Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли 4х4 баничарка освен Рено?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли 4х4 баничарка освен Рено?

    Здравейте, трябва би непретенциозен, работен, товарен автомобил с 4х4. Средно 6000лв покупна цена, газ-бензин. Освен Рено Канго в този сегмент има ли нещо смислено, ако някой нещо експлоатира? Има ли някой наблюдения върху 4х4 на кангото?
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

    Има, ама цената няма да ти хареса !
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

      Задължително ли е да е баничарка, ако се допуска пикап, значително би се разширил кръга за избор..
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

        Дани да, трябва да е баничарка, практично е за товарене-разтоварване, пикапи са съвсем друга бира и изобщо не ми трябват - високи, скъпи, харчат много, трудно за разтоварване.

        За много пари е ясно, че има. Въпроса е в ценови диапазон около 6х лв, дали има нещо смислено, което да може да качи примерно два варела х200л масло.

        Аз, че ще си взема кангото си е на 90%, ама да обсъдим все пак, отделно не знам, дали на кангото 4х4 е като на Рх4?
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

          Пежо Партнер, Ситроен Берлинго, но май са идентични с Реното по същество..
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

            Има и Peugeot Partner 4x4

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peugeot_partner_01a.jpg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5690277

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peugeot-partner-dangel_x.jpg
Прегледи:1
Размер:54.1 КБ
ID:5690278

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_2997.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5690279
            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

            Коментар


            • #7
              От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

              Има и Пежо 4х4, но ако Канга в мобилето са десетина,и 5-6 по морги и отделно е пълно с рх4 и нови и по морги / ако им е същата 4х4 система/, то Пежо е само едно. Все пак гледаме и масовост и ремонтопригодност.

              Иначе има Шевроле Астро 4х4 с 4.3 бензинов двигател в мобилето за 7х.лв. Дзвер, ама там ако се строши нещо, само колегата с теракана от Чехия ш мое да го оправи.

              А като се замислих, че е пълно и с Еспейси 4х4, не знам там дали не е същата система като при Кангото, трябва Ясен да се изкаже, май той имаше 4х4 еспейс.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                Изпускате най добрата баничарка Кади 4х4 не че ще влезе в бюджета но все пак
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                  То това си е обикновенно синхро и си страда от едни и същи болежки - виско съединител, висящи лагери, биене и вибрации на кардана, ск. кутии, раздатки и тн
                  Бензиновото Канго е с много "къси" скорости ,от там и висок разход.
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                    Изпускате най добрата баничарка Кади 4х4 не че ще влезе в бюджета но все пак
                    Кади 4х4 няма шанс да влезне в бюджена, иначе наистина е добра.

                    Това за скорости е интересно, ще проуча въпроса, въпреки че с 1.6и, с газова фобос, едни познати хлебари обикалят със средно 6.5-7л газ. Което е повече от приемливо. 1.2 и 1.4 бензин не ги коментирам, понеже 4х4 с малки двигатели няма.
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                      А защо трябва да е 4х4?
                      Аз имам 2 Канго-та за продаване, карам ги всеки ден - здраво, тъпо, икономично, безотказно, частите са стотинки, просто нямам никакви забележки, до сега абсолютно нищо не съм пипал, само масло и филтри. Незнам дали ти е известно, че при тези машинки /4х4 Канго, Партнер и Берлинго/ гуми се сменят винаги по 4, а не само 2 предни, или 2 задни.
                      Та защо ти трябва да е 4х4? Просто ми е любопитно, не, че се бъркам.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                        Павка, глей колко смешно нещо, ама ще върши работа, да знаеш http://www.cars.bg/c1398059
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                          А като се замислих, че е пълно и с Еспейси 4х4, не знам там дали не е същата система като при Кангото, трябва Ясен да се изкаже, май той имаше 4х4 еспейс.
                          Пълно е ама са спрени от производство 1998г и да си намериш читав е приключение. Може като мене да почнеш от не-читав и да си го потегнеш ама това също е приключение. Новите модели Еспас нямат 4х4, а и конструктивно са леки коли с предно и напречен двигател. Иначе е по-добро от всякаква баничарка и бачкаторите дето са по 2-3-4 човека бригада с обемен багаж (бояджии, климатичари и подобни) много го тачат. Също е популярно сред циганите катунари.

                          4х4 системата му е постоянно задвижен преден мост и заден през неуправляема вискомуфа. Копчета, ръчки, врътки и други джиперски глезотии няма.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                            Това до момента е най-смисленото предложение !
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Има ли 4х4 баничарка освен Рено.

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              А защо трябва да е 4х4?
                              Аз имам 2 Канго-та за продаване, карам ги всеки ден - здраво, тъпо, икономично, безотказно, частите са стотинки, просто нямам никакви забележки, до сега абсолютно нищо не съм пипал, само масло и филтри. Незнам дали ти е известно, че при тези машинки /4х4 Канго, Партнер и Берлинго/ гуми се сменят винаги по 4, а не само 2 предни, или 2 задни.
                              Та защо ти трябва да е 4х4? Просто ми е любопитно, не, че се бъркам.
                              Защото ще кара все по хубави пътища /демек непочиствани, с разбити коловози и в добавък ако има и сняг ..../. 4х4 е с по висок просвет, в момента работата му се изпълнява от форд кънект на 16" джанти и лятото проблеми няма, зимата минава на 15ки и става леко ниско. 4х4 да потрябва 10 пъти в годината е достатъчно, за да си заслужава да го има.
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X