Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Нисан Микра К11п

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Повдигане на Нисан Микра К11п

    Днес я карах от майстора до Варна и се държи доволно добре, леко е малко странно, но возията е комфортна.
    Само не зная как да направя снимките да се виждат, а не да са на линкове. Както и да коригирам името на темата, че има правописна грешка, за което се извинявам.

    Коментар


    • #17
      От: Повдигане на Нисан Микра К11п

      Здравейте, да попитам такъв болт, ако така се казва с лява и дясна резба, с гайгите от къде мога да си купя? Продава ли се като готов детайл?
      Снимката е от разпънка, мен ме интересува замо този раздвижен болт.
      http://toniauto-tuning.com/image/cac...-autoxauto.jpg
      Поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Повдигане на Нисан Микра К11п

        Здравейте, да по раздвижа малко темата.
        Как мога да разбера кой е най-големия размер гума, която ще се събере в калника отпред и при завиване в крайно положение няма да опира от вътрешната страна на калника?
        Иска ми се да използвам гуми от микробус 175/80R14, но имам усещане, че ще опира отвътре. Доста ще се повдигне колата с гумите. Избрах този размер, защото е за лекотоварен автомобил, а втора употреба се намират евтино. Тези гуми ако се съберат, ще се ползват само и единствено за извън пътя.
        Моля, дайте съвети как да постъпя.
        Поздрави

        Коментар


        • #19
          От: Повдигане на Нисан Микра К11п

          Премери със сегашните гуми колко имаш до проблемните точки. После виж тук https://tiresize.com/calculator/ диаметъра на новите гуми, разликата със старите раздели грубо на 2 и прецени дали ще опира. Това на теория

          При всички положения тия гуми са доста по-големи. Жена ми имаше Микра по едно време, тази най-слабата 1.0. Като знам колко беше умряла с щатните гуми си представям с тези...а не е и като да не харчеше.

          Коментар


          • #20
            От: Повдигане на Нисан Микра К11п

            Здравейте, такъв раздвижен болт от къде мога да си намеря? Комплекта с тия муфи за заваряване контра гайките и самия болт/шпилка.
            http://www.offroad-bulgaria.com/atta...3&d=1474299915

            Коментар


            • #21
              От: Повдигане на Нисан Микра К11п

              Здравейте, бих желал да попитам как се прави шаблон или по-точно как се изработва подкартерна кора от метал? На наличния автомобил има някакви пластмасови кори, на които ушите за закрепване на места са скъсани и висят. Отделно тази кора едва ли ще предпазва от камъни. Като гледам размерите на автомобила, 1 кв. м. алуминиев рифел 5 мм дебел ще стигне. За такава подкартерна защита 5 мм дебелина достатъчни ли са?
              Поздрави

              Коментар


              • #22
                От: Повдигане на Нисан Микра К11п

                Здравейте, има ли някой във Варна, който се занимава с изработване на подкартерна защита на автомобил?
                Поздрави

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X