Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Отново с Витара

    Ще стане месец , адаш. Къде да ти я пратя тази гайка .
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #92
      От: Отново с Витара

      Дойде зима, температурите паднаха под нулата и новата Витара ми напомни за един проблем, който имах и с предната - втулките на каретата.
      Стърже, аз си карам и разгонвам пешеходците от заледените коловози. Добре, но като включа предното не спира, а би трябвало? Разбира се, като се стопи леда ще млъкне.

      Коментар


      • #93
        От: Отново с Витара

        При мен спираше, като отключа ръчните хъбове, но вече и така вие на голям студ...като мина през дупка замлъква за малко и после пак

        Коментар


        • #94
          От: Отново с Витара

          Даа, като се замисля, втулките са в главината, тя се върти без каретата само при изключени хъбове, значи при мен друго стърже.

          Коментар


          • #95
            От: Отново с Витара

            При теб трябва да е с лагер.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #96
              От: Отново с Витара

              Не е.

              Коментар


              • #97
                От: Отново с Витара

                Зимата в сервиз за мотори няма много работа и понякога ми идват щури идеи.
                Забелязах, че под лявата чистачка има малко надигната боя. Запалих флекса с телената четка и стана еееей такава дупка.
                Реших да се пробвам да изкърпя, да потренирам, че ме чака цяла кола(зазка) за изкърпване.
                Не претендирам за красота, на скрито място е, а и е първа стъпка в тази сфера.
                Знам, че отдолу има още много ръжда, но за да я спра, трябва да сменя целия панел, едва ли се продават.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-01-31_14-21-07_575.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5742484
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-01-31_14-21-31_20.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5742485
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-01-31_14-39-42_656.jpg
Прегледи:1
Размер:51.1 КБ
ID:5742486
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-01-31_14-52-49_762.jpg
Прегледи:1
Размер:62.5 КБ
ID:5742487
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-01-31_15-01-22_640.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5742488

                Коментар


                • #98
                  От: Отново с Витара

                  Мммм... нали знаеш, че следващото място, което сдава багажа е крепежа на пантата на капака?
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #99
                    От: Отново с Витара

                    Това е точно там.
                    Вчера забелязах, че задната врата е започнала да се къса по средата, от стъклото надолу. Остава така, понеже не е цвете, като се разпадне, ще я сменя.
                    От зимата имам и една вежда за ремонт, от преди това още 1-2 места. Като им дойде времето, ще се занимая и с тях, мразя ръждата.
                    Гумено-металната втулка на паразитния хебел беше износена, замених я с полиамидна, да видим колко ще изкара.
                    Следват скоростна кутия и раздатка - смяна на лагери.

                    Коментар


                    • От: Отново с Витара

                      Някой знае ли(адаш?) дали вратата на багажника на V6 е същата като моята? Също и километража.

                      Коментар


                      • От: Отново с Витара

                        Скоро не съм си писал в темата.
                        Единият праг се оказа изяден от молеца и отиде да наторява градината. Отгоре си има пластмаса, та не му трябва кърпене.
                        Предната неделя една туба с вода се отвори от друсането и се изля на пода. От опит знам, че пода изгнива, но мокета не съхне и се наложи да го извадя.
                        Дадох го на фирма за пране на килими, а аз хванах ЦОто да позакърпя.
                        Отдавна се каня да преместя газта отдолу, та се занимавах и с това. 20л газова бутилка превърнах в бензинов резервоар, а за газта ми харизаха 30л бутилка. Двете, опасани с 30х3 шина се намърдаха на мястото на резервоара, който и без това беше започнал да гние отдолу. От защита няма смисъл, бутилките са по-здрави от нея.

                        Коментар


                        • От: Отново с Витара

                          Ако си си направил труда да прибереш максимално бутилката, тя и без това става по-скрита от резервоара. Аз за 2 години, така и успях да я одраскам дори на моята... вярно, имах и 3 санта бодилифт, та идваше хептен високо...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Отново с Витара

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170412_122050.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5748886

                            Коментар


                            • От: Отново с Витара

                              Трето А-рамо трябва да сменям. Първите две бяха оригинални, с подложка, това го прави Иван Попов, изкара около 10х км и година, без юркане по баирите. Взе да сее задницата и да се чува пукане при тръгване.
                              Предната ми витара също я повдигнах, не съм слагал подложка, не ми е правила проблеми с А-рамото.
                              Странна работа.

                              Коментар


                              • От: Отново с Витара

                                Моята е без подложка,вдигната с ''А'' рамо от Иван Попов,вече 20к километра и я карам из горите-няма проблеми.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X