Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GoPro Hero 4 Black Edition

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GoPro Hero 4 Black Edition

    Ами аз моята я имам от 2 седмици
    Последно я оставих дори на 720p.
    Не знам дали въобще съществува общ и верен отговор на този въпрос.
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      От: GoPro Hero 4 Black Edition

      Ясно. Защото на 4к ми сече на компютъра и май няма смисъл.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: GoPro Hero 4 Black Edition

        Аз за себе си съм стигнал до извода, че дори повече от 720p не са ми необходими.
        Но това е индивидуално в зависимост от възможността за визуализиране след това.
        Ако е за тубата няма нужда от повече.
        Ако имаш фул ейчди или 4к телевизор записваш на толкова.
        Да снимаш обаче на 4к и след това да обработваш видеото на по-ниска резолюция винаги не виждам смисъл.
        Излишен обем и загуба на време за обработка.
        Поне така ми се струва не мен но аз както казах съм доста далеч от позицията да давам експертни оценки за видео обработка.
        Враг усраине

        Коментар


        • #19
          От: GoPro Hero 4 Black Edition

          А за ъпдейтите какво мислите? Да я ъпдейтвам ли, или да си я държа така?

          Иначе днес ще разходя кучето и ще кача видео и снимки.
          А ето и първите две, които направих.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12346674_1265574490125875_725845286_n.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5694181

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12348270_1265574476792543_145118765_n.jpg
Прегледи:1
Размер:76.9 КБ
ID:5694182
          Последно редактирано от Райковски; 04-12-15, 10:27.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #20
            От: GoPro Hero 4 Black Edition

            Ако има по-нов FW от твоят принципно е добре да се обнови.
            Зная, че има един златен принцип, че нещо, което работи не се пипа и не трябва да му се пречи...
            Обаче обикновено ъпдейтите оправят разни проблеми, до които може и да не си стигнал.
            Та в случая е добре да игнорираш този принцип и да я обновиш с последното от производителя.

            Мерси за снимките, аз съм любопитен как се оправя със снимането гопро-то.
            Ето тук има семпли от Virb XE.
            Ако искаш можем да разменим камерките за някой и друг ден и да видим доколко са сравними във фотографията.
            То и без тва захващането и на двете вече е напълно съвместимо.

            Или можем да направим един Черни Връх заедно и да ги сравним директно
            Враг усраине

            Коментар


            • #21
              От: GoPro Hero 4 Black Edition

              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              Ако има по-нов FW от твоят принципно е добре да се обнови.
              Зная, че има един златен принцип, че нещо, което работи не се пипа и не трябва да му се пречи...
              Обаче обикновено ъпдейтите оправят разни проблеми, до които може и да не си стигнал.
              Та в случая е добре да игнорираш този принцип и да я обновиш с последното от производителя.

              Мерси за снимките, аз съм любопитен как се оправя със снимането гопро-то.
              Ето тук има семпли от Virb XE.
              Ако искаш можем да разменим камерките за някой и друг ден и да видим доколко са сравними във фотографията.
              То и без тва захващането и на двете вече е напълно съвместимо.

              Или можем да направим един Черни Връх заедно и да ги сравним директно
              И аз не съм по ъпдейтите принципно, но сега си направих първия. За нататък ще му мисля. Иначе за Черни връх съм съгласен, ще се разберем.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                ОК.
                Аз сега съм заръчал разни крепежи от ибей за да мога да я монтирам на презрамката на раницата.
                Или поне такава е идеята, като дойдат ще видим. То е лента за китка и глава (по спомени) но ще я преправя.
                Крепежите са за GoPro, които са съвместими (вече).
                Евтинички, понеже не гоня особена надеждност точно за раница - трекинга е равнително статична активност
                Не са дошли обаче все още.
                Враг усраине

                Коментар


                • #23
                  От: GoPro Hero 4 Black Edition

                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  ОК.
                  Аз сега съм заръчал разни крепежи от ибей за да мога да я монтирам на презрамката на раницата.
                  Или поне такава е идеята, като дойдат ще видим. То е лента за китка и глава (по спомени) но ще я преправя.
                  Крепежите са за GoPro, които са съвместими (вече).
                  Евтинички, понеже не гоня особена надеждност точно за раница - трекинга е равнително статична активност
                  Не са дошли обаче все още.
                  в Амазон има 8 приставки на много прилична цена. Нещо от сорта на 50 лева. А в БГ едната ти идва на 100+
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #24
                    От: GoPro Hero 4 Black Edition

                    О да.
                    Има огромен избор, както на хубави, така и на евтини.
                    В случая не ми трябва нищо надеждно и здраво, затова предпочетох евтини.
                    Виж за закрепване на мотора пазарувах от щанда, където са здравите и надеждни
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #25
                      От: GoPro Hero 4 Black Edition

                      Да се включа и аз. Имам GoPro hero 3+ Black -> относно ъпдейтите, не се чуди, щом ги пускат има защо, въпреки че последния, който аз направих с нищо не промени ситуацията, защото беше за хората с MAC OS. Относно снимането - тази камера я имам от над година и все още експериментирам. По принцип снимам на 1080p Super View, но последните пъти пробвах с 1440p/48fps и доста ми хареса. Използвам тези резолюции, защото от време на време ги пускам по телевизорите и изглеждат много добре. Обработвам ги с Adobe Primere Pro. Относно приставките - пазаря си от китайските сайтове и съм насъбрал доста. До сега нямам някоя счупена приставка, имам и от лепките от китайските сайтове, сложени по каски и къде ли не - няма отлепено.

                      Коментар


                      • #26
                        От: GoPro Hero 4 Black Edition

                        Имам един въпрос? Защо клиповете ми вървят все едно на забавен каданс? Ето едно видео което е на 1080, но върви забавено. Само при мен ли е проблемът?
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #27
                          От: GoPro Hero 4 Black Edition

                          На мен ми се вижда като да си е наред.
                          Иначе мисля, че при обработката можеш да правиш ефект на забавен кадър но тук аз не забелязвам такъв.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #28
                            От: GoPro Hero 4 Black Edition

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            На мен ми се вижда като да си е наред.
                            Иначе мисля, че при обработката можеш да правиш ефект на забавен кадър но тук аз не забелязвам такъв.
                            Наред си е, да. Аз го пуснах и на телевизора и там качеството си е доста добро, нищо че не е на 4к.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #29
                              От: GoPro Hero 4 Black Edition

                              А на колко fps снимаш ?
                              Ето този клип е от последното ни каране, снимано на 1440p на 48fps по спомен.
                              Музиката на моменти липсва, заради авторските права ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                                Смени компютъра! Екстра си е клиепчето...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X