Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Господин Х, или кога се слага главна буква

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Господин Х, или кога се слага главна буква

    Мен напоследък много ме дразни изписването "ходих МЕ", "правих МЕ", "сложих МЕ" и т.н., че и доста масово е стана ЛО

    Коментар


    • #47
      От: Господин Х, или кога се слага главна буква

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Всъщност, има запетая и пред двете "нито", ама вече нагазваме прекалено надълбоко в понктоацията.
      Визирах Словореда, А Не Запетайкий, Но Както и ДА е.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #48
        От: Господин Х, или кога се слага главна буква

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
        Мен напоследък много ме дразни изписването "ходих МЕ", "правих МЕ", "сложих МЕ" и т.н., че и доста масово е стана ЛО

        И аз съм забелязал това явление, но най-вече предимно при майки с бебета, все казват - спахме, ядохме, ака..е , според мен хората които говорят така, го казват с много любов към "обекта" до себе си

        Коментар


        • #49
          От: Господин Х, или кога се слага главна буква

          Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
          Мен напоследък много ме дразни изписването "ходих МЕ", "правих МЕ", "сложих МЕ" и т.н., че и доста масово е стана ЛО
          Абе, имаше навремето едно понятие "незавършена съгласна", ама беше в далееееечния 6-ти клас, а в чичо Гугъл нищо няма по въпроса, та ще се въздържа от обстоен коментар. Тия можемЕ да си ги "каканиже МЕ" до утре.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: Господин Х, или кога се слага главна буква

            "....Ама такива Кирияк Стефчовци е имало и ще има. А кой е
            Киряк Стефчов - прочетете Под Игото тъпаци..."

            (Т`ва е извадка от поста на нек`ъв патриотар във форум с политическа насоченост . )
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #51
              От: Господин Х, или кога се слага главна буква

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              "....Ама такива Кирияк Стефчовци е имало и ще има. А кой е
              Киряк Стефчов - прочетете Под Игото тъпаци..."

              (Т`ва е извадка от поста на нек`ъв патриотар във форум с политическа насоченост . )
              Аха.... а ти, за Йордалана от "Мамино детенце" чувал ли си? Авторът на тази простотия те хвърля в дълбоки води, а?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #52
                От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                А пък да не пречи!Най- обикновено неуважение към събеседниците.Бърза да се изкаже , индивидът.Също , както когато двама души разговарят , а трети се намесва , без говорещият да е свършил.Или се счита за много важен , или е много глупав и бърза , та да му се не загуби мисълта.
                Поправка:"за да не си изгуби мисълта",ма това въпрос на интелект ,знания в много области,това за мисълта де,пък и съвършени хора няма ,нито супер ,правопишещи ,гледам и по телевизии и по статии ги пишат едни простотии с правописни грешки!За мобилните устройства съм съгласен ,че писането е проблем ,особено след качването на черната лента с "бисквитките",заема целият екран и въобще не се вижда нормален шрифт на писането ,за поправка си е цяло приключение,та така де никой не е съвършен!Най- малко трябва да ти дреме дали няма да объркаш правопис понякога ,по-добре да си точен като човек ,правописа за документи и формуляри,щото много народ и официален документ не могат да подредят камо ли да напишат! За намесването в чат ,еми правилата за прекъсване важат за говорен диалог,за чат открай време си е мазало във всички сайтове ,пък и намесата в чат не се брои за прекъсване! Който не вярва да пита тийнейджърите,те са създателите на чатовете и за модата на главни,малки и маймунски букви и писаници,чатовете не са уроци по правопис!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #53
                  От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                  Абе (в свободен превод "приятелю" на турски), някой прави ли си труда да прочете първия пост в тая тема? дядо владо търси интелектуална среда, в която да се отърси от просташкото ежедневие вие какво му предлагате поредните простотий с който да се покажете колко многознаете ми напънетесе малко и му помогнете на човека!!!!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                    Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
                    Добра Визия
                    ......разбирач.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #55
                      От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      И аз съм забелязал това явление, но най-вече предимно при майки с бебета, все казват - спахме, ядохме, ака..е , според мен хората които говорят така, го казват с много любов към "обекта" до себе си

                      Не ме разбра. Говоря за изписването, за ненужния интервал - "писах МЕ"

                      Коментар


                      • #56
                        От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                        Не ме разбра. Говоря за изписването, за ненужния интервал - "писах МЕ"
                        Ясно, разбрал съм погрешно

                        Коментар


                        • #57
                          От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Абе .... простотий .... многознаете .... напънетесе !!!!
                          А де ?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                            Направо Извинисебе.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Направо Извинисебе.
                              Това е виц от т.н. "Златната решетка"
                              Двама се срещат.
                              А бе.
                              А де.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Господин Х, или кога се слага главна буква

                                Е-е-е-е, де!
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X