Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

    Първоначално публикуван от Aydın Преглед на мнение
    Ще има участници от Турция, за сега са 5 отбораа в Хард Трофи, очаквам още заяки

    (Ste ima u4astnici ot Turciya za sega sa 5 otbora v hard Trophy ocakvam kam o6te zayavki )
    Първата заявка от Турция вече е факт Толга Иелмаз с Чероки в класа на модифицираните
    Не знам какви ги твори Айдън, ама за сега анонса е голям За два автовоза участници

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10649750_314833812022624_7487765767245723578_n.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5699726

    Коментар


    • #32
      От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

      Браво,чакаме феста с нетърпение!!!

      Коментар


      • #33
        От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        Има ли заявки от Турците?
        Много силно участие от Турция - 12 екипажа - 2 в Крос Кънтри, един в Стандарт и девет в Експерта Става интересно...
        Местата в хотелите в близост до бивака намаляват, вече има над 120 мотора и ATV записани и Ви подсещам да вземете мерки за настаняване !

        Коментар


        • #34
          От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

          Здравейте, не е ли малко странно повторението на имената.
          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Вече има и първите участници в Клас "Cross Country Light" - и двата екипажа имат атрактивно каране, участваха в Кърджали, а Георги и Наско Делев направиха фантастично представяне през 2014-а

          Георги Георгиев / Атанас Делев с "отровно" зеленото Митсукоши
          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

          Трасетата ще се правят от Кинекса, а ще се рисуват от Наско Делев.

          Да дойдем и ние да рисуваме книгата и да се състезаваме.

          Коментар


          • #35
            От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

            Първоначално публикуван от mk.ivanova Преглед на мнение
            Здравейте, не е ли малко странно повторението на имената.


            Да дойдем и ние да рисуваме книгата и да се състезаваме.
            Не е повторение на имената, същия човек е, но той се състезава в Cross Country, а рисува трасето на Трофито - там му е силата и от това разбира
            Трасетата са съвсем различни и нямат допирна точка, както и в различни райони на Кърджали са.
            Книгата за Cross Country ще се рисува от Кинекса и Венелин Градев (организатор на "Варна Трофи" )... хора с опит в бързите трасета
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 28-01-16, 14:18.

            Коментар


            • #36
              От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

              Първоначално публикуван от mk.ivanova Преглед на мнение
              Здравейте, не е ли малко странно повторението на имената.


              Да дойдем и ние да рисуваме книгата и да се състезаваме.
              Елате де
              Всеки ден точа веригата. Всяка седмица я сменям.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160129_155346.jpg
Прегледи:1
Размер:302.9 КБ
ID:5700122

              Иначе ващо трофи е готово. Много ще страдате.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160128_135120.jpg
Прегледи:2
Размер:322.4 КБ
ID:5700123

              И ралито е готово. Махнал съм всички каменни пътища под които има нещо различно от бетон.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160128_121543.jpg
Прегледи:1
Размер:280.7 КБ
ID:5700124

              Останаха ми някви 40км от Трофи експерт. Чакам да се стопи снегът че в тва дере ако влезна може и да излезна на пролет.

              Коментар


              • #37
                От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                Пламене, остави дърветата бе.
                Нека да ги заобикаляме през гората, тогава офроуда става истински и приятен.
                И се вижда кой мисли и знае да кара, и кой е там заради раздаването на газ.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                  Аз обичам раздаването на Газ.
                  На Ралито ще им вържа лентички , че всичко пак стана зелено,,, да подават яко.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160131_135927.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5700271

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160131_125308.jpg
Прегледи:1
Размер:171.3 КБ
ID:5700272

                  Коментар


                  • #39
                    От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                    Бай Тодоре, това "Cross Country Light" много Лайт и изглежда. Силно се анонсира Trophy и X-cross. Засилете малко и ралито. Ако не, да стягаме бързо другата кола ... Да не сме 4-5 коли, да не тръгнат приказки, че знаем трасетата Макар, че предполагам че колежката знае, че най-бързия начин за преминаване на рали трасе е пътна книга и навигатор, а не тракове и спомени от трасета, те само объркват ... В тази връзка имаме уговорка за помощ за чертане или проверка на трасета само за Трофи или Хоби ... но за сега Кърджали съм го виждал само на снимки във форума
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • #40
                      От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                      В тази връзка имаме уговорка за помощ за чертане или проверка на трасета само за Трофи или Хоби ... но за сега Кърджали съм го виждал само на снимки във форума
                      Този уикенд ще видиш Кърджали на живо...в колата с Кинекса
                      Трасетата са готови на 90 %, остава само чистене и рязане.
                      Наско ще ви пише за Трофи стандарт след като го нарисуват, но засега километрите са 30-40 за първи ден и 60-70 за втори ден, като има коловози, изкачвания и спускания...т.е. няма скука Лебедката не е задължителна, но при грешен ход е супер като "помощ от приятел"

                      Коментар


                      • #41
                        От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                        Интересен списък с участници - много чужденци и много нови лица от България...иде нова бодра смяна
                        Чакаме и няколко румънци, че и те се канят много на гърците

                        Коментар


                        • #42
                          От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                          Макар, че предполагам че колежката знае, че най-бързия начин за преминаване на рали трасе е пътна книга и навигатор, а не тракове и спомени от трасета, те само объркват ... В тази връзка имаме уговорка за помощ за чертане или проверка на трасета само за Трофи или Хоби ...
                          Не беше споменато че е само за ..... доволна съм от отговора и благодаря. Вече ми разяснихте. Надявам се с въпроса да не съм обидила някого. А аз още дълго ще се уча и знам че е пътна книга и навигатор. Първото състезание на което се учих беше в Пловдив и се надявам пак да го има. Приятен ден и поздрави.

                          Коментар


                          • #43
                            От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                            Първоначално публикуван от mk.ivanova Преглед на мнение
                            Не беше споменато че е само за ..... доволна съм от отговора и благодаря. Вече ми разяснихте. Надявам се с въпроса да не съм обидила някого. А аз още дълго ще се уча и знам че е пътна книга и навигатор. Първото състезание на което се учих беше в Пловдив и се надявам пак да го има. Приятен ден и поздрави.
                            Подкрепям колежката, , Тук си личи истинския състезател!.А и колко колежки с постижения имаме в боя?
                            Последно редактирано от jorkata-160; 09-02-16, 17:21.

                            Коментар


                            • #44
                              От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Интересен списък с участници - много чужденци и много нови лица от България...иде нова бодра смяна
                              Чакаме и няколко румънци, че и те се канят много на гърците
                              Днес записахме и още един екипаж от Пирдоп, млади момчета много надъхани, с Г-Класа. Внимавайте да не ги стресирате, още от първото състезание! Те трябва да продължат!
                              0887 526 564/ 0897 933 755 /

                              Коментар


                              • #45
                                От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                                Трябва ли да чакам обратен отговор на e-mail-a за получена заявка или да чакам да сме добавени в списъците?
                                TT-Tuning Team
                                АСК Добрич

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X