Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 1 2,7 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 1 2,7 тд

    Здравейте колеги станах собственик за втори път на Нисан Терано 1 2,7 ТД 90год.
    Има следните проблеми спирачките нещо не са както трябва педала е много твърд и нейска да спира сменил съм задните челюсти а предните накладки са в добро състояние.И другия проблем е 5-та скорост издава някакви странни шумове.Ако някой се е сблъсквал със следните проблеми моля за съвет.
    Мерси предварително и лек ден ви желая.
    JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0

  • #2
    От: Нисан Терано 1 2,7 тд

    Честито!
    И аз продадох и после обратно моето Терано 1 2,7 ТД 93год. Сега си го глезя и смело вкарвам
    в шубраците.
    Или клеясали цилиндри, или клеясали водачи.

    Провери ли, да ли се движат цилиндърчетата отпред? Накладките може да са добре, но клеясват
    водачите им и колкото и да натискаш педала-неще.Най добре свали накладките и с една щанга
    внимателно напъни, върни цилиндърчетата.Дали има движение.Сложи пак накладките и с педала.
    Внимавай да не напънеш с педала при свалени накладки, ако излезят цилиндрите, трябва опит да се
    върнат на местата си.Така ще установиш къде е проблема и да вземеш мерки.
    При мене бяха клеясали, спечени водачите/ игра горелка,шкурка и графитна смазка/ и смених маслото в системата.
    Пета скорост би трябвало да е директна, и тука шумовете започват от лагер на оста, лагерчето което е в маховика.
    Зависи как звучат щумовете.

    Коментар


    • #3
      От: Нисан Терано 1 2,7 тд

      Запекали цилиндърчета както казва колегата, аз за моя намерих тогава доста сериозен ремонтен комплект има всичко гумички буталца тази външната гумичка дето пази да не влиза кал и т.н. Шлайфаш леко цилиндрите и сменяш другото
      088455338две
      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
      Джамбазов 2010г..

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X