Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

    Темата хубаво започна от размера, но след като той се уточни не е лошо действително да се обсъждат конкретни екземпляри , пускани на пазара. Информацията е полезна и ще спести излишно разкарване. И аз я видях тази 7 ойровата, обаче.... регион- Перник, запалени фарове на обявата в непринудена обстановка на автосервиз.... и лампичката директно ми светна да не се занимавам.
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #32
      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

      КоЙ тръби?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pg92.jpg
Прегледи:1
Размер:15.4 КБ
ID:5694002

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10a_00050.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5694003
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

        Коментар


        • #34
          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

          Има една 26 к е обявена - дълга база от София с волан на пух. Пише гаражна. Има някакъв вграден компресор. Някой има ли представа като какво е работила тази кола за да има такива допълнения и струва ли симда хидя да я гледам?
          благодаря

          Коментар


          • #35
            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

            350ТД, черен?
            Ако е той - колега от работа го гледа. Външно състоянието отговаря на снимките, иначе е скъсан от каране.
            Излъскан е като за пред кафето, но преди е бил ползван по предназначение.
            350TD му е крайно недостатъчен, едвам шава.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #36
              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

              Същия е. Благодаря за информацията. Спестихте ми половин почивен ден.
              Този за 19 900 от Пловдив някой гледал ли го е?
              Обявата стои от доста време.
              Вътре е с печка и доста запазен поне на снимки.

              Коментар


              • #37
                От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                Хора много съм разочарован. Всички искат нечовешки пари за абсолютни коптори.
                2013 мой познат е продал тук 463-ка за под 8к. Сега ми искат над 15...даже 18 за толкова изгнили и амортизирани, че ако бяха мои, щеше да ме е срам изобщо да ги продавам.
                Продължавам да търся, но явно не в България.

                Коментар


                • #38
                  От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  А ако бюджета ти е ограничен по-добре си купи нещо друго.
                  Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                  Сега ми искат над 15...даже 18.
                  Е пачему не читаеш ко съм ти писал?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                    Птамуща не може нещо, което страда от тежка умора на материала да се държи изкуствено на такава цена.
                    Какво значи ограничен бюджет бе колега?
                    Не мога да ти разбера подигравките?
                    Ограничен бюджет за ръжда и гнилоч ли ме питаш дали имам? Ами да имам.
                    Цената на една вещ се определя помтова не колко ти искат, а колко могат да ти дадат за нея.
                    Ако ти можеш да извадиш 30000 за куп ръжда, евала ти правя, но за мен това е подигравка.
                    Работя в съдебната система и смятам, че изкарвам нормални средства да си позволя глезотии, но да дам 20к и след това да почна да ремонтирам като кварталния пияндурник с 160 часа на седмица свободно време е немислимо.
                    Тъй като не се познаваме, нека имаме уважение. вместо да се подиграваш да дадеш едно рамо.. Все пак хора сме да му се не знае.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                      Че аз ти помагам през цялото време, ама ти не четеш внимателно.
                      Евтин мерцедес е голям трън в гъза. Много голям.
                      Друго, точно на мен да ми обясняваш за ценообразуване е забавно, но и погрешно.
                      Защо Г-то държи такива цени? Ми има няколко причини, най-интересната за теб е щото явно има идиоти дето да ги дадат. Антропология. И не, нищо не може да се държи изкуствено скъпо. Просто 460 читави практически няма, евтините 463 поизчезнаха и остава Г500 и подобни, които няма да се появят за 10к € колкото и да ми се иска и на мен.

                      Та вариантите ти са - отиваш в Капитолия (съвсем примерно) и си купуваш или си взимаш най-евтиното и го реставрираш. На финала нямам идея кое ще излезе по на сметка.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                        Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                        Хора много съм разочарован. Всички искат нечовешки пари за абсолютни коптори.
                        2013 мой познат е продал тук 463-ка за под 8к.
                        Къде е това "тук", БГ ли имаш предвид. И ако е било в БГ, тези 8 к в евро или лв. са. Просто питам, защото ми стана супер любопитно, тъй като до колкото гледам историята на модела, производството на 463 започва от 1990 г. В специализираните сайтове за продажба на автомобили, най-евтините, които могат да бъдат оприличени на 463, произведени 1992 г. примерно тръгват от над 18 000 лв., после имаш няколко обяви за произведени 1994-1996 г., които варират от 25 000 лв. до близо 29 000 лв...........и за по-нагоре вече няма какво да говорим. Но като цяло произведени в средата на 90-те години и от 20 до 30 к в лв. има 4-5 обяви поне в сайта който гледах, а е на ниво другия най-голям. Не знам преди 2 г. какви са били цените на модела, ама това 8к дори и в евро да е, ми е доста странна цена, при положение, че ако колата е била в приемливо състояние, за 20 000 лв. дори ще я гепят още до края на деня. Но твоя познат си знае де!
                        В заключение, около коментираната сума и за модела 463, няма кой знае какво предлагане и трябва да избираш едва ли не от 10-ина обяви общо за цяла БГ, като в тях влизат и много, които само по-снимките можеш да ги зачеркнеш. Поне от това което видях, такова впечатление формирах. Все пак искрено желая успех!
                        SUV

                        Коментар


                        • #42
                          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                          Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                          Птамуща не може нещо, което страда от тежка умора на материала да се държи изкуствено на такава цена.
                          Какво значи ограничен бюджет бе колега?
                          Не мога да ти разбера подигравките?
                          Ограничен бюджет за ръжда и гнилоч ли ме питаш дали имам? Ами да имам.
                          Цената на една вещ се определя помтова не колко ти искат, а колко могат да ти дадат за нея.
                          Ако ти можеш да извадиш 30000 за куп ръжда, евала ти правя, но за мен това е подигравка.
                          Работя в съдебната система и смятам, че изкарвам нормални средства да си позволя глезотии, но да дам 20к и след това да почна да ремонтирам като кварталния пияндурник с 160 часа на седмица свободно време е немислимо.
                          Тъй като не се познаваме, нека имаме уважение. вместо да се подиграваш да дадеш едно рамо.. Все пак хора сме да му се не знае.
                          Колега, от много време следя темата и се чудя как още не е в подфорума за хумор. Първо меко казано странното заглавие къде влиза, после се започна едно коментиране на съмнителни обяви, за да се стигне накрая до оприличаването на хората, които им доставя невероятно удоволствие да си ремонтират и надграждат колите на "квартални пияндурници" с неограничено свободно време. Евтина Г-класа няма, ни в БГ, ни на Запад, за модела има сериозно търсене и ограничено предлагане. Много правилно те насочи колегата за вариантите - еФтин гроб и пълно рециклиране, или Капитолия и 150000лв. на масата. Моят съвет да не се мъчиш излишно, е да търсиш друг джип от друга марка - пазарът е залят от запазени лъскави СУВ-ове за 15-20000лв. Влизат навсякъде и гараж не им трябва - само каско.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                            Аз лично не бих заявил че нещо е прекалено скъпо, ако не съм готов да го продавам по-евтино. От време на време се отваря възможност и тогава заставам с дела зад думите си.

                            Ама да заявиш че нещо е скъпо само защото искаш да го купиш по-евтино върви само в дребни пазарлъци на търговски обект на открито. И само в рамките на предвидената ритуална отстъпка.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                              Колега, успях да намеря темата с 463-ката от архива. Надявам се да не се сърдят нито продавач, нито купувач, че я пускам тук. И да, последна обявена цена 9500 лв. с ново окачване.
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=#post2276326

                              За другите колеги искам да подчертая, че не търся евтино. Никъде не съм споменал дори такова нещо. Изказвам разочарованието си от състоянието в което се продават колите на цена на която трябва поне да не се разпадат.
                              Колкото и да ми е странно в Русия са една идея по-евтини...
                              Сега се появи една в Пловдив и в Сряда ще ходя да

                              Коментар


                              • #45
                                От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                                Има един бял , дълъг и лъскав , с лети джанти в Моб..ето. На 10к евро. Преди месец-два се продаваше в Мездра на половината от обявената сега цена. Разкарвах се да го гледам. Уж от Испания, уж 94-та... оказа се, че преди Мездра е поседял доста време по автокъщи в Дупница, после в Кюстендил... нов внос, ама вече беше сменял 2 БГ регистрации. Боята май само в коша беше оригиналната. По други места не беше пръскана , а беше валяла на капки по колата. ДИнамиката му беше съпоставима с тази на рейс Икарус на 5милиона километра. Странно, но го купиха още на следващия ден. Сега лъснат и напудрен чака новия шаран в София
                                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X