Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

    2 метра идва много. Уж "паркетните" са 193.
    Ако смятате, че с 18 хилки няма да се намери читава гега от 90-те, по- добре да се ориентирам към БТР или танк. Запалих се от приятел, който преди 8 години си взе 463 къса база за 23... От начало съжаляваше, но сега е най- голямата му любов. Единствените косури са, че няма климатик и подгряване на седалките и челното стъкло. С кожен салон е и се сещате какво е лято и зима. Единствения проблем за толкова години е горивна помпа и някакъв проблем с блокажите, който се оказа електронен и се отстрани бързо.
    Има една зелена в мобиле от Самоков доста евтина. Бях писал в първия пост, но линка не се е появил. Някой да знае нещомза нея? Продаваше се и миналата година.

    Коментар


    • #17
      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

      Линка няма и да се появи защото не е позволено да се пускат линкове към сайтове за търговия.

      Коментар


      • #18
        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

        Снимките в мобилето са миналогодишни. Гледах я наскоро. Двигателя (2000cc) е изключително неподходящ за това купе. 3-те блокажа работеха, салона е светъл и поне в предната част по моите прадстави за естетика има доста какво да се желае. Външно е с някакви доработки, да изглежда като от по-новите. Сериозни проблеми с корозията не видях, тъй като с този двигател се е предлагала само в Италия
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #19
          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

          Благодаря много за информацията. Бях се наканил да ходя, но обявата изчезна и останах разочарован. Сега съм се спрял на една с КН номер. Бяла - обявена е в мобиле за 9300 и е 460-ка. С някакъв поръчков червен кожен салон е. Не знам защо ми хвана окото. Поне на снимките не видях ръжда. А 2000сс моторите са слаби за купето ли ? Спокоен шофьор съм и рядко карам с над 120. Чудя се дали да ходя да я видя тази или да изчакам 463-ка да изпадне. Голям мерак

          Коментар


          • #20
            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

            2 литра мотор е толко слаб че вече е умрял. 2.3 също
            Друго, понеже аеродинамиката е проста наука, Г с повече от 100 се кара трудно, па ако ще и пестин коня да е.
            Тая бялата се продава от повече от година.

            ПП От къде го измисли тоя гелик в заглавието?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

              Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
              ..... Спокоен шофьор съм и рядко карам с над 120.
              Ама.... ти сериозно ли Аз като написах слаб, имам предвид наистина слаб. При никакви условия, освен по надолнище, не можещ да развие дори 100. Същото е положението с 88 коня дизел. Даже там трагедията е още по-голяма. След едноминутна мъка стига 90 Излъгах се да гледам няколко такива автомобила , но повече тази грешка не смятам да я направя.

              p.s. Обява за хубава Г-класа набор 88-95г обикновено изчезва за не повече от 1 денонощие. Пазара е наводнен с изгнили и преправяни трупове, чиито собственици незнайно защо отказват да ги върнат на вторични, пък дори им искат и огромни суми. Без да съм гледал въпросната, която виси от година, бих ти препоръчал да не се разкарваш напразно.
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • #22
                От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                хубава Г-класа набор 88-95г обикновено изчезва за не повече от 1 денонощие. Поправка за 1 час.

                Коментар


                • #23
                  От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                  Има една за 11 к от София - черна страхотна 463. Но съм 90% сигурен, че е някаква фалшива обява и не съм звънял. Миналата година я имаше също и пак на ниска цена.


                  "Гелик" е разговорното местоимение за Г-класата на изток от България. Русия, Украйна.... всички казват Гелик. Дори има песен. (няма как да сложа линкове за съжаление)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                    Аз от къде идва гелик знам, питах ти от къде го измисли
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                      Търтей... боюк шамарлар?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                        Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                        Има една за 11 к от София - черна страхотна 463. Но съм 90% сигурен, че е някаква фалшива обява и не съм звънял. Миналата година я имаше също и пак на ниска цена.


                        "Гелик" е разговорното местоимение за Г-класата на изток от България. Русия, Украйна.... всички казват Гелик. Дори има песен. (няма как да сложа линкове за съжаление)
                        Колега, какво ще правиш с гегата?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Търтей... боюк шамарлар?
                          Яааа, фантастиш...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #28
                            От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                            Първоначално публикуван от Diliankors Преглед на мнение
                            Има една за 11 к от София - черна страхотна 463. Но съм 90% сигурен, че е някаква фалшива обява и не съм звънял. Миналата година я имаше също и пак на ниска цена.
                            Тая черната на следващия ден сутринта след пускане на обявата една жена ми каза, че са дошли от Казанлък и са я купили.... странното е , че обявата седи още. Може и да е някаква измама, но не разбрах каква точно (телефона не е импулсен и нямам начислени пари т разговора)
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #29
                              От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                              Ами то просто няма такава цена-не да кажеш занижена или дори сериозно занижена, а подарък в буквалния смисъл. Те с 10 години по-старите и читавите поне на външен вид са по-скъпи и то с не малко отгоре, та какво остава за тази, с това което поне се вижда на пръв поглед. Не е невъзможно, но трябва да има някакъв проблем, включително и около собствеността, например. Иначе защо ще я пуска на 11 бинки, като дори да търси бърза продажба, пак ще я лапнат за един час, както каза колега в предходните мнения, обявена и на много повече пари.
                              А иначе търговци всякакви, една и съща наточена кола им седи години наред на обява, ама като звъннеш ти казват, че тази са я продали, ама имали една почти същата. На какво разчитат подобни джамбази, не знам.
                              SUV

                              Коментар


                              • #30
                                От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

                                Трябва ми като втори автомобил. За зимни условия и качване до вилата, ски, леки планински преходи. Много ми се иска да е 7 местна. Стандартно окачване ми върши работа само, иначе не мога да го вкарвам в гаража и се обезмисля търсенето.
                                Както и да е бях да гледам една обявена за 7000 евро...
                                старата жигула нямаше толкова ръжда. Лайсните бяха паднали от корозия, скоростите издаваха звук на адска машина. 463-ка е, ако някой има мерак ще я вземе под 10к. Не знам обаче колко трябва да набие за да го допуснат да я регистрира
                                Сега видях една с ловешки номер се е появила, но още от снимките ми се вижда, че си е изпяла песента.
                                Мой човек твърди, че пуховете и Г-тата имали разлика и в дебелината на тръбите в шасито. Имаше дълго Г и го смени с къс пух...след това смени пуха с бебе.. Та като човек преболедувал тази болест ми каза да се ослушвам за пух. Някой от Вас да има подобни наблюдения? Аз все си мисля, че разлика освен в емблемите няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X