Обява

Свий
Няма добавени обяви.

World's Greatest Motorcycle Rides - Любляна - София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • World's Greatest Motorcycle Rides - Любляна - София

    Предполагам по-голямата част от аудиторията тук е запозната с въпросното предаване.
    Та скоро мернах рекламите за "новите" епизоди на поредицата и каква бе изненадата ми като видях, че ни споменават и нас .
    Още не съм имал времето да се поровя по торентите да видя какво има качено ( а абсурд да следя ТВ-то... ), но нека някой ако ги е гледал да сподели впечетления.
    А иначе ето линк и за официалния сайт http://www.travelchannel.co.uk/shows...torcycle-rides

  • #2
    От: World's Greatest Motorcycle Rides - Любляна - София

    Следващия понеделник от 20.00ч. е последния епизод .Пътуването завършва в България. Нови епизоди са и няма нищо в торентите. В общи линии Хенри обича да пътува по официалните пътища , предаванията дават най-обща представа какво може да се очаква по дадения маршрут.

    Коментар


    • #3
      От: World's Greatest Motorcycle Rides - Любляна - София

      Това е едно от любимите ми предавания и от доаста време очаквам да дойдат и на наша земя, но след като гледах епизода малко се разочаровах. Пътешествието завърши в София и така само малко споменаха за града и това беше. Не минаха по красивите пътища за които всички знаем.

      Коментар


      • #4
        От: World's Greatest Motorcycle Rides - Любляна - София

        Така, вече го има целият сезон по торентите. Може да го свалите от тук https://eztv.ag/search/balkan-riding
        Изгледах първите два и последния епизод... признавам си до момента никога не съм гледал тази поредица самоцелно, а само, когато попадна на нея докато разцъквам каналите. Това, което ми направи впечетление е, че е прекалено ... воднисто... малко каране, малко говорене за пътища, карти, забележителности и прекалено много ненужен пълнеж ( поне за мен ) - хотели, ресторанти, местни "известни" личности...
        За България наистина и аз съм разочарован - само малко е засегната столицата.. сега, верно, че със София няма какво толкова да предложим примерно на фона на Любляна, Сплит и т.н., но още едни 150-200 км да беше отишъл на изток и можеше и Пловдив стария град да хванат.. пък не е и като да нямаме интересни пътища - Стара Планина, Родопи...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X