Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Да вземеш да внимаваш с изказванията ли!
    Нито си запознат със ситуацията нито с казуса. Да не говорим за състезания които са в така наречения Шампионат колко нагласени състезания има- Примери много.
    Вземи се извини поне за тъпия бълвоч дето си излял.
    Вие като сте запознат що не ни запознаете и нас.още чакам за 206
    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

    Коментар


    • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

      За състезанието не знам какво да кажа, чужди екипажи със страхотни машини го уважават от години и явно им харесва, но за пореден път се убеждавам, че в нашта мизерна държавичка трябва да стане като в дивия запад най-накрая - в противен случай си остава мизерна за винаги. Днес трябваше да има 5-6 трупа хвърлени в реката!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

        Малко видео от петък

        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

        Коментар


        • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          но за пореден път се убеждавам, че в нашта мизерна държавичка трябва да стане като в дивия запад най-накрая - в противен случай си остава мизерна за винаги. Днес трябваше да има 5-6 трупа хвърлени в реката!
          Всички бяхме омерзени от пиянските изпълнения на тази група.
          Отначало влязоха с джип по трасето, после с мотор, накрая дойдоха няколко човека, явно с голям опит в побоищата, та се опитаха да бият организатори и съдии, то не бяха закани за убийство, то не бяха псувни на майка, от упор-на две педи от лицето на псувания, абе пиянски изпълнения, ама с гадно проявление.

          Накрая състезанието бе спряно, и награждаването се състоя на паркинга на хотела, защото от полицията отговорили, че извън асфалта не било в тяхната юрисдикция...

          Киро с пълно право заяви, че повече "Шумен 4Х4" няма да има.
          Лека му пръст на шуменското състезание.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

            Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
            Вие като сте запознат що не ни запознаете и нас.още чакам за 206
            Бях до 206 вчера и лично видях дъга зад пилотите. Престани да всяваш раздори безпочвено. Видяхме пиянското ви шоу на Приморско , имахте си петте минути слава , имай чест и замълчи.
            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Всички бяхме омерзени от пиянските изпълнения на тази група.
            Отначало влязоха с джип по трасето, после с мотор, накрая дойдоха няколко човека, явно с голям опит в побоищата, та се опитаха да бият организатори и съдии, то не бяха закани за убийство, то не бяха псувни на майка, от упор-на две педи от лицето на псувания, абе пиянски изпълнения, ама с гадно проявление.


            Накрая състезанието бе спряно, и награждаването се състоя на паркинга на хотела, защото от полицията отговорили, че извън асфалта не било в тяхната юрисдикция...


            Киро с пълно право заяви, че повече "Шумен 4Х4" няма да има.
            Лека му пръст на шуменското състезание.
            Радвам се че съм си тръгнал на време за да не гледам изцепките. През петнайсете години състезания сме се нагледали точно на пиянски изцепки. То не бяха буркани с трушия, саморазправи, псувни. Както Вихрен спомена , трябва ли да зме Дивия запад да се овладеят пиандетата. Ти като виден член на Бар Наздраве харесват ли ти изцепките съпроводени с алкохол.
            Последно редактирано от banjo; 07-12-15, 08:27.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

              Аз пък бях точно до теб на метър и половина като им обесняваше за дъги и ролбари.има точна снимка на която можеш да обясниш точно къде е дъгата.не всявам никакъв раздор просто искам да знам как така едни могат по правилник други не.като много вещ обясни на незнаещите.
              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

              Коментар


              • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                Видео от ден 3 ,село Лозево

                Коментар


                • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                  Много хубаво състезание. За първи път участвам и много ми хареса разделянето на групи и 3-те трасета. От 15 екипажа в клас Майстори, не попаднах в нито една тапа на екстрем. Начина на оценяване също е доста справедлив - първо брой преминати екстреми, след това точен трак и след това време.

                  На срещата за Трофи шампионата бих разгледал правилника от Шумен.

                  За Майсторите / Експертите - това показва, кой може да премимне по-добре и кой е по-добре подготвен за тежък офроуд. Имаше екстреми, непреминати от много добри екипажи, например защото няма къде да се вържат и нямат котва.

                  За Калфите / Хоби - тъй като няма екстреми - точният трак е на първо място и тъй като там повечето минават всичко, вече времето е определящо.


                  Относно провокацията, видях, че това е предварително планирано с цел да спре неделния състезателен ден. Нахлуване с джипове и бухалки, нападения и бой над съдии и организатори, каране с пълна гас сред състезателите не трябва да се неглижира. Един с тръбно бъги се вряза сред състезателите и те трябваше да се разбягат за да няма блъснат. Не знам в Шумен може още да живеят в 90-те. Но има законни методи, които трябва да се използват до последно, има и офроуд форум, в който може да се даде гластност. Има и предварителни мерки, който трябва да се взимат, особено за сериозно мероприятие като това.

                  Не е приятно да потрисаме за пореден път и на поредно място чужденците и дивотиите си. Това е международно състезание!!!
                  Утре някъде самозабравили се хора ще си разпънат скарата на средата на затвореното трасе и ще си докарат оркестър да им свири. Трябва ли това да се търпи?
                  Последно редактирано от Стоян Францов; 07-12-15, 08:54.

                  Коментар


                  • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Относно провокацията, видях, че това е предварително планирано с цел да спре неделния състезателен ден. Нахлуване с джипове и бухалки, нападения и бой над съдии и организатори, каране с пълна гас сред състезателите не трябва да се неглижира. Един с тръбно бъги се вряза сред състезателите и те трябваше да се разбягат за да няма блъснат.
                    А някой има ли представа кои са тези хора и защо го правят ?
                    Много жалко наистина, ако повече няма да се провежда това състезание.

                    Коментар


                    • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                      Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                      Аз пък бях точно до теб на метър и половина като им обесняваше за дъги и ролбари.има точна снимка на която можеш да обясниш точно къде е дъгата.не всявам никакъв раздор просто искам да знам как така едни могат по правилник други не.като много вещ обясни на незнаещите.
                      Ще ти отговоря с въпрос:
                      Ти спазил ли си 1.5.3.4 Задължително Rollbar / дъга с диагонал/ зад екипажа че имаш претенции?
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                        А някой има ли представа кои са тези хора и защо го правят ?
                        Много жалко наистина, ако повече няма да се провежда това състезание.
                        Аз за първи път съм там и нямам представа в основата на какво е този конфликт. Организаторите могат да дадат много повече информация.

                        Но бездействието не води до решаването му.

                        Коментар


                        • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                          Много ловко се опитваш да избягаш.несъм и за това бях зрител.но ти като форумна мишка и хваната в лъжа нямяш сили да опровергаеш писанията си.аза приморско като неси присъствал не говори.това все пак есъбор изпълнен с пиянски шоута и не само.приятни мигове приятели все неща който ти нямаш.хайде със здраве.то се видя каквото трябва.
                          Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                          И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                          Коментар


                          • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                            Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                            Много ловко се опитваш да избягаш.несъм и за това бях зрител.но ти като форумна мишка и хваната в лъжа нямяш сили да опровергаеш писанията си.аза приморско като неси присъствал не говори.това все пак есъбор изпълнен с пиянски шоута и не само.приятни мигове приятели все неща който ти нямаш.хайде със здраве.то се видя каквото трябва.
                            Никъде не бягам. И в каква лъжа си ме хванал че не разбрах? Ако погледнеш първата снимка която си пуснал много ясно ще видиш дъгата зад пилотите на автомобил 206. Невиждам какво спориш повече а и се научи да започваш изреченията с главна буква.
                            Дали не съм бил в Приморско не бъди толкова сигурен.
                            Последно редактирано от banjo; 07-12-15, 17:24.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Никъде не бягам. И в каква лъжа си ме хванал че не разбрах? Ако погледнеш първата снимка която си пуснал много ясно ще видиш дъгата зад пилотите на автомобил 206. Невиждам какво спориш повече а и се научи да започваш изреченията с главна буква.
                              Отказвам се да споря с теб.ти или си много т...п или се правиш на такъв.Мисля че е първото.Всеки нормален човек вижда че не е дъга зад екипажа а в багажника.Колкото до главните букви към теб бих написал само една придружена с още две и тя еХ.
                              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                              Коментар


                              • От: 4х4 Шумен 2015 04-06 Декември 2015

                                Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                                но ти като форумна мишка
                                С това направо изби рибата.

                                Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                                това все пак есъбор изпълнен с пиянски шоута
                                И за това от година на година присъстващите прогресивно намаляват.

                                Извинявам се за спама.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X