Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам заплащане на човек с дар слово.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предлагам заплащане на човек с дар слово.

    Не намерих раздел "Предлагам работа" или нещо такова. Пиша тук, защото е вроятно тук да четат и пишат хора, които биха свършили работа.

    Търся човек за редакция на описанията на един сайт. Описал съм нещата, но технически и сухо, което ги прави отегчителни и трудно разбираеми. Не искам да слагам линкове към сайта, защото може да се приеме за реклама. Мога и да цитирам няколко абзаца за да добиете представа, но само ако някой модератор каже, че няма проблеми за това.

    Нямам представа колко би струвала такава услуга, но предполагам, че петдесетина лева ще са достатъчни. Копирах сегашните ми обяснения в Word за да добиете представа за обема. Всичко се събра на 3 страници А4 при шрифт Arial на 11 пункта. Ако мислите, че можете да опитате - пишете ми да Ви пратя сайта да го огледате!

  • #2
    От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

    има си цял раздел тук.
    не разбрах обаче какво е естеството на работата, да се преработи описанието или да се оправят правописните и стилистичните грешки?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

      Виновен, Не можах да го намеря, хем и търсачката пусках. Ако някой модератор му се занимава може да я премести.

      Трябва да се преработи описанието. Правописни грешки се съмнявам да имам, а стилистични - предполагам имам, тъй като не го знам какво е това

      Коментар


      • #4
        От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

        Това което ти трябва вероятно е технически грамотен редактор.

        Коментар


        • #5
          От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

          Не баш. Не става въпрос за нищо техническо и сложно. Ще се опитам да дам един пример. Преди 15-16 години пусках обяви за набиране на работници от цялата страна във вестника на Бюрото по труда (до тогава не знаех, че имали вестник). Част от моята обява беше "Фирма едикояси е създала едикаквоси. Поради това има нужда от едикакви си длъжности в едикакви си градове." Шефа на борсата ми го преработи в "За нуждите на едикаквоси фирма едикояси набира такива такива и такива". Не помня цялото, но ме впечатли как един абзац от десетина реда (в които не виждах какво мога да изхвърля) събра в 2-3 изречения и стана много разбираемо, кратко и ясно. Е те за такова нещо търся човек сега.

          ПП. Не мога да ползвам човека от бюрото по труда сега

          Коментар


          • #6
            От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

            Това и сам е направил:


            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
            Описал съм нещата, но технически и сухо

            Точно си му трябва човек с дарба.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

              Примерно копирайтър ))
              Колега, що не окажеш за како става въпрос че така малко гадаем
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

                Тва си е проблем - жената се занимава с подобни работи - хора, дет искат сайтове, ма не могат да се изразят както си требе. Ходи с дни да се запознава с работата им и кое какво е, чете, кълве и после клиента ахва какво засукано било написано.
                Нищо лошо за клиентите не казвам - просто не могат да облечат в думи уменията и рабоатата си.
                Заета е в момента, не я предлагам - само казвам, че разбирам колегата.
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #9
                  От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

                  Не ми пречи да пусна линкове и към самия сайт, ама да не се счете за реклама - затова не го правя. Ще копирам 2-3 абзаца:

                  ...е актуален регистър на всички действащи фирми в страната. Отговорността за верността на посочените данни е на самите фирми. Отговорността за коментарите е на коментиращите. Всички сигнали за злоупотреби се проверяват и при нужда фирмата или коментиращия се предупреждават и в последствие изключват. Актуализирането на данните на регистрираните фирми се извършва през 2 години от датата на включването им. Непотвърдените фирми в срок от 2 седмици от изпращане на писмото от системата се унищожават от регистъра (внимавайте да не изпратите погрешка писмо от ..... в папката си със спам).

                  Как да търсите? Можете да търсите по ключова дума, населено място или дейност. Или всички произволни комбинации от тях. Резултатите се отварят в нов подпрозорец, а от настоящия можете да коригирате исканите филтри и да получите още един прозорец с резултати.

                  Как да оцените? Може да оценявате само след като влезете в системата с регистрацията си тук или във фейсбук и гугъл. Рейтинговата система има 3 възможности - положителен коментар(+1), неутрален(0) и отрицателен(-1). Един потребител може да оцени само веднъж една фирма. Не оставяйте лъжливи коментари, защото при доказването им - отстраняването Ви от регистъра е по IP и е завинаги. При коментарите можете да добавите препоръки за по-добра работа на дадената фирма. Нецензурни, неграмотно написани или коментари на латиница ще бъдат изтривани и авторите им - временно отстранявани. Коментари могат да се оставят и за Вас и затова препоръчваме да се въздържате от измами.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предлагам заплащане на човек с дар слово.

                    Намери се човек, който се зае със задачата. Благодаря на всички за вниманието и най-вече на създателите на форума, без който това нямаше да се случи.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X