Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

    Здравейте! Предстои ми покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година. Моля за съвет-дизелов 3.0 CDI или бензинов 4.7 i ?Разхода на гориво не е от значение. Интересува ме като цялостна поддръжка,намиране на части и консумативи. И още нещо искам да разбера: В auto-data.net e записано :
    4.7 i V8 2WD (238 Hp) 5 238/4500 Джип 5 2004 -
    Задвижване Задно
    Вярно ли е това че е само със задно задвижване ?
    Благодаря предварително !

  • #2
    От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

    Има и 2х4 само на задно, да.
    Бензиновият не е много разпространен, евентуално ще чакаш за части, но ще се разваля по-малко от дизела. Изисква редовна поддръжка, точното масло и няколко дребни задявки, за които евентуално ще се охарчиш еднократно и малко. Дизелът е на мерцедес, но се чуват много оплаквания по него и в сравнение с бензиновия има шанс да сменяш повече части.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

      Това за частите не е вярно , има всичко във наличност , стига да не е нещо което почти не се чупи, а ти си каръка които си го счупил тогава ще почакаш 5-7 дена.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

        Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
        Има и 2х4 само на задно, да.
        Бензиновият не е много разпространен, евентуално ще чакаш за части, но ще се разваля по-малко от дизела. Изисква редовна поддръжка, точното масло и няколко дребни задявки, за които евентуално ще се охарчиш еднократно и малко. Дизелът е на мерцедес, но се чуват много оплаквания по него и в сравнение с бензиновия има шанс да сменяш повече части.
        А къде се чуват тия много оплаквания? Защото аз не виждам нито едно оплакване от този двигател?
        От бебета сме тренирани да знаем, че щастието идва или от гърди, или от шишета!
        Jeep Grand Cherokee Limited 3.0 CRD

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

          Скоро няма и да чуеш !!!
          Още ги чакам да остареят , освен Италианките на ниска цена и малко километри !!!
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

            Моторче клапи всмукателни колектори, всмукателни колектори, изпускателни колектори, турбо, дюзи, теч на масло от маслен топлообменик, теч на масло от резонатор на турбото, алтернатор, първи основен лагер, свещи, реле за свещите, ЕГР клапан, пък ако има ДПФ - температурни датчици, диференциален сензор, ДПФ филтър...


            Това разбира се са само проблеми свързани директно с мотора и то не са изключения - на 250-300к км всички минават през тях...

            Нали някой не си въобразява, че ще си купи возило на 10г. на 145 000км от една баба дето само в неделя е ходила до църквата...
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

              Значи казваш, че страшни отпадъци сме се прецакали да си купим...
              От бебета сме тренирани да знаем, че щастието идва или от гърди, или от шишета!
              Jeep Grand Cherokee Limited 3.0 CRD

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

                Като купувате най-евтините от обявите какво очаквате.
                Те хубави и евтини са на различни щандове.

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за покупка на Jeep Grand cherokee 2005-2007 година.

                  Странно е, но аз нямам оплаквания. Може би защото не беше евтин, взех го от първи собственик и му знам историята и километрите. Явно имат значение тия неща.
                  От бебета сме тренирани да знаем, че щастието идва или от гърди, или от шишета!
                  Jeep Grand Cherokee Limited 3.0 CRD

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X