никаква, можеш и мен да пишеш минзухарче, ако прецениш или друга помощ, с която да ти бъда полезна.
        Танче, ако ти хареса, ще ти дам моята "сапунерка", ще ми я върнеш на края на 2016. По нея пише "Ricoh WG 4". За съдия не ставаш, прекалено си добра с хората...
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • #19
          От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

          Чаро, ако задържа Г - точката (която току що докарах в Разград) ме пиши на старта.
          Последно редактирано от nikiib; 18-12-15, 18:34.
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • #20
            От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

            Танче - SONY HANDYCAM HDR-CX280 -8.9 MEGA Pixel с допълнителна батерия и SD карти няколко по 16 GB само да дойдеш.
            А Чаро пак знае нещата предварително... Така и така Тутракан ще е новата рок столица на България http://offnews.bg/news/r_1/n_621171.html
            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
            Калоян Кирилов
            LZ2ZGT

            Коментар


            • #21
              От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
              Танче - SONY HANDYCAM HDR-CX280 -8.9 MEGA Pixel с допълнителна батерия и SD карти няколко по 16 GB само да дойдеш.
              А Чаро пак знае нещата предварително... Така и така Тутракан ще е новата рок столица на България http://offnews.bg/news/r_1/n_621171.html
              Само дето двете събития се разминават във времето с десет дни.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • #22
                От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                Колеги, със съжаление ви известявам, че поради физическа невъзможност на организаторите за навременна подготовка на тазгодишното издание на Нова Черна, ще се наложи да се изместят датите за по- късно. Понеже, чара на състезанието е в това, че цялото е изнесено в бивака на палатки, ще се опитаме да намерим свободни дати през летния период, ако ли не, ще се наложи да се отложи изданието за догодина. Ще се опитаме да го съчетаем с празника на река Дунав в Тутракан, но все още не знаем доколко е възможно това. До няколко дни ще вземем окончателно решение и ще ви известим своевременно. Благодаря за разбирането.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #23
                  От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                  Абе правете, струвайте, ама го направете.
                  Това е едно от задължителните състезания за мен.
                  Даже и някой ден да не мога да участвам-ще помагам в организацията, но дано този ден да е далеч.
                  Онзи дебелия и древен да не се плаши, а да действа.
                  Ти също
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                    Дунав Трофи? Разходка до Румъния?
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                      ако ли не, ще се наложи да се отложи изданието за догодина.
                      Не си го и помисляйте!
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                        Не си го и помисляйте!
                        За да спрат подобни постове, понеже Наско се е изказал много меко, ще поясня, че Чаро има сериозен здравословен проблем и ще бъде в болница до края на този месец.
                        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                        0896 846 246

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                          С теб сме Чаро !
                          Дръж фронтовата линия и ако има нужда от нещо само кажи.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                            Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                            За да спрат подобни постове, понеже Наско се е изказал много меко, ще поясня, че Чаро има сериозен здравословен проблем и ще бъде в болница до края на този месец.
                            Щом е така,кажи с какво можем да помогнем?! Има ли нужда Чаро от нещо?Ако трябва да се съберат средства за лечение то тук има много хора които биха помогнали!
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                              За момента лечението на Чаро върви добре. Той е в София и даже намира време да помага на бай Коста.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова Черна 2016 10-ти,11-ти,12-ти юни

                                Съжалявам за неудобството на колегите,но наистина поне засега,за обявените дати състезанието няма да може да се проведе.
                                И аз самият не мога да кажа кога ще съм на линия да действам.
                                Ако докторите ме изтърват,ще уведомя желаещите за нови дати,но това ще науча след 10.май.
                                Лечението е в ход и засега е успешно.Вярвам,че ще се справя и пак ще се виждаме!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X