Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW за дамите или градски разбойник...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW за дамите или градски разбойник...

    Явно с този модел от БМВ смятат да атакуват сегмент, където другите производители са се настанили вече...
    http://www.bmw-motorrad.ch/ch/de/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.ch/ch/de/bike/urban/2015/g310r/g310r_overview.html&notrack=1

    За мен лично БМВ е емблема на мотоциклет за пътешествия, стабилен, надежден и още куп суперлативи, но вероятно много желаещи не си купуват голяма машина заради цена, тегло, неудобство от ежедневно използване в градска среда и т.н. Сигурно може да се изпише доста, но феновете на марката сигурно ще са доволни от новата възможност.
    Поздрави на всички фенове на марката!

  • #2
    От: BMW за дамите или градски разбойник...



    Добре , че разцветката е друга , та са малко по-различни , но е нормално и в този сегмент да премерят сили.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: BMW за дамите или градски разбойник...

      Вярно, че външно е добро копие на Херцога. Сина ми има такъв 125см3 и е много доволен от него. Икономичен, лек, удобен за града, превъзходни спирачки, но малко меко окачване. Мечтае си като навърши 18 г. за Дюк 390. А каква е цената на Бавареца?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: BMW за дамите или градски разбойник...

        Очаквам цената да бъде около тази на Дюк 390.
        Потвърждавам мнението на Колегата в горния пост. Аз също карах 3 години малкия Дюк и за в града съм много доволен. Смятам, че и цената му е много добра. Някъде бях чел, че в Индия, където ги произвеждат, стрували 2500 долара.
        Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: BMW за дамите или градски разбойник...

          Пресни новини по темата, но основния въпрос за цената остава отворен. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2023 (Copy).jpg
Прегледи:1
Размер:91.4 КБ
ID:5694417
          Видях го на живо и ми направи впечатление, че е доста тежък.
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: BMW за дамите или градски разбойник...

            Предпочитам KTM Duke 390
            before: Kawasaki ZX10R 2009
            after: KTM 690 SMC R 2015

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X