Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдийството в състезанията по офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Съдийството в състезанията по офроуд

    ИЗВИНЯВАМ СЕ,

    Коментар


    • #47
      От: Съдийството в състезанията по офроуд

      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
      Тук не обсъждаме мен а съдииството във ОФРОУДА,мен ме обсъждат ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СЪСТЕЗАНИЯ ,ако ме канят значи си върша работата ако ли не ще се старая повече ,за 2015 г имам 12 състезания и БРЕСЛАУ незнам много ли е малко ли е но БЛАГОДАРЯ.А това че си мислиш че си противореча просто така ти се струва ,може да накажа състезател на момента ,да го дисквалифицирам ,но винаги ще ги защитя когато се наложи и ще им помагам и помагам с удоволствие .А за новия правилник съм дал мнение и предложение и ще положа максимум усилие да ги видя догодина във новия правилник на ТРОФИТО .
      Радвам се ,че вече и ти разбра какво точно се обсъжда в тази тема ,а колкото до това на колко състезания си бил ,не забравяй и ти от къде си тръгнал .Вместо да пълниш темата с изказвания за това кой къде те е канил да съдийстваш ( всички знаем че съдиите са малко на всяко състезание ) дай пример на тези които тепърва искат да се гордеят с 12 състезания за една година + Бреслау как да го постигнат.Постарай се да положиш максимум усилия в това ,а не да обясняваш кой къде е бил и какви коментари пише тук .
      Успех!
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • #48
        От: Съдийството в състезанията по офроуд

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        ............може да накажа състезател на момента ,да го дисквалифицирам.
        От тука ви идват проблемите. Не може съдията на точка да наказва и да раздава правосъдие. Може да констатира нарушение и да докладва за него или да го отрази в карнета си. Наказанията ги раздава главния съдия на състезанието и спортните комисари (в ралито се наричат така, вие си ги именувайте, както ви е удобно).

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        Говорех по принцип ,не съм имал предвид конкретната ситуация ,трябва солидна подготовка добре подготвена машина и със пълно оборудване за ТРОФИ състезание,а доста екипажи подценяват тези неща и проблемите бързо идват,
        Eто тази, според името си трябва да е много подготвена за TROPHY. https://www.youtube.com/watch?v=S3pn2RKPb6A Дали ако екипаж се състезава с нея и не я подцени, ще има проблеми? Мисълте ми е: подготвена машина и нахъсан екипаж са едно голямо НИЩО, ако екипажът няма ОПИТ!!!
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • #49
          От: Съдийството в състезанията по офроуд

          Казвам че аз мога,правил съм го и ако се наложи пак мога да дисквалифицирам офроуд хулигани,а за съдиите не е нужно да стигат до краиности просто описват грешките и компетентните хора се грижат по нататък.

          Коментар


          • #50
            От: Съдийството в състезанията по офроуд

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            От тука ви идват проблемите. Не може съдията на точка да наказва и да раздава правосъдие. Може да констатира нарушение и да докладва за него или да го отрази в карнета си. Наказанията ги раздава главния съдия на състезанието и спортните комисари (в ралито се наричат така, вие си ги именувайте, както ви е удобно).



            Eто тази, според името си трябва да е много подготвена за TROPHY. https://www.youtube.com/watch?v=S3pn2RKPb6A Дали ако екипаж се състезава с нея и не я подцени, ще има проблеми? Мисълте ми е: подготвена машина и нахъсан екипаж са едно голямо НИЩО, ако екипажът няма ОПИТ!!!
            И като няма опит екипажа, да не се пуска на трофи - така ли ? А как да натрупа опит тогава ? Май темата беше за съдийството ? Валери много добре и стриктно си се справя. Най-важното мисля, е да се определят точно , ясно и просто правилата. Тогава всички ще ги спазват лесно. И съдии и състезатели
            Samurai Gemax

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X